2. Bieg 100 Bohaterów – Legnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Jagodzińska Bożena WROCŁAW BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
202 Skibińska Danuta Wrocław BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
203 Pomietlarz Lucjan Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
204 Pomietlarz Michał Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA opłacono
205 Kućko Katarzyna Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
206 Burak Piotr Karwiany BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
207 Ciesielski Jarosław Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
208 Ciesielska Beata Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
209 Paprocka Marcelina Jelenia Góra BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
210 Jankowski Tomasz Chełmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Ks Active Uran opłacono
211 WINTER Bogusław Złotniki BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Amator opłacono
212 Bąk Michał Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
213 Nowicki Grzegorz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
214 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
215 Frydecka Elzbieta Zrodla BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
216 JOSICZ Rafał ZIELONA GÓRA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) RAFCAR Zielona Góra opłacono
217 ŚREDZIŃSKI Bogusław ZIELONA GÓRA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) RAFCAR Zielona Góra opłacono
218 Gaweł Julia Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
219 Gaweł Oliwier Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
220 Taraszkiewicz Piotr Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
221 Wołonciej Józef Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
222 Jakubowski Mirosław Legnica BIEG BOHATERA (3 km) KB LEW LEGNICA opłacono
223 MAŚLEJ Adam Szczytnica MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) opłacono
224 Mandziak Joanna Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
225 Dygudaj Kacper Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
226 Jabłoński Jacek Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
227 Stelmach Ewa Goliszów BIEG BOHATERA (3 km) Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking opłacono
228 Trzmielewski Krystian Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Goggle PAE Team opłacono
229 Podhorodecki Tomasz Miłkowice BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
230 GREDES MARIUSZ LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
231 Dąbrowski Maciej Wieża BIEG BOHATERA (3 km) Go! Lubomed Go!
232 Dąbrowska Magdalena Lubomierz BIEG BOHATERA (3 km) Go! Lubomed Go!
233 Dąbrowski Dariusz Lubomierz BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Go! Lubomed Go!
234 Świerczek Michał Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
235 Kuratewicz Kacper Miłkowice BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
236 Kuratewicz Jakub Miłkowice BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
237 Erkiert Krzysztof Miłkowice BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
238 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
239 Dygudaj Grzegorz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) CCCP opłacono
240 Kalicki Patryk Cichobórz BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
241 Mencfeld Paweł Świdnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
242 Skibińska Małgorzata Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
243 Fonał Jakub Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
244 Fonał Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
245 Derlacz Klementyna Krzeszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
246 Jamińska Karolina Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
247 Płodzień Jacek Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra
248 Bronowicki Jakub Jakubkowice BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
249 Krótka Aleksandra Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
250 Gajewski Marek LUBIĄŻ BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
251 LEMPEREUR HENRI SEVRES BIEG SUPERBOHATERA (10 km) TEAM ETHAN
252 Mazur Mateusz Bieniowice BIEG SUPERBOHATERA (10 km) MAZI-MOTO opłacono
253 Szkopiński Maciej Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Pędzące Alpaczki
254 Woronko-Zaczyńska Janina Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS Metraco Polkowice
255 Miciuła Zbigniew Miciuła Świdnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
256 Brzeziński Leszek Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rezler Team opłacono
257 Roś-Brzezińska Ewa Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rezler Team opłacono
258 Tomusiak Natalia Budziszów Wielki BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JANOSPORT TEAM LEGNICA opłacono
259 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice BIEG ORLĄT (200m/400m)
260 Kępińska Julia Stare Bogaczowice BIEG ORLĄT (200m/400m)
261 Bondrow Krzysztof Raciborowice Górne BIEG SUPERBOHATERA (10 km) 23 Śląski Pułk Artylerii
262 Mazurek Marek Zgorzelec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) FUGO Sp. z o.o. opłacono
263 Uchmanowicz Bogusław Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) niezrzeszony
264 Wieczorek Norbert Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegane Wieczorki opłacono
265 Wieczorek Marta Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegane Wieczorki opłacono
266 Kurek Krzysztof Miłkowice BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKB Miłkowice
267 Banaszek Janusz Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Żary Ranners Team
268 Adamczyk Dawid Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Feniks Legnica
269 Składanek Marek Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) FENIKS Legnica opłacono
270 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
271 roznowski krzysztof chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
272 Roznowska Monika Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
273 Kubiak Marcin Wrocław MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) GBBG beZgranic
274 Urban Beata Trzebień BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
275 Sieprawski Jakub Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
276 Rakowski Paweł Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
277 OWSIANNIK NATALIA Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
278 Owsiannik Grzegorz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
279 Mączka Elżbieta Świętoszów BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
280 Mączka Bolesław Świętoszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
281 Mączka Małgorzata Świętoszów BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
282 Mączka Bartłomiej Świętoszów BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
283 Mączka Gabriela Świętoszów BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
284 Majchrzak Bogusław Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) ——— opłacono
285 Matkowski Mateusz Jawor BIEG ORLĄT (200m/400m) UKS Na Fali Jawor opłacono
286 Matkowski Milan Jawor BIEG ORLĄT (200m/400m) JKS Salamandra opłacono
287 Matkowski Robert Jawor BIEG BOHATERA (3 km) OSiR Jawor
288 Matkowska Marta Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
289 BIELAWSKI JAN ŚCINAWA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) START ŚCINAWA
290 Palej Lilou Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) SP 7 w Lubinie opłacono
291 Palej Elżbieta Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB Lew Legnica opłacono
292 Umów Piotr Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
293 KULASZA JERZY ŻAGAŃ BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
294 Czaja Adrian Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
295 Świryd Krzysiek Lubań MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Romet Factory Team opłacono
296 HOŁDYŃSKI Mirosław Kąty Wrocławskie MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Wkb Meta Lubliniec
297 Noskowicz Anna Kamienna Góra BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
298 Strama Anna Lubin BIEG BOHATERA (3 km)
299 Gacki Grzegorz Piersno BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
300 Popielski Grzegorz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono


Wyświetleń: 10175

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ