Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żak Natalia | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Santander Runners Team | opłacono |
2 | Zychal Marcel | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
3 | Zawrotniak Marcin | Lubków | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
4 | Zamora Krystyna | Szklary Górne | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
5 | Wójtowicz Marlenka | Lubin | BIEG ORLĄT (200m/400m) | SP w Niemstowie fila Osiek | opłacono | |
6 | Wójtowicz Anna | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Madess Rx Fitness | opłacono |
7 | Wołonciej Józef | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
8 | Włodarczyk Adam Włodarczyk | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
9 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Amator | opłacono |
10 | Wieczorek Norbert | Bogatynia | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegane Wieczorki | opłacono |
11 | Wieczorek Marta | Bogatynia | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegane Wieczorki | opłacono |
12 | Wesół Jan | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
13 | Wawrzyniak-Lasok Katarzyna | Wągrodno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
14 | Walusiak Łukasz | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Vulcan | opłacono |
15 | Walter Justyna | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | LUKS Ziemia Lubińska | opłacono |
16 | Wac Katarzyna | Miłków | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
17 | Urban Beata | Trzebień | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
18 | Urawski Krzysiek | Jelenia Góra | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
19 | Umów Piotr | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
20 | Tychanowicz Iwo | Jawor | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | JKS Salamandra | opłacono |
21 | TURZA SŁAWOMIR | LEGNICA | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
22 | Turza Anna | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
23 | Trzmielewski Krystian | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Goggle PAE Team | opłacono |
24 | Tomusiak Natalia | Budziszów Wielki | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JANOSPORT TEAM LEGNICA | opłacono |
25 | Tekiele Wojciech | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Konfeks Legnica | opłacono |
26 | Tekiele Jacek | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Łączka Team Legnica | opłacono |
27 | Tekiele Arkadiusz | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Konfeks Legnica | opłacono |
28 | Taraszkiewicz Piotr | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
29 | Tarasiak Jan | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
30 | Tarasiak Jakub | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
31 | Tarasiak Danuta | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
32 | Świryd Krzysiek | Lubań | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | Romet Factory Team | opłacono |
33 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
34 | ŚREDZIŃSKI Bogusław | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RAFCAR Zielona Góra | opłacono |
35 | Ślusarczyk Tomasz | Czaple | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Biegusy Czaple | opłacono |
36 | Śliwiński Adam | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
37 | Śliwińska Natalia | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
38 | Śliwińska Barbara | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
39 | Ślebioda Piotr | Iłowa | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
40 | Szwaluk Wojciech | Jawor | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Ks Active Uran | opłacono |
41 | Szewczyk Szymon | Goślinów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
42 | Szeligowski Wiktor | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
43 | Szeligowski Edward | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
44 | Szczepański Patryk | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
45 | Szczepański Franciszek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
46 | Szczepański Antoni | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
47 | Szczepańska Zuzanna | Legnica | Salwador | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Biegam Pomagam Legnica | opłacono |
48 | Szczepańska Wiktoria | Nowogrodziec | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Szczepańscy Team | opłacono |
49 | Szałkoplas BronisŁaw | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
50 | Stelmach Ewa | Goliszów | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking | opłacono |
51 | starego adam | bolesławiec | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | klub biegacza bolesławiec | opłacono |
52 | Sobota Anna | Szczytniki nad Kaczawą | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
53 | Skóra Adam | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
54 | Skop Wojciech | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
55 | Skop Bartosz | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
56 | Skop Agata | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Fitness Piekary Legnica | opłacono |
57 | Składanek Marek | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | FENIKS Legnica | opłacono |
58 | Skibińska Małgorzata | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
59 | Skibińska Danuta | Wrocław | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
60 | Sembrat Daria | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
61 | Sawko Katarzyna | Legnickie Pole | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
62 | Rzeźnik Dacjan | Zielona Góra | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | BOHAR PALETY RUNNERS | opłacono |
63 | Rzeźnik Alina | Zielona Góra | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
64 | Rypińska Nadia | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
65 | Rybczyńska Anna | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów | opłacono |
66 | Roztoczyński Łukasz | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnowianie | opłacono |
67 | Roztoczyńska Lena | Chojnów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
68 | roznowski krzysztof | chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
69 | Roznowska Monika | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
70 | Roś-Brzezińska Ewa | Żary | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rezler Team | opłacono |
71 | Rogowski Michał | Świdnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
72 | Repa - Gruszczyńska Katarzyna | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | LKKS Knockdown | opłacono |
73 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | KB LEW LEGNICA | opłacono |
74 | Rakowski Paweł | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
75 | Rakowska Agnieszka | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Legnicka Grupa Głuchych | opłacono |
76 | Rajter Emilia | Lubań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
77 | Rabiej-Olszewska Hanna | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
78 | Rabiej Kazimierz | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
79 | Prymas Wojtek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
80 | Prymas Adam | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Grizzly Team | opłacono |
81 | Prokop Mateusz | Ruhla | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
82 | Powałko Wojciech | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | LegnickIe Morsy | opłacono |
83 | Popielski Grzegorz | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
84 | Popielska Zuzanna | Chojnów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
85 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | KB LEW LEGNICA | opłacono |
86 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
87 | Podlaski Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
88 | Podlaska Nikolka | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
89 | Podlaska Natalka | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
90 | Podhorodecki Tomasz | Miłkowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
91 | Piwowarski Paweł | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Vulcan Jawor | opłacono |
92 | Pittner Adrian | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | ChruPek TEAM | opłacono |
93 | Piotrowski Krzysztof | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
94 | Pietrucha Patryk | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Biegam Pomagam Legnica | opłacono |
95 | Pietrucha Laura | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Biegam Pomagam Legnica | opłacono |
96 | Pieszkowski Jan | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
97 | Pielach Wojciech | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
98 | Pielach Piotr | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
99 | Pawlinow Maciej | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JKS Salamandra | opłacono |
100 | Pawlinow Iwona | Jawor | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | JKS Salamandra | opłacono |
Wyświetleń: 18581