Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szeligowski Edward | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
102 | Lasok Mateusz | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono |
103 | Gruszczyński Bartosz | Ziemnice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | LKKS Knockdown | opłacono |
104 | Roztoczyńska Lena | Chojnów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
105 | Olszewski Franciszek | Chojnów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | LMKS SFORA CHOJNÓW | opłacono |
106 | Lasok Wiktoria | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
107 | Marczak Dorian | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Przedszkole Nr. 5 | opłacono |
108 | Lutomska Oliwka | Poznań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
109 | Skop Wojciech | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
110 | Skop Bartosz | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
111 | Hołownia Bartłomiej | Czaple | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
112 | Danielczuk Bartosz | Czaple | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
113 | Szczepański Franciszek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
114 | Szczepański Antoni | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
115 | Szczepańska Zuzanna | Legnica | Salwador | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Biegam Pomagam Legnica | opłacono |
116 | Wójtowicz Marlenka | Lubin | BIEG ORLĄT (200m/400m) | SP w Niemstowie fila Osiek | opłacono | |
117 | Nowakowski Alan | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
118 | Zychal Marcel | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
119 | Milewski Michał | Szczecin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
120 | Rypińska Nadia | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
121 | Bazylczyk Borys | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | bieganina | opłacono |
122 | Bańkowski Dawid | Kąty Wrocławskie | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
123 | Kaliciak Wiktoria | JAWOR | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze | opłacono |
124 | Brodawka Franciszek | Lubań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
125 | Bakacz Michał | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
126 | Bakacz Adam | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
127 | Prymas Wojtek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
128 | Bonk Krzysztof | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
129 | Bonk Julia | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
130 | Kowalski Marcel | Kościelec | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Akademia Miedzi Legnica | opłacono | |
131 | Hubisz Paweł | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Team Wrocław | opłacono |
132 | Rzeźnik Dacjan | Zielona Góra | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | BOHAR PALETY RUNNERS | opłacono |
133 | Bałtarowicz Lucjan | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | LTB SPORT TEAM / WBK PIAST WROCŁAW | opłacono |
134 | Kawałko Ryszard | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | ERBUD - Antek i Ryś | opłacono |
135 | jarzębska marta | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RX Fitness Lubin | opłacono |
136 | Powałko Wojciech | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | LegnickIe Morsy | opłacono |
137 | Jasiński Maciej | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Puma Sport Centre | opłacono |
138 | Wesół Jan | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
139 | Kwiatkowska Beata | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
140 | Walusiak Łukasz | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Vulcan | opłacono |
141 | Rajter Emilia | Lubań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
142 | Łozowska Ewelina | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Firarena | opłacono |
143 | Sawko Katarzyna | Legnickie Pole | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
144 | Piwowarski Paweł | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Vulcan Jawor | opłacono |
145 | Babij Mariusz | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
146 | Krawczyk Katarzyna | Nowa Męcinka | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JKS Salamandra | opłacono |
147 | Ostrowska Katarzyna | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
148 | Kalinowska Małgorzata | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Legnicka Grupa Głuchych | opłacono |
149 | Dziedziński Mariusz | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
150 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | KB LEW LEGNICA | opłacono |
151 | Bruchal Krzysztof | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
152 | Sembrat Daria | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
153 | GAWEŁ ŁUKASZ | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
154 | Bańkowski Marek | Kąty Wrocławskie | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
155 | Rybczyńska Anna | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów | opłacono |
156 | Kąklewski Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
157 | Piotrowski Krzysztof | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
158 | Najduk Daniel | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
159 | Najduk Jakub | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
160 | Hamala-Żołnowska Agata | CHOJNÓW | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
161 | Jakubowczak Robert | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
162 | Grzywaczyk Artur | Iłowa | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
163 | Górski Jacek | Żagań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
164 | Ślebioda Piotr | Iłowa | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
165 | Popielski Grzegorz | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
166 | KULASZA JERZY | ŻAGAŃ | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
167 | Umów Piotr | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
168 | Palej Elżbieta | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | KB Lew Legnica | opłacono |
169 | Majchrzak Bogusław | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | ——— | opłacono |
170 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
171 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
172 | Roznowska Monika | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
173 | roznowski krzysztof | chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
174 | Włodarczyk Adam Włodarczyk | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
175 | Składanek Marek | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | FENIKS Legnica | opłacono |
176 | Wieczorek Marta | Bogatynia | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegane Wieczorki | opłacono |
177 | Wieczorek Norbert | Bogatynia | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegane Wieczorki | opłacono |
178 | Mazurek Marek | Zgorzelec | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | FUGO Sp. z o.o. | opłacono |
179 | Tomusiak Natalia | Budziszów Wielki | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JANOSPORT TEAM LEGNICA | opłacono |
180 | Roś-Brzezińska Ewa | Żary | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rezler Team | opłacono |
181 | Brzeziński Leszek | Żary | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rezler Team | opłacono |
182 | Mazur Mateusz | Bieniowice | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | MAZI-MOTO | opłacono |
183 | Krótka Aleksandra | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
184 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
185 | Skibińska Małgorzata | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
186 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
187 | Dygudaj Grzegorz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | CCCP | opłacono |
188 | Kuratewicz Katarzyna | Miłkowice | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
189 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
190 | GREDES MARIUSZ | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
191 | Trzmielewski Krystian | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Goggle PAE Team | opłacono |
192 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
193 | Wołonciej Józef | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
194 | Taraszkiewicz Piotr | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
195 | ŚREDZIŃSKI Bogusław | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RAFCAR Zielona Góra | opłacono |
196 | JOSICZ Rafał | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RAFCAR Zielona Góra | opłacono |
197 | Nowicki Grzegorz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
198 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Amator | opłacono |
199 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Ks Active Uran | opłacono |
200 | Paprocka Marcelina | Jelenia Góra | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono |
Wyświetleń: 18448