Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT | |||||||||
1 | Rypiński Maciej | Olsztyn | MINI 23 km | 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT | |||||
AEON SCOTT TEAM | |||||||||
2 | Dianov Andrey | Svetlogorsk | MEGA 43 km | AEON SCOTT TEAM | |||||
AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN | |||||||||
3 | Hanas Arkadiusz | Olsztyn | MEGA 43 km | AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN | opłacono | ||||
AKJ KWIDZYN | |||||||||
4 | Olpeter Adam | Kwidzyn | MINI 23 km | AKJ KWIDZYN | opłacono | ||||
AKJ Kwidzyn | |||||||||
5 | Blokowska Beata | Kwidzyn | MINI 23 km | AKJ Kwidzyn | opłacono | ||||
6 | Rydel Wiktor | Kwidzyn | MINI 23 km | AKJ Kwidzyn | opłacono | ||||
AKJ Kwidzyn | |||||||||
7 | Maliszewski Jakub | Kwidzyn | MINI 23 km | AKJ Kwidzyn | |||||
AKJWM MTB TEAM | |||||||||
8 | Kapuściński Krzysztof | Olsztyn | MINI 23 km | AKJWM MTB TEAM | opłacono | ||||
Airbike.pl | |||||||||
9 | Ryciuk Tomasz | Warszawa | MINI 23 km | Airbike.pl | opłacono | ||||
Akademia Kolarstwa Olsztyn | |||||||||
10 | Gortatowska Marlena | Olsztyn | MEGA 43 km | Akademia Kolarstwa Olsztyn | |||||
Akademia Kolarstwa Olsztyn | |||||||||
11 | Tomaszkiewicz Mariusz | Olsztyn | MINI 23 km | Akademia Kolarstwa Olsztyn | opłacono | ||||
Allianz Partners MTB | |||||||||
12 | Kubicki Patryk | Długa Szlachecka | MEGA 43 km | Allianz Partners MTB | opłacono | ||||
BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo | |||||||||
13 | Zając Bartosz | Kierzliny | MINI 23 km | BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo | opłacono | ||||
BST - Banach Sport Team | |||||||||
14 | Tymiński Tomasz | Kowale | MEGA 43 km | BST - Banach Sport Team | opłacono | ||||
15 | Morawski Piotr | Gdynia | MEGA 43 km | BST - Banach Sport Team | |||||
Bezpartyjny | |||||||||
16 | Romanowski Mateusz | Stare Pole | MEGA 43 km | Bezpartyjny | opłacono | ||||
BikEl MTB | |||||||||
17 | Józefowicz Zbigniew | Gronowo Elbląskie | MINI 23 km | BikEl MTB | opłacono | ||||
Bursztyn pizza cycling team | |||||||||
18 | Wiśniewski Paweł | Pruszcz Gdański | MINI 23 km | Bursztyn pizza cycling team | |||||
CAT M4 | |||||||||
19 | Petk Grzegorz | Gdańsk | MINI 23 km | CAT M4 | opłacono | ||||
CRYOSPACE Olsztyn | |||||||||
20 | Poczopko Andrzej | Olsztyn | MEGA 43 km | CRYOSPACE Olsztyn | opłacono | ||||
Centrum Rowerowe Olsztyn Team | |||||||||
21 | Andrzejczyk Piotr | Olsztyn | MEGA 43 km | Centrum Rowerowe Olsztyn Team | opłacono | ||||
22 | Czetyrko Grzegorz | Olsztyn | MEGA 43 km | Centrum Rowerowe Olsztyn Team | opłacono | ||||
23 | Pierzchała Robert | Olsztyn | MINI 23 km | Centrum Rowerowe Olsztyn Team | opłacono | ||||
CryoSpace Olsztyn | |||||||||
24 | Wawrzyniak Sławomir | Olsztyn | MEGA 43 km | CryoSpace Olsztyn | |||||
Cryospace Olsztyn | |||||||||
25 | Tumaniec Dariusz | Olsztyn | MINI 23 km | Cryospace Olsztyn | |||||
26 | Piotrowski Tomasz | Olsztyn | MINI 23 km | Cryospace Olsztyn | opłacono | ||||
27 | Łopatek Kamil | Olsztyn | MEGA 43 km | Cryospace Olsztyn | opłacono | ||||
28 | Wołosiuk Jarosław | Olsztyn | MEGA 43 km | Cryospace Olsztyn | opłacono | ||||
29 | Kruba Emil | Dobre Miasto | MEGA 43 km | Cryospace Olsztyn | opłacono | ||||
30 | Kołatka Ania | Iława | MINI 23 km | Cryospace Olsztyn | opłacono | ||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
31 | Podgórski Grzegorz | Kwidzyn | MINI 23 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono | ||||
32 | Kruszczyński Marcin | Kwidzyn | MINI 23 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono | ||||
D312 | |||||||||
33 | Heyda Piotr | Ilawa | MINI 23 km | D312 | |||||
34 | Poniatowski Pawel | Ilawa | MINI 23 km | D312 | |||||
35 | Bartkowski Bogdan | Ilawa | MINI 23 km | D312 | |||||
36 | Marciszewski Michal | Iława | MINI 23 km | D312 | |||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
37 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | MINI 23 km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
38 | Majewski Marek | Prabuty | MINI 23 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
39 | ROMANOWSKI JAROSŁAW | SUSZ | MINI 23 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono | ||||
ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |||||||||
40 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | MEGA 43 km | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | |||||
EUS - Elbląskie Ustawki Szosowe | |||||||||
41 | Niżnik Mariusz | Elbląg | MINI 23 km | EUS - Elbląskie Ustawki Szosowe | opłacono | ||||
Elbląg | |||||||||
42 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | MEGA 43 km | Elbląg | opłacono | ||||
Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |||||||||
43 | Lichaczewski Zbigniew | Susz | MINI 23 km | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono | ||||
44 | Siebert Krzysztof | Susz | MINI 23 km | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |||||
Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |||||||||
45 | Szul Bartłomiej | Gdynia | MINI 23 km | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono | ||||
46 | Zaleś Roman | Elbląg | MINI 23 km | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono | ||||
Epidemia Cyklozy MTB Susz | |||||||||
47 | Zaremba Sławomir | Susz | MINI 23 km | Epidemia Cyklozy MTB Susz | opłacono | ||||
Euro Bike Kaczmarek Electric Team | |||||||||
48 | Gil Mariusz | Strzelce Krajeńskie | MEGA 43 km | Euro Bike Kaczmarek Electric Team | opłacono | ||||
FINISHER.PL WARMIA MTB | |||||||||
49 | MĘZIŃSKI BARTEK | OLSZTYN | MEGA 43 km | FINISHER.PL WARMIA MTB | opłacono | ||||
Finisher.pl | |||||||||
50 | Laskowski Dariusz | Łomianki | MEGA 43 km | Finisher.pl | opłacono | ||||
51 | Laskowska Kasia | Łomianki | MEGA 43 km | Finisher.pl | opłacono | ||||
GK Malbork | |||||||||
52 | Wolanin Jakub | Malbork | MEGA 43 km | GK Malbork | |||||
GK STG | |||||||||
53 | Sypniewski Mariusz | Koteże | MINI 23 km | GK STG | opłacono | ||||
GardenFlora MTB Team | |||||||||
54 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | MEGA 43 km | GardenFlora MTB Team | opłacono | ||||
Gkw | |||||||||
55 | jagodzinski tomasz | kwidzyn | MINI 23 km | Gkw | |||||
HYDROPRESS MTB Team Elbląg | |||||||||
56 | Ruczyński Radosław | Elbląg | MINI 23 km | HYDROPRESS MTB Team Elbląg | |||||
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | |||||||||
57 | Ochrymczuk Anna | Olsztyn | MINI 23 km | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | opłacono | ||||
58 | Żebrowski Jędrzej | Ostróda | MINI 23 km | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | opłacono | ||||
59 | Włodarczyk Mariusz | Olsztyn | MEGA 43 km | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | opłacono | ||||
Hydropres MTB Team Elbląg | |||||||||
60 | Ruczyński Arkadiusz | Elbląg | MINI 23 km | Hydropres MTB Team Elbląg | |||||
IM Logistics Rafbike Cycling Team | |||||||||
61 | Kamińska Izabela | Piaseczno | MEGA 43 km | IM Logistics Rafbike Cycling Team | opłacono | ||||
IŁAWA BIEGA | |||||||||
62 | Kołatka Danuta | Iława | MINI 23 km | IŁAWA BIEGA | opłacono | ||||
Junior Team | |||||||||
63 | Wiżyń Patryk | Rzędy | MINI 23 km | Junior Team | opłacono | ||||
KK24H | |||||||||
64 | Szklarski Zdzisław | Kadzidło | MINI 23 km | KK24H | opłacono | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
65 | Strzelecki Paweł | Lębork | MEGA 43 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
66 | Petka Arek | Lębork | MEGA 43 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
67 | Maciejewski Sławomir | Lębork | MINI 23 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
68 | RZESZUTEK Tomasz | SIERAKOWICE | MEGA 43 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
69 | RZESZUTEK Piotr | SIERAKOWICE | MEGA 43 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
70 | Pieper Agnieszka | Lębork | MINI 23 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
71 | Labuda Hubert | Łęczyce | MINI 23 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
72 | Wenta Krzysztof | Bożepole Wielkie | MINI 23 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
73 | Górski Maciej | Lębork | MEGA 43 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
KRAMER S.A. | |||||||||
74 | Judycki Marcin | Różnowo | MINI 23 km | KRAMER S.A. | opłacono | ||||
75 | Deptuła Jan | Olsztyn | MINI 23 km | KRAMER S.A. | opłacono | ||||
76 | Judycki Maciej | Różnowo | MINI 23 km | KRAMER S.A. | opłacono | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
77 | Hillar Jacek | Kwidzyn | MINI 23 km | KWIDZYN BIEGA | |||||
Komobike Scott | |||||||||
78 | Marchlewski Marcin | Lubawa | MINI 23 km | Komobike Scott | opłacono | ||||
79 | Wyżlic Michał | Komorów | MEGA 43 km | Komobike Scott | |||||
80 | Kowalczyk Wojciech | Susz | MINI 23 km | Komobike Scott | opłacono | ||||
Kross Staff Team | |||||||||
81 | Grędziński Bartosz | Mława | MINI 23 km | Kross Staff Team | opłacono | ||||
LKK Ziemia Lubawska | |||||||||
82 | Dembiński Henryk | Iława | MINI 23 km | LKK Ziemia Lubawska | |||||
83 | Szauer Rafał | Grabowo | MINI 23 km | LKK Ziemia Lubawska | opłacono | ||||
LOTTO BIKE TEAM | |||||||||
84 | Olchowy Mariusz | Olsztyn | MINI 23 km | LOTTO BIKE TEAM | opłacono | ||||
LTM Masters Team | |||||||||
85 | Pyszora Ireneusz | Grudziądz | MINI 23 km | LTM Masters Team | |||||
LUK CONNECT RACING TEAM | |||||||||
86 | Grabowska Eliza | Leśniewo | MINI 23 km | LUK CONNECT RACING TEAM | opłacono | ||||
87 | Rolbiecka Alicja | Reda | MEGA 43 km | LUK CONNECT RACING TEAM | opłacono | ||||
MAJS PRUSZCZ GDAŃSKI | |||||||||
88 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | MINI 23 km | MAJS PRUSZCZ GDAŃSKI | opłacono | ||||
MH Automatyka | |||||||||
89 | Tygielski Mateusz | Gdańsk | MEGA 43 km | MH Automatyka | opłacono | ||||
90 | Bońkowski Jarosław | Gdańsk | MEGA 43 km | MH Automatyka | opłacono | ||||
MKS Truso Elbląg | |||||||||
91 | Konera Kacper | Elbląg | MINI 23 km | MKS Truso Elbląg | opłacono | ||||
92 | Branecki Konrad | Elbląg | MINI 23 km | MKS Truso Elbląg | opłacono | ||||
93 | Czerniel Piotr | Elbląg | MINI 23 km | MKS Truso Elbląg | opłacono | ||||
94 | Krajewski Jan | elbląg | MINI 23 km | MKS Truso Elbląg | opłacono | ||||
95 | Dwojakowski Jan | Elbląg | MINI 23 km | MKS Truso Elbląg | opłacono | ||||
96 | Synak Ksawery | Elbląg | MINI 23 km | MKS Truso Elbląg | opłacono | ||||
97 | Zieliński Marcel | Elbląg | MINI 23 km | MKS Truso Elbląg | opłacono | ||||
MORE 3athlete team | |||||||||
98 | Dobosik Damian | Elbląg | MEGA 43 km | MORE 3athlete team | opłacono | ||||
MTB DZIERZGOŃ | |||||||||
99 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | MINI 23 km | MTB DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
MTB Dzierzgoń | |||||||||
100 | Tomaszewski Jakub | Dzierzgoń | MINI 23 km | MTB Dzierzgoń | opłacono | ||||
MTB Elbląg | |||||||||
101 | Olewnik Piotr | Elbląg | MINI 23 km | MTB Elbląg | opłacono | ||||
MTB KWIDZYN TEAM | |||||||||
102 | Michalik Jarosław | Kwidzyn | MINI 23 km | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono | ||||
103 | Marowski Mariusz | Kwidzyn | MINI 23 km | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono | ||||
104 | Turoń Bartosz | Kwidzyn | MINI 23 km | MTB KWIDZYN TEAM | |||||
105 | Galicki Bartłomiej | Kwidzyn | MINI 23 km | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono | ||||
MTB Kwidzyn Team | |||||||||
106 | Łomnicki Michał | Kwidzyn | MINI 23 km | MTB Kwidzyn Team | |||||
MajBIKE Team | |||||||||
107 | Modlińska Beata | Rumia | MINI 23 km | MajBIKE Team | opłacono | ||||
Maratonka | |||||||||
108 | Czopek Jaroslaw | EŁK | MINI 23 km | Maratonka | opłacono | ||||
Michelin Team | |||||||||
109 | Iwaniuk Bartosz | Olsztyn | MEGA 43 km | Michelin Team | |||||
Michelin bloomnet team | |||||||||
110 | Ait Si Bayh Abdallah | Olsztyn | MEGA 43 km | Michelin bloomnet team | opłacono | ||||
More Women's Team | |||||||||
111 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | MEGA 43 km | More Women's Team | |||||
NEXUS Team | |||||||||
112 | Skawiński Tomasz | Gdynia | MEGA 43 km | NEXUS Team | |||||
NORDA ACTIVE TEAM | |||||||||
113 | Żuczek Arkadiusz | Suchy Dwór | MINI 23 km | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono | ||||
Norda Active Team | |||||||||
114 | Szklarski Ireneusz | Rumia | MINI 23 km | Norda Active Team | opłacono | ||||
O2 Sun Forest | |||||||||
115 | Gurba Krystian | Elbląg | MEGA 43 km | O2 Sun Forest | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
116 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | MINI 23 km | OSP POGRODZIE | |||||
Orbit One | |||||||||
117 | Żułma Daniel | Kwidzyn | MINI 23 km | Orbit One | opłacono | ||||
Polski Klub MTB / Trenujemy z Sercem dla Kuby | |||||||||
118 | Politowski Krzysztof | Warszawa | MINI 23 km | Polski Klub MTB / Trenujemy z Sercem dla Kuby | opłacono | ||||
Płocki Klub Kolarski | |||||||||
119 | Polonis Wiktor | Biała | MINI 23 km | Płocki Klub Kolarski | opłacono | ||||
RDLP Olsztyn MTB Team | |||||||||
120 | Jarczyk Tomasz | Olsztyn | MEGA 43 km | RDLP Olsztyn MTB Team | opłacono | ||||
Rant Bartoszyce :: GK GRYF Tczew | |||||||||
121 | Marzec Grzegorz | PRUSZCZ GDAŃSKI | MINI 23 km | Rant Bartoszyce :: GK GRYF Tczew | |||||
Renault Team | |||||||||
122 | Skalski Tomasz | Piecki | MEGA 43 km | Renault Team | opłacono | ||||
123 | Michalczyk Przemek | MRĄGOWO | MEGA 43 km | Renault Team | opłacono | ||||
Rowersi Cycling Team | |||||||||
124 | Jokiel Radosław | Gdańsk | MINI 23 km | Rowersi Cycling Team | opłacono | ||||
SG-Squad | |||||||||
125 | Kozłowski Robert | Giedajty | MINI 23 km | SG-Squad | opłacono | ||||
Schneider Electric MTB | |||||||||
126 | Fira Adam | Gdańsk | MEGA 43 km | Schneider Electric MTB | |||||
Sport Serwis Team Bydgoszcz | |||||||||
127 | Prościński Jarosław | Bydgoszcz | MINI 23 km | Sport Serwis Team Bydgoszcz | |||||
Sunrace MossoPolska.pl | |||||||||
128 | Jakubowski Dominik | Brodnica | MEGA 43 km | Sunrace MossoPolska.pl | |||||
Szprycha Giżycko | |||||||||
129 | Molenda Rafał | Olsztyn | MINI 23 km | Szprycha Giżycko | opłacono | ||||
SŁOWIK TEAM | |||||||||
130 | Brąszkowski Damian | Grudziadz | MINI 23 km | SŁOWIK TEAM | |||||
T4b team | |||||||||
131 | Ostrowska Anna | Chorzele | MEGA 43 km | T4b team | opłacono | ||||
132 | Ostrowski Grzegorz | Chorzele | MEGA 43 km | T4b team | |||||
TA KO TEAM | |||||||||
133 | Kaliszewski Jakub | Gdańsk | MINI 23 km | TA KO TEAM | opłacono | ||||
TA KO Team | |||||||||
134 | Tasior Paweł | Bożepole Wielkie | MINI 23 km | TA KO Team | opłacono | ||||
Ta Ko Team | |||||||||
135 | Pituch Sławomir | Bytów | MINI 23 km | Ta Ko Team | |||||
Team Mustang Pasłęk | |||||||||
136 | Stankiewicz Beata | Pasłęk | MEGA 43 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono | ||||
137 | Szafrański Adrian | Pasłęk | MEGA 43 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono | ||||
Team Mustang Pasłęk | |||||||||
138 | Kosobucki Łukasz | Pasłęk | MINI 23 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono | ||||
VauPe Team | |||||||||
139 | Nawrocka Joanna | Bydgoszcz | MINI 23 km | VauPe Team | opłacono | ||||
140 | Nawrocki Dariusz | Bydgoszcz | MEGA 43 km | VauPe Team | opłacono | ||||
WSKG Rowery Jamróz Kenda Team | |||||||||
141 | Sosnowska-Dłoniak Jolanta | Bogdany | MINI 23 km | WSKG Rowery Jamróz Kenda Team | opłacono | ||||
142 | Dłoniak Sławomir | BOgdany | MINI 23 km | WSKG Rowery Jamróz Kenda Team | opłacono | ||||
Warmia MTB | |||||||||
143 | Byszewski Łukasz | Olsztyn | MEGA 43 km | Warmia MTB | |||||
Zadroga Racing Team | |||||||||
144 | Jackowski Rafał | Nowe | MEGA 43 km | Zadroga Racing Team | opłacono | ||||
145 | Kornak Łukasz Kornak | Grudziądz | MEGA 43 km | Zadroga Racing Team | |||||
146 | Jurczak Piotr | Grudziadz | MEGA 43 km | Zadroga Racing Team | opłacono | ||||
ZenoTeam | |||||||||
147 | Kujawski Arkadiusz | Iława | MINI 23 km | ZenoTeam | opłacono | ||||
148 | Grabowiecki Paweł | Iława | MINI 23 km | ZenoTeam | opłacono | ||||
Zerwani z Łańcucha | |||||||||
149 | Janicki Sławomir | Marki | MEGA 43 km | Zerwani z Łańcucha | opłacono | ||||
150 | Bielecka Magdalena | Marki | MINI 23 km | Zerwani z Łańcucha | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
151 | Syrwid Wojciech | Olsztyn | MEGA 43 km | opłacono | |||||
152 | Grzyb Artur | Olsztyn | MINI 23 km | opłacono | |||||
153 | Kołatka Zbigniew | Iława | MINI 23 km | opłacono | |||||
154 | Piotrowicz Michał | Pasłęk | MINI 23 km | opłacono | |||||
155 | Stępka Bartosz | Ostróda | MINI 23 km | opłacono | |||||
156 | Kulpiński Dariusz | Pasłęk | MINI 23 km | opłacono | |||||
157 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | MINI 23 km | opłacono | |||||
158 | Jóźwiak Karol | Sąpy | MINI 23 km | opłacono | |||||
159 | Klepando Filip | Pasłęk | MINI 23 km | opłacono | |||||
160 | Więczkowska Monika | Gdańsk | MINI 23 km | opłacono | |||||
161 | Nalazek Bartłomiej | RYBNO k. Mrągowa | MINI 23 km | ||||||
162 | Szempliński Marek | Gdynia | MINI 23 km | opłacono | |||||
163 | Luberadzka Monika | Warszawa | MEGA 43 km | ||||||
164 | Letachowicz Piotr | Warszawa | MINI 23 km | opłacono | |||||
165 | cisło Waldemar | bądki | MINI 23 km | opłacono | |||||
166 | Świątek Jaromir | Olsztyn | MINI 23 km | opłacono | |||||
167 | mieczkowski tomasz | pasłęk | MINI 23 km | ||||||
168 | Orzechowski Alan | Olsztyn | MINI 23 km | opłacono | |||||
169 | Błażewicz Krzysztof | pasłęk | MINI 23 km | opłacono | |||||
170 | Pietrulewicz Arkadiusz | Smolajny | MINI 23 km | opłacono | |||||
171 | Fandrejewski Janusz | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
172 | Pietrulewicz Grzegorz | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
173 | Chruszczyk Marcin | Elblag | MINI 23 km | opłacono | |||||
174 | Gliński Maciej Gliński | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
175 | Romański Damian | Pasłęk | MINI 23 km | opłacono | |||||
176 | Kotarski Jacek | Gdańsk | MINI 23 km | opłacono | |||||
177 | Misiewicz Piotr | Elbląg | MINI 23 km | ||||||
178 | Klepacki Cezary | Miłakowo | MINI 23 km | opłacono | |||||
179 | Koperkiewicz Michał | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
180 | Radziul Marcin | Elbląg | MINI 23 km | ||||||
181 | Rudziński Paweł | Mława | MEGA 43 km | opłacono | |||||
182 | Jagiełło Henryk | Pasłęk | MINI 23 km | opłacono | |||||
183 | Oborska Agata | Mrągowo | MINI 23 km | opłacono | |||||
184 | Oborski Ryszard | Mrągowo | MINI 23 km | opłacono | |||||
185 | Kaczyński Michał | Mrągowo | MINI 23 km | opłacono | |||||
186 | Cybulski Łukasz | Morąg | MINI 23 km | opłacono | |||||
187 | FALKOWSKI MICHAŁ | MALBORK | MEGA 43 km | opłacono | |||||
188 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | MINI 23 km | ||||||
189 | Mańkowski Radosław | Pasłęk | MINI 23 km | opłacono | |||||
190 | Bienenda Piotr | Olsztyn | MEGA 43 km | opłacono | |||||
191 | Janicki Grzegorz | Frombork | MEGA 43 km | ||||||
192 | Kasprzak Radosław | Gdynia | MEGA 43 km | opłacono | |||||
193 | Kilichowski Grzegorz | Tczew | MINI 23 km | ||||||
194 | Tomiałojć Andrzej | Elbląg | MEGA 43 km | opłacono | |||||
195 | Tamiła Rafal | Kwidzyn | MINI 23 km | ||||||
196 | Żuralski Rafał | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
197 | Parcheta Andrzej | Stare Jabłonki | MINI 23 km | opłacono | |||||
198 | Oleszkiewicz Karol | Elbląg | MEGA 43 km | opłacono | |||||
199 | Socha Piotr | Zajezierze | MINI 23 km | opłacono | |||||
200 | Kaliszewski Mariusz | Ostróda - Szafranki | MINI 23 km | opłacono | |||||
201 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
202 | Gizela Michał | Kartuzy | MINI 23 km | opłacono | |||||
203 | Białkowska Marta | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
204 | Bronowski Tomasz | Frombork | MINI 23 km | opłacono | |||||
205 | Syrocki Sylwester | Elbląg | MINI 23 km | opłacono | |||||
the Barbers Gdansk | |||||||||
206 | Szczygielski Pawel | gdansk | MINI 23 km | the Barbers Gdansk | |||||
wtw-poland.com | |||||||||
207 | Sobierajski Piotr | Bartoszyce | MINI 23 km | wtw-poland.com |
Wyświetleń: 14613