VI Pasłęcki MTB Maraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MĘZIŃSKI BARTEK OLSZTYN MEGA 43 km FINISHER.PL WARMIA MTB opłacono
2 Włodarczyk Mariusz Olsztyn MEGA 43 km Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team opłacono
3 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg MEGA 43 km Elbląg opłacono
4 Kamińska Izabela Piaseczno MEGA 43 km IM Logistics Rafbike Cycling Team opłacono
5 Skawiński Tomasz Gdynia MEGA 43 km NEXUS Team
6 Jarczyk Tomasz Olsztyn MEGA 43 km RDLP Olsztyn MTB Team opłacono
7 Laskowska Kasia Łomianki MEGA 43 km Finisher.pl opłacono
8 Laskowski Dariusz Łomianki MEGA 43 km Finisher.pl opłacono
9 Kruba Emil Dobre Miasto MEGA 43 km Cryospace Olsztyn opłacono
10 Rolbiecka Alicja Reda MEGA 43 km LUK CONNECT RACING TEAM opłacono
11 Oleszkiewicz Karol Elbląg MEGA 43 km opłacono
12 Wołosiuk Jarosław Olsztyn MEGA 43 km Cryospace Olsztyn opłacono
13 Łopatek Kamil Olsztyn MEGA 43 km Cryospace Olsztyn opłacono
14 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz MEGA 43 km VauPe Team opłacono
15 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG MEGA 43 km ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM
16 Gortatowska Marlena Olsztyn MEGA 43 km Akademia Kolarstwa Olsztyn
17 Kubicki Patryk Długa Szlachecka MEGA 43 km Allianz Partners MTB opłacono
18 Fira Adam Gdańsk MEGA 43 km Schneider Electric MTB
19 Tomiałojć Andrzej Elbląg MEGA 43 km opłacono
20 Jurczak Piotr Grudziadz MEGA 43 km Zadroga Racing Team opłacono
21 Kasprzak Radosław Gdynia MEGA 43 km opłacono
22 Wyżlic Michał Komorów MEGA 43 km Komobike Scott
23 Janicki Grzegorz Frombork MEGA 43 km
24 Morawski Piotr Gdynia MEGA 43 km BST - Banach Sport Team
25 Bienenda Piotr Olsztyn MEGA 43 km opłacono
26 Górski Maciej Lębork MEGA 43 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
27 Janicki Sławomir Marki MEGA 43 km Zerwani z Łańcucha opłacono
28 RZESZUTEK Piotr SIERAKOWICE MEGA 43 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
29 RZESZUTEK Tomasz SIERAKOWICE MEGA 43 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
30 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK MEGA 43 km opłacono
31 Tymiński Tomasz Kowale MEGA 43 km BST - Banach Sport Team opłacono
32 Jarząbek Bartłomiej Karsin MEGA 43 km GardenFlora MTB Team opłacono
33 Rudziński Paweł Mława MEGA 43 km opłacono
34 Gil Mariusz Strzelce Krajeńskie MEGA 43 km Euro Bike Kaczmarek Electric Team opłacono
35 Wawrzyniak Sławomir Olsztyn MEGA 43 km CryoSpace Olsztyn
36 Wolanin Jakub Malbork MEGA 43 km GK Malbork
37 Matulewicz Magdalena Elbląg MEGA 43 km More Women's Team
38 Jakubowski Dominik Brodnica MEGA 43 km Sunrace MossoPolska.pl
39 Ait Si Bayh Abdallah Olsztyn MEGA 43 km Michelin bloomnet team opłacono
40 Bońkowski Jarosław Gdańsk MEGA 43 km MH Automatyka opłacono
41 Byszewski Łukasz Olsztyn MEGA 43 km Warmia MTB
42 Poczopko Andrzej Olsztyn MEGA 43 km CRYOSPACE Olsztyn opłacono
43 Ostrowski Grzegorz Chorzele MEGA 43 km T4b team
44 Ostrowska Anna Chorzele MEGA 43 km T4b team opłacono
45 Petka Arek Lębork MEGA 43 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
46 Luberadzka Monika Warszawa MEGA 43 km
47 Strzelecki Paweł Lębork MEGA 43 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
48 Hanas Arkadiusz Olsztyn MEGA 43 km AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN opłacono
49 Romanowski Mateusz Stare Pole MEGA 43 km Bezpartyjny opłacono
50 Kornak Łukasz Kornak Grudziądz MEGA 43 km Zadroga Racing Team
51 Jackowski Rafał Nowe MEGA 43 km Zadroga Racing Team opłacono
52 Dobosik Damian Elbląg MEGA 43 km MORE 3athlete team opłacono
53 Dianov Andrey Svetlogorsk MEGA 43 km AEON SCOTT TEAM
54 Szafrański Adrian Pasłęk MEGA 43 km Team Mustang Pasłęk opłacono
55 Gurba Krystian Elbląg MEGA 43 km O2 Sun Forest
56 Czetyrko Grzegorz Olsztyn MEGA 43 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team opłacono
57 Michalczyk Przemek MRĄGOWO MEGA 43 km Renault Team opłacono
58 Skalski Tomasz Piecki MEGA 43 km Renault Team opłacono
59 Andrzejczyk Piotr Olsztyn MEGA 43 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team opłacono
60 Tygielski Mateusz Gdańsk MEGA 43 km MH Automatyka opłacono
61 Iwaniuk Bartosz Olsztyn MEGA 43 km Michelin Team
62 Syrwid Wojciech Olsztyn MEGA 43 km opłacono
63 Stankiewicz Beata Pasłęk MEGA 43 km Team Mustang Pasłęk opłacono
64 Syrocki Sylwester Elbląg MINI 23 km opłacono
65 Niżnik Mariusz Elbląg MINI 23 km EUS - Elbląskie Ustawki Szosowe opłacono
66 Kołatka Danuta Iława MINI 23 km IŁAWA BIEGA opłacono
67 Kowalczyk Wojciech Susz MINI 23 km Komobike Scott opłacono
68 Żemojdzin Michał Dzierzgoń MINI 23 km MTB DZIERZGOŃ opłacono
69 Galicki Bartłomiej Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM opłacono
70 Zaleś Roman Elbląg MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
71 Bronowski Tomasz Frombork MINI 23 km opłacono
72 Białkowska Marta Elbląg MINI 23 km opłacono
73 Gizela Michał Kartuzy MINI 23 km opłacono
74 Turoń Bartosz Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM
75 Marowski Mariusz Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM opłacono
76 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI 23 km TA KO TEAM opłacono
77 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI 23 km opłacono
78 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki MINI 23 km opłacono
79 jagodzinski tomasz kwidzyn MINI 23 km Gkw
80 Kołatka Ania Iława MINI 23 km Cryospace Olsztyn opłacono
81 Szczygielski Pawel gdansk MINI 23 km the Barbers Gdansk
82 Ryciuk Tomasz Warszawa MINI 23 km Airbike.pl opłacono
83 Siebert Krzysztof Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
84 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MINI 23 km Bursztyn pizza cycling team
85 Socha Piotr Zajezierze MINI 23 km opłacono
86 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MINI 23 km TA KO Team opłacono
87 Parcheta Andrzej Stare Jabłonki MINI 23 km opłacono
88 Nawrocka Joanna Bydgoszcz MINI 23 km VauPe Team opłacono
89 Żuralski Rafał Elbląg MINI 23 km opłacono
90 Tamiła Rafal Kwidzyn MINI 23 km
91 Politowski Krzysztof Warszawa MINI 23 km Polski Klub MTB / Trenujemy z Sercem dla Kuby opłacono
92 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór MINI 23 km NORDA ACTIVE TEAM opłacono
93 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MINI 23 km MAJS PRUSZCZ GDAŃSKI opłacono
94 Majewski Marek Prabuty MINI 23 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
95 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn MINI 23 km Akademia Kolarstwa Olsztyn opłacono
96 Ruczyński Arkadiusz Elbląg MINI 23 km Hydropres MTB Team Elbląg
97 Zaremba Sławomir Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
98 Michalik Jarosław Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM opłacono
99 Kilichowski Grzegorz Tczew MINI 23 km
100 Dłoniak Sławomir BOgdany MINI 23 km WSKG Rowery Jamróz Kenda Team opłacono


Wyświetleń: 8018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ