2. Bieg 100 Bohaterów – Legnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chmiel Mariusz Bądzów BIEG BOHATERA (3 km)
2 Mazur Mateusz Bieniowice BIEG SUPERBOHATERA (10 km) MAZI-MOTO opłacono
3 Wieczorek Marta Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegane Wieczorki opłacono
4 Wieczorek Norbert Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegane Wieczorki opłacono
5 Mandziak Joanna Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
6 starego adam bolesławiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) klub biegacza bolesławiec opłacono
7 Tomusiak Natalia Budziszów Wielki BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JANOSPORT TEAM LEGNICA opłacono
8 Ciesielska Beata Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
9 Ciesielski Jarosław Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
10 Jankowski Tomasz Chełmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Ks Active Uran opłacono
11 celuch renata chojnow BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA
12 Bruchal Krzysztof Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
13 Popielski Grzegorz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
14 Rabiej-Olszewska Hanna Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
15 Rabiej Kazimierz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
16 Rybczyńska Anna Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów opłacono
17 Roztoczyński Łukasz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnowianie opłacono
18 Roztoczyńska Lena Chojnów BIEG ORLĄT (200m/400m) Rozbiegani Chojnów opłacono
19 Hamala-Żołnowska Agata CHOJNÓW BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
20 Olszewski Franciszek Chojnów BIEG ORLĄT (200m/400m) LMKS SFORA CHOJNÓW opłacono
21 Popielska Zuzanna Chojnów BIEG ORLĄT (200m/400m) Rozbiegani Chojnów opłacono
22 Roznowska Monika Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
23 roznowski krzysztof chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
24 Kalicki Patryk Cichobórz BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
25 Hołownia Patrycja Czaple BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
26 Hołownia Bartłomiej Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
27 Drelinkiewicz Wiktoria Czaple BIEG BOHATERA (3 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
28 Drelinkiewicz Michał Czaple BIEG BOHATERA (3 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
29 Danielczuk Bartosz Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
30 Drelinkiewicz Hubert Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
31 Ślusarczyk Tomasz Czaple BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegusy Czaple opłacono
32 Danielczuk Marika Czaple BIEG BOHATERA (3 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
33 CICHOCKI MAREK CICHOCKI CZERWONA WODA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) EDI Team
34 Matejczuk Emil Głogów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KGHM ZG RUN opłacono
35 Gągół Krzysztof Głogów BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
36 Mitkowski Mikołaj Gniewomirowice BIEG BOHATERA (3 km) UKS SPRINT LEGNICA
37 Stelmach Ewa Goliszów BIEG BOHATERA (3 km) Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking opłacono
38 Szczupaczyńska Klaudia Goliszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) rozbiegani Chojnów
39 Synowiec Janina Goliszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów
40 Szewczyk Szymon Goślinów BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
41 Ślebioda Piotr Iłowa BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
42 Grzywaczyk Artur Iłowa BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
43 Bronowicki Jakub Jakubkowice BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
44 Domaradzki Piotr JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
45 Kaliciak Monika JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
46 Kwiatkowska Beata Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
47 Wesół Jan Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
48 Dudkowska Monika Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra opłacono
49 Kaliciak Wiktoria JAWOR BIEG ORLĄT (200m/400m) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze opłacono
50 Bąk Michał Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
51 Pittner Adrian Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) ChruPek TEAM opłacono
52 Pawlinow Iwona Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
53 Szwaluk Wojciech Jawor BIEG BOHATERA (3 km) Ks Active Uran opłacono
54 Pawlinow Maciej Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra opłacono
55 Dudkowski Jacek Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS SALAMANDRA opłacono
56 Płodzień Jacek Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra
57 JAGIELSKI JERZY JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra
58 Tychanowicz Iwo Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
59 Piwowarski Paweł Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Vulcan Jawor opłacono
60 Matkowska Marta Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
61 Matkowski Robert Jawor BIEG BOHATERA (3 km) OSiR Jawor
62 Matkowski Milan Jawor BIEG ORLĄT (200m/400m) JKS Salamandra opłacono
63 Matkowski Mateusz Jawor BIEG ORLĄT (200m/400m) UKS Na Fali Jawor opłacono
64 Walusiak Łukasz Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Vulcan opłacono
65 Paprocka Marcelina Jelenia Góra BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
66 Urawski Krzysiek Jelenia Góra BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
67 Opaczewska Klaudia Jezierzany BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
68 Noskowicz Anna Kamienna Góra BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
69 Burak Piotr Karwiany BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
70 Bańkowski Marek Kąty Wrocławskie BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
71 Bańkowski Dawid Kąty Wrocławskie BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
72 HOŁDYŃSKI Mirosław Kąty Wrocławskie MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Wkb Meta Lubliniec
73 Kowalski Daniel Kościelec MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) DRAGON10 opłacono
74 Kowalski Marcel Kościelec BIEG ORLĄT (200m/400m) Akademia Miedzi Legnica opłacono
75 Derlacz Klementyna Krzeszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
76 Hataś Janina Kunice BIEG BOHATERA (3 km) ZSI Legnica opłacono
77 Szudrowicz Emilia Legnica MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Biegam Pomagam Legnica
78 Kościelniak Grzegorz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
79 SERAFIN WŁODZIMIERZ LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA
80 Rakowska Agnieszka Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Legnicka Grupa Głuchych opłacono
81 Podlaski Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
82 Kalinowska Małgorzata Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Legnicka Grupa Głuchych opłacono
83 Podlaska Natalka Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
84 Dziedziński Mariusz LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
85 Podlaska Nikolka Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
86 Czerniejewski Krzysztof Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
87 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA opłacono
88 Rakowski Paweł Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
89 Pielach Piotr Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
90 GREDES MARIUSZ LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
91 Strzałkowski Andrzej Legnica MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) LegnickIe Morsy
92 Bazylczyk Nina Legnica BIEG BOHATERA (3 km) bieganina opłacono
93 Pielach Wojciech Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
94 Bazylczyk Bartłomiej Legnica BIEG BOHATERA (3 km) bieganina opłacono
95 Nowicki Grzegorz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
96 Bazylczyk Borys Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) bieganina opłacono
97 Owsiannik Anna Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
98 Sembrat Daria Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
99 Skop Wojciech Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
100 Skop Bartosz Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono


Wyświetleń: 10540

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ