Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejewska Klaudia | Lisowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
2 | Ankus Agata | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Fitness Piekary Legnica | opłacono |
3 | Babij Mariusz | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
4 | Babis Małgorzata | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
5 | Bąk Michał | Jawor | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | JKS Salamandra | opłacono |
6 | Bakacz Adam | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
7 | Bakacz Michał | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
8 | Bańkowski Dawid | Kąty Wrocławskie | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
9 | Bańkowski Marek | Kąty Wrocławskie | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
10 | Baranowska Magdalena | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
11 | Baranowski Bartosz | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Sp 9 legnica | opłacono |
12 | Baranowski Mateusz | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Sp 9 legnica | opłacono |
13 | Bazylczyk Bartłomiej | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | bieganina | opłacono |
14 | Bazylczyk Borys | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | bieganina | opłacono |
15 | Bazylczyk Nina | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | bieganina | opłacono |
16 | Bałtarowicz Lucjan | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | LTB SPORT TEAM / WBK PIAST WROCŁAW | opłacono |
17 | Bonk Julia | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
18 | Bonk Krzysztof | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
19 | Brodawka Franciszek | Lubań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
20 | Brodawka Małgorzata | Lubań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
21 | Bronowicki Jakub | Jakubkowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
22 | Bruchal Krzysztof | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
23 | Brzeziński Leszek | Żary | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rezler Team | opłacono |
24 | Burak Piotr | Karwiany | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
25 | Chwiałkowska Danuta | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
26 | Chwiałkowski Łukasz | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
27 | Cieślak Tomasz | Lubań | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | opłacono | |
28 | Czarkowska Alicja | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
29 | Danielczuk Bartosz | Czaple | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
30 | Danielczuk Marika | Czaple | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
31 | Domaradzki Piotr | JAWOR | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
32 | Drelinkiewicz Hubert | Czaple | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
33 | Drelinkiewicz Michał | Czaple | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
34 | Drelinkiewicz Wiktoria | Czaple | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
35 | Dudkowska Monika | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JKS Salamandra | opłacono |
36 | Dudkowski Jacek | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JKS SALAMANDRA | opłacono |
37 | Dygudaj Grzegorz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | CCCP | opłacono |
38 | Dygudaj Kacper | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
39 | Dym Grzegorz | LUBIN | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | MTS Drużyna Szpiku KGHM | opłacono |
40 | Dziedziński Mariusz | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
41 | Dłutowska Paulina | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
42 | Erkiert Krzysztof | Miłkowice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
43 | Fabiański Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
44 | Fonał Jakub | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
45 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
46 | Forycki Grzegorz | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Fitness Piekary Legnica | opłacono |
47 | Gacek Marta | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
48 | Gacki Grzegorz | Piersno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
49 | Gągół Krzysztof | Głogów | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
50 | GAWEŁ ŁUKASZ | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
51 | Górski Jacek | Żagań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
52 | GREDES MARIUSZ | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
53 | Gruszczyński Bartosz | Ziemnice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | LKKS Knockdown | opłacono |
54 | Gryniuk Maciej | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Krav Maga Be Safe | opłacono |
55 | Grzywaczyk Artur | Iłowa | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
56 | Gławęda Małgorzata | legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
57 | Hamala-Żołnowska Agata | CHOJNÓW | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
58 | Haniecki Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
59 | Hataś Janina | Kunice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | ZSI Legnica | opłacono |
60 | Hołownia Bartłomiej | Czaple | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
61 | Hołownia Patrycja | Czaple | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
62 | Hubisz Paweł | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Team Wrocław | opłacono |
63 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
64 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
65 | Jakubowczak Robert | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
66 | Jakubowska Basia | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
67 | Jakubowski Mirosław | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | KB LEW LEGNICA | opłacono |
68 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Ks Active Uran | opłacono |
69 | jarzębska marta | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RX Fitness Lubin | opłacono |
70 | Jasiński Maciej | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Puma Sport Centre | opłacono |
71 | JOSICZ Rafał | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RAFCAR Zielona Góra | opłacono |
72 | Kąklewski Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
73 | Kaliciak Monika | JAWOR | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
74 | Kaliciak Wiktoria | JAWOR | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze | opłacono |
75 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
76 | Kalinowska Małgorzata | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Legnicka Grupa Głuchych | opłacono |
77 | Kasińska - Machajek Krystyna | Polkowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | AKS POLKOWICE | opłacono |
78 | Kawałko Ryszard | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | ERBUD - Antek i Ryś | opłacono |
79 | Kijko Danuta | Wielowieś | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
80 | Kotowski Patryk | Lubań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
81 | Kowalski Daniel | Kościelec | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | DRAGON10 | opłacono |
82 | Kowalski Marcel | Kościelec | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Akademia Miedzi Legnica | opłacono | |
83 | Kołodziej Michał | Miłkowice | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa | opłacono |
84 | Krawczyk Katarzyna | Nowa Męcinka | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JKS Salamandra | opłacono |
85 | Krótka Agnieszka | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
86 | Krótka Aleksandra | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
87 | Kudelski Ireneusz | Osetnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
88 | KULASZA JERZY | ŻAGAŃ | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
89 | Kuratewicz Jakub | Miłkowice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
90 | Kuratewicz Kacper | Miłkowice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
91 | Kuratewicz Katarzyna | Miłkowice | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
92 | KWAŚNIK DARIUSZ | LUBIN | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | MTS Drużyna Szpiku KGHM | opłacono |
93 | Kwiatkowska Beata | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
94 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono |
95 | Lasok Mateusz | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono |
96 | Lasok Wiktoria | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
97 | Lutomska Daria | Poznań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
98 | Lutomska Oliwka | Poznań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
99 | Lutomski Kubuś | Poznań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
100 | Machajek Krzysztof | Polkowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Stowarzyszenie Transplantacji Serca Koło Zabrze | opłacono |
Wyświetleń: 18449