VI Pasłęcki MTB Maraton

VI PASŁĘCKIE MTB MARATONU - MEGA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 9,5km 23km 32,5km 43km
1 1 GIL MARIUSZ M 1 M 30-39 1 STRZELCE KRAJEŃSKIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 43km 1:55:45 22.29 [km/h] 09:42 [min/km] 0:19:47 0:59:03 1:16:04 1:55:45
2 33 RZESZUTEK PIOTR M 2 M 20-29 1 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 43km 1:56:54 22.07 [km/h] 09:43 [min/km] 0:19:46 0:59:01 1:16:04 1:56:54
3 6 CZETYRKO GRZEGORZ M 3 M 20-29 2 OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 43km 1:58:36 21.75 [km/h] 09:45 [min/km] 0:19:47 0:59:41 1:17:09 1:58:36
4 29 PETKA AREK M 4 M 20-29 3 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 43km 1:59:00 21.68 [km/h] 09:46 [min/km] 0:19:48 0:59:49 1:17:10 1:59:00
5 58 DIANOV ANDREY M 5 M 40-49 1 SVETLOGORSK AEON SCOTT TEAM 43km 1:59:48 21.54 [km/h] 09:47 [min/km] 0:19:56 1:01:16 1:18:35 1:59:48
6 44 WOŁOSIUK JAROSŁAW M 6 M 30-39 2 OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN 43km 2:00:14 21.46 [km/h] 09:48 [min/km] 0:19:47 1:01:06 1:18:35 2:00:14
7 34 RZESZUTEK TOMASZ M 7 M 20-29 4 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 43km 2:09:23 19.94 [km/h] 09:01 [min/km] 0:19:46 1:02:59 1:22:09 2:09:23
8 3 ANDRZEJCZYK PIOTR M 8 M 20-29 5 OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 43km 2:10:20 19.80 [km/h] 09:02 [min/km] 0:19:58 1:05:17 1:24:29 2:10:20
9 23 ŁOPATEK KAMIL M 9 M 30-39 3 OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN 43km 2:12:53 19.42 [km/h] 09:05 [min/km] 0:20:00 1:05:13 1:24:29 2:12:53
10 25 MICHALCZYK PRZEMEK M 10 M 30-39 4 MRĄGOWO RENAULT TEAM 43km 2:14:50 19.13 [km/h] 09:08 [min/km] 0:20:33 1:07:38 1:27:28 2:14:50
11 41 TYGIELSKI MATEUSZ M 11 M 20-29 6 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 43km 2:15:08 19.09 [km/h] 09:09 [min/km] 0:20:02 1:06:37 1:26:42 2:15:08
12 46 ROMANOWSKI MATEUSZ M 12 M 20-29 7 STARE POLE BEZPARTYJNY 43km 2:15:53 18.99 [km/h] 09:10 [min/km] 0:20:36 1:07:56 0:00:00 2:15:53
13 53 KORNAK ŁUKASZ M 13 M 30-39 5 GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 43km 2:16:09 18.95 [km/h] 09:10 [min/km] 0:20:35 1:07:39 1:27:28 2:16:09
14 24 MĘZIŃSKI BARTEK M 14 M 30-39 6 OLSZTYN FINISHER.PL WARMIA MTB 43km 2:16:46 18.86 [km/h] 09:11 [min/km] 0:21:31 1:08:46 1:28:26 2:16:46
15 4 BIENENDA PIOTR M 15 M 30-39 7 OLSZTYN 43km 2:18:06 18.68 [km/h] 09:13 [min/km] 0:20:44 1:07:37 1:27:27 2:18:06
16 35 SKALSKI TOMASZ M 16 M 40-49 2 PIECKI RENAULT TEAM 43km 2:18:17 18.66 [km/h] 09:13 [min/km] 0:20:31 1:07:39 1:27:29 2:18:17
17 19 KRUBA EMIL M 17 M 30-39 8 DOBRE MIASTO CRYOSPACE OLSZTYN 43km 2:20:28 18.37 [km/h] 09:16 [min/km] 0:20:47 1:08:36 1:28:26 2:20:28
18 18 KASPRZAK RADOSŁAW M 18 M 40-49 3 GDYNIA 43km 2:23:18 18.00 [km/h] 09:20 [min/km] 0:21:35 1:10:33 1:30:59 2:23:18
19 9 FALKOWSKI MICHAŁ M 19 M 40-49 4 MALBORK 43km 2:23:24 17.99 [km/h] 09:20 [min/km] 0:21:31 1:11:38 1:32:00 2:23:24
20 52 SZCZĘSNY TOMASZ M 20 M 40-49 5 KOWALE MH AUTOMATYKA 43km 2:23:26 17.99 [km/h] 09:20 [min/km] 0:20:50 1:11:42 1:31:54 2:23:26
21 7 DOBOSIK DAMIAN M 21 M 30-39 9 ELBLĄG MORE 3ATHLETE TEAM 43km 2:26:09 17.65 [km/h] 09:24 [min/km] 0:22:43 1:13:30 1:33:55 2:26:09
22 12 JACKOWSKI RAFAŁ M 22 M 40-49 6 NOWE ZADROGA RACING TEAM 43km 2:26:12 17.65 [km/h] 09:24 [min/km] 0:21:15 1:11:08 1:32:00 2:26:12
23 2 AIT SI BAYH ABDALLAH M 23 M 20-29 8 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 43km 2:28:05 17.42 [km/h] 09:27 [min/km] 0:21:30 1:12:39 1:33:56 2:28:05
24 42 TYMIŃSKI TOMASZ M 24 M 40-49 7 KOWALE BST - BANACH SPORT TEAM 43km 2:30:32 17.14 [km/h] 09:30 [min/km] 0:22:28 1:15:10 1:36:26 2:30:32
25 10 GÓRSKI MACIEJ M 25 M 30-39 10 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 43km 2:31:44 17.00 [km/h] 09:32 [min/km] 0:21:30 1:13:44 1:36:12 2:31:44
26 55 WOLANIN JAKUB M 26 M 30-39 11 MALBORK GK MALBORK 43km 2:32:00 16.97 [km/h] 09:32 [min/km] 0:22:29 1:15:05 1:36:26 2:32:00
27 17 KAMIŃSKA IZABELA K 1 K 30-39 1 PIASECZNO IM LOGISTICS RAFBIKE CYCLING TEAM 43km 2:32:12 16.95 [km/h] 09:32 [min/km] 0:22:14 1:15:25 1:37:23 2:32:12
28 47 PODESZWA WIESŁAW M 27 M 50+ 1 OSTROŁĘKA KK-24H 43km 2:33:13 16.84 [km/h] 09:34 [min/km] 0:21:46 1:15:09 1:36:28 2:33:13
29 57 FIRA ADAM M 28 M 30-39 12 GDAŃSK SCHNEIDER ELECTRIC MTB 43km 2:34:24 16.71 [km/h] 09:35 [min/km] 0:21:45 1:15:01 1:36:25 2:34:24
30 38 SYRWID WOJCIECH M 29 M 40-49 8 OLSZTYN 43km 2:35:08 16.63 [km/h] 09:36 [min/km] 0:22:13 1:14:46 1:36:26 2:35:08
31 56 SKAWIŃSKI TOMASZ M 30 M 40-49 9 GDYNIA NEXUS TEAM 43km 2:38:04 16.32 [km/h] 09:41 [min/km] 0:23:08 1:18:51 1:40:33 2:38:04
32 22 LASKOWSKI DARIUSZ M 31 M 50+ 2 ŁOMIANKI FINISHER.PL 43km 2:42:58 15.83 [km/h] 09:47 [min/km] 0:24:04 1:19:33 1:43:27 2:42:58
33 28 OSTROWSKA ANNA K 2 K 40+ 1 CHORZELE T4B TEAM 43km 2:48:37 15.30 [km/h] 09:55 [min/km] 0:23:04 1:20:45 1:44:30 2:48:37
34 51 MAKSYMOWICZ TOMASZ M 32 M 0-19 1 ELBLĄG KRISMAR BIG SILVANT 43km 2:49:22 15.23 [km/h] 09:56 [min/km] 0:21:37 1:15:56 1:39:18 2:49:22
35 5 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 33 M 50+ 3 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 43km 2:50:21 15.15 [km/h] 09:58 [min/km] 0:23:38 1:21:07 1:45:39 2:50:21
36 14 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 34 M 30-39 13 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM 43km 2:54:04 14.82 [km/h] 09:03 [min/km] 0:23:44 1:24:10 1:51:10 2:54:04
37 13 JANICKI SŁAWOMIR M 35 M 40-49 10 MARKI ZERWANI Z ŁAŃCUCHA 43km 2:54:27 14.79 [km/h] 09:03 [min/km] 0:25:07 1:24:43 1:51:22 2:54:27
38 21 LASKOWSKA KASIA K 3 K 30-39 2 ŁOMIANKI FINISHER.PL 43km 2:55:03 14.74 [km/h] 09:04 [min/km] 0:24:17 1:26:31 1:52:21 2:55:03
39 11 HANAS ARKADIUSZ M 36 M 40-49 11 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 43km 3:06:14 13.85 [km/h] 09:20 [min/km] 0:25:29 1:29:41 1:55:44 3:06:14
40 50 JANICKI GRZEGORZ M 37 M 40-49 12 FROMBORK 43km 3:07:03 13.79 [km/h] 09:21 [min/km] 0:26:05 1:32:33 1:57:23 3:07:03
41 27 OLESZKIEWICZ KAROL M 38 M 30-39 14 ELBLĄG 43km 3:08:18 13.70 [km/h] 09:23 [min/km] 0:23:22 1:23:42 1:50:42 3:08:18
42 26 NAWROCKI DARIUSZ M 39 M 50+ 4 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 43km 3:11:08 13.50 [km/h] 09:27 [min/km] 0:25:22 1:31:15 1:57:12 3:11:08
43 48 GURBA KRYSTIAN M 40 M 30-39 15 ELBLĄG O2 SUN FOREST 43km 3:20:18 12.88 [km/h] 09:39 [min/km] 0:22:52 1:17:09 1:41:25 3:20:18
- 8 ELMINOWSKI WOJCIECH M - M 50+ - ELBLĄG ELBLĄG 43km DNF - [km/h] - [min/km] 0:27:36 1:41:38 0:00:00 0:00:00
- 31 ROLBIECKA ALICJA K - K 30-39 - REDA LUK CONNECT RACING TEAM 43km DNF - [km/h] - [min/km] 0:24:19 1:56:24 0:00:00 0:00:00
- 37 STRZELECKI PAWEŁ M - M 20-29 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 43km DNF - [km/h] - [min/km] 23:59:58 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 43 WŁODARCZYK MARIUSZ M - M 40-49 - OLSZTYN HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 43km DNF - [km/h] - [min/km] 0:23:20 1:26:00 0:00:00 0:00:00
- 49 IWANIUK BARTOSZ M - M 30-39 - OLSZTYN MICHELIN TEAM 43km DNF - [km/h] - [min/km] 0:23:19 1:30:46 0:00:00 0:00:00
- 54 KORC ARTUR M - M 40-49 - OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN GDAŃSK 43km DNF - [km/h] - [min/km] 0:19:59 1:04:23 0:00:00 0:00:00
- JURCZAK PIOTR M - M 30-39 - GRUDZIADZ ZADROGA RACING TEAM 43km DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 16 POCZOPKO ANDRZEJ M - M 40-49 - OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN 43km DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 30 SZAFRAŃSKI ADRIAN M - M 20-29 - PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 43km DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 39 TOMIAŁOJĆ ANDRZEJ M - M 30-39 - ELBLĄG 43km DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 40 BYSZEWSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - OLSZTYN WARMIA MTB 43km DNS - [km/h] - [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 45 JARCZYK TOMASZ M - M 40-49 - OLSZTYN RDLP OLSZTYN MTB TEAM 43km DNS - [km/h] 09:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

VI PASŁĘCKIE MTB MARATONU - MINI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x PKT
1 314 PITUCH SŁAWOMIR M 1 M 30-39 1 BYTÓW TA KO TEAM 23km 1:02:16 22.16 [km/h] 09:42 [min/km] 0:24:47
2 201 GRĘDZIŃSKI BARTOSZ M 2 M 30-39 2 MŁAWA KROSS STAFF TEAM 23km 1:02:17 22.16 [km/h] 09:42 [min/km] 0:24:58
3 255 MARCHLEWSKI MARCIN M 3 M 0-19 1 LUBAWA KOMOBIKE SCOTT 23km 1:02:55 21.93 [km/h] 09:44 [min/km] 0:24:48
4 277 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 4 M 20-29 1 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 23km 1:04:40 21.34 [km/h] 09:49 [min/km] 0:24:59
5 249 LABUDA HUBERT M 5 M 0-19 2 ŁĘCZYCE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 23km 1:05:10 21.18 [km/h] 09:50 [min/km] 0:24:48
6 315 MŁYŃSKI SEBASTIAN M 6 M 20-29 2 BYTÓW TA KO TEAM 23km 1:06:01 20.90 [km/h] 09:52 [min/km] 0:24:47
7 217 GALICKI BARTŁOMIEJ M 7 M 30-39 3 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 23km 1:06:10 20.86 [km/h] 09:53 [min/km] 0:24:59
8 310 PROŚCIŃSKI JAROSŁAW M 8 M 40-49 1 BYDGOSZCZ SPORT SERWIS TEAM BYDGOSZCZ 23km 1:09:50 19.76 [km/h] 09:02 [min/km] 0:25:58
9 279 POLONIS WIKTOR M 9 M 40-49 2 BIAŁA PŁOCKI KLUB KOLARSKI 23km 1:10:47 19.50 [km/h] 09:05 [min/km] 0:26:00
10 330 SIEMASZKO MATEUSZ M 10 M 30-39 4 BARTOSZYCE 23km 1:10:55 19.46 [km/h] 09:05 [min/km] 0:26:02
11 32 RUDZIŃSKI PAWEŁ M 11 M 30-39 5 MŁAWA 23km 1:11:01 19.43 [km/h] 09:05 [min/km] 0:26:11
12 328 TUMANIEC DARIUSZ M 12 M 40-49 3 OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN 23km 1:11:08 19.40 [km/h] 09:06 [min/km] 0:26:02
13 311 MOLENDA RAFAŁ M 13 M 30-39 6 OLSZTYN SZPRYCHA GIŻYCKO 23km 1:11:09 19.40 [km/h] 09:06 [min/km] 0:26:02
14 208 CHRUSZCZYK MARCIN M 14 M 40-49 4 ELBLAG 23km 1:11:33 19.29 [km/h] 09:07 [min/km] 0:26:03
15 242 KOWALCZYK WOJCIECH M 15 M 0-19 3 SUSZ KOMOBIKE SCOTT 23km 1:11:55 19.19 [km/h] 09:08 [min/km] 0:26:01
16 316 SOBIERAJSKI PIOTR M 16 M 40-49 5 BARTOSZYCE WTW-POLAND.COM 23km 1:12:32 19.03 [km/h] 09:09 [min/km] 0:26:48
17 241 KOTARSKI JACEK M 17 M 50-59 1 GDAŃSK 23km 1:12:57 18.92 [km/h] 09:10 [min/km] 0:26:50
18 334 MARZEC GRZEGORZ M 18 M 30-39 7 PRUSZCZ GDAŃSKI RANT BARTOSZYCE :: GK GRYF TCZEW 23km 1:13:48 18.70 [km/h] 09:13 [min/km] 0:26:48
19 278 POLITOWSKI KRZYSZTOF M 19 M 40-49 6 WARSZAWA POLSKI KLUB MTB / TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY 23km 1:13:58 18.66 [km/h] 09:13 [min/km] 0:27:40
20 209 CISŁO WALDEMAR M 20 M 40-49 7 BĄDKI 23km 1:14:11 18.60 [km/h] 09:14 [min/km] 0:27:37
21 332 RYPIŃSKI MACIEJ M 21 M 30-39 8 OLSZTYN 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OT 23km 1:14:51 18.44 [km/h] 09:15 [min/km] 0:26:12
22 272 PIERZCHAŁA ROBERT M 22 M 40-49 8 OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 23km 1:14:53 18.43 [km/h] 09:15 [min/km] 0:26:47
23 297 TOMASZKIEWICZ MARIUSZ M 23 M 30-39 9 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 23km 1:14:54 18.42 [km/h] 09:15 [min/km] 0:27:36
24 211 CZERNIEL PIOTR M 24 M 30-39 10 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 23km 1:15:05 18.38 [km/h] 09:16 [min/km] 0:29:41
25 312 TRYKACZ MARCIN M 25 M 40-49 9 WILKASY SZPRYCHA GIŻYCKO 23km 1:15:11 18.36 [km/h] 09:16 [min/km] 0:26:47
26 257 MICHALIK JAROSŁAW M 26 M 40-49 10 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 23km 1:15:14 18.34 [km/h] 09:16 [min/km] 0:27:41
27 298 WENTA KRZYSZTOF M 27 M 40-49 11 BOŻEPOLE WIELKIE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 23km 1:15:21 18.31 [km/h] 09:17 [min/km] 0:25:09
28 253 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 28 M 50-59 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 23km 1:15:27 18.29 [km/h] 09:17 [min/km] 0:26:53
29 256 MAROWSKI MARIUSZ M 29 M 30-39 11 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 23km 1:15:28 18.29 [km/h] 09:17 [min/km] 0:27:22
30 336 ZIĘBA BARTOSZ M 30 M 0-19 4 NIDZICA ROWEROWY LIDZBARK KRĘCI NO TEAM 23km 1:15:40 18.24 [km/h] 09:17 [min/km] 0:25:53
31 305 ŻEBROWSKI JĘDRZEJ M 31 M 0-19 5 OSTRÓDA HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 23km 1:16:04 18.14 [km/h] 09:18 [min/km] 0:28:10
32 321 MALISZEWSKI JAKUB M 32 M 30-39 12 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 23km 1:16:32 18.03 [km/h] 09:20 [min/km] 0:27:41
33 231 KALISZEWSKI MARIUSZ M 33 M 40-49 12 OSTRÓDA - SZAFRANKI 23km 1:17:52 17.72 [km/h] 09:23 [min/km] 0:28:07
34 322 ŁOMNICKI MICHAŁ M 34 M 40-49 13 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 23km 1:17:53 17.72 [km/h] 09:23 [min/km] 0:26:36
35 266 OLEWNIK PIOTR M 35 M 40-49 14 ELBLĄG MTB ELBLĄG 23km 1:18:02 17.68 [km/h] 09:24 [min/km] 0:27:36
36 261 NIŻNIK MARIUSZ M 36 M 30-39 13 ELBLĄG EUS - ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE 23km 1:18:04 17.68 [km/h] 09:24 [min/km] 0:28:41
37 215 DWOJAKOWSKI JAN M 37 M 0-19 6 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 23km 1:18:15 17.64 [km/h] 09:24 [min/km] 0:28:11
38 235 KOŁATKA ANIA K 1 K 0-29 1 IŁAWA CRYOSPACE OLSZTYN 23km 1:18:17 17.63 [km/h] 09:24 [min/km] 0:28:10
39 258 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 38 M 30-39 14 ELBLĄG 23km 1:19:08 17.44 [km/h] 09:26 [min/km] 0:28:09
40 286 SYNAK KSAWERY M 39 M 0-19 7 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 23km 1:19:23 17.38 [km/h] 09:27 [min/km] 0:28:40
41 303 ZAREMBA SŁAWOMIR M 40 M 40-49 15 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 23km 1:19:34 17.34 [km/h] 09:28 [min/km] 0:28:41
42 237 KOŁATKA ZBIGNIEW M 41 M 50-59 3 IŁAWA 23km 1:19:42 17.31 [km/h] 09:28 [min/km] 0:28:23
43 283 RYDEL WIKTOR M 42 M 40-49 16 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 23km 1:20:06 17.23 [km/h] 09:29 [min/km] 0:28:01
44 295 TASIOR PAWEŁ M 43 M 40-49 17 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM 23km 1:20:29 17.15 [km/h] 09:30 [min/km] 0:28:23
45 329 KORZENIOWSKI DAWID M 44 M 30-39 15 ELBLĄG 23km 1:20:40 17.11 [km/h] 09:30 [min/km] 0:28:08
46 289 SZAUER RAFAŁ M 45 M 30-39 16 GRABOWO LKK ZIEMIA LUBAWSKA 23km 1:21:16 16.98 [km/h] 09:32 [min/km] 0:28:41
47 292 SZKLARSKI ZDZISŁAW M 46 M 40-49 18 KADZIDŁO KK24H 23km 1:21:18 16.97 [km/h] 09:32 [min/km] 0:29:24
48 282 RYCIUK TOMASZ M 47 M 40-49 19 WARSZAWA AIRBIKE.PL 23km 1:21:23 16.96 [km/h] 09:32 [min/km] 0:29:23
49 230 KALISZEWSKI JAKUB M 48 M 40-49 20 GDAŃSK TA KO TEAM 23km 1:21:24 16.95 [km/h] 09:32 [min/km] 0:29:24
50 317 ŻEBROWSKI MARCIN M 49 M 30-39 17 MARKI ALLIANZ PARTNERS MTB 23km 1:21:26 16.95 [km/h] 09:32 [min/km] 0:28:55
51 307 ŻUCZEK ARKADIUSZ M 50 M 40-49 21 SUCHY DWÓR NORDA ACTIVE TEAM 23km 1:21:38 16.90 [km/h] 09:33 [min/km] 0:29:10
52 36 STANKIEWICZ BEATA K 2 K 40+ 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 23km 1:21:38 16.90 [km/h] 09:33 [min/km] 0:29:11
53 226 JÓŹWIAK KAROL M 51 M 30-39 18 SĄPY 23km 1:21:50 16.86 [km/h] 09:33 [min/km] 0:29:23
54 222 GRZYB ARTUR M 52 M 20-29 3 OLSZTYN 23km 1:21:52 16.86 [km/h] 09:34 [min/km] 0:29:26
55 267 OLPETER ADAM M 53 M 50-59 4 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 23km 1:22:11 16.79 [km/h] 09:34 [min/km] 0:29:08
56 248 KULPIŃSKI DARIUSZ M 54 M 20-29 4 PASŁĘK 23km 1:23:46 16.47 [km/h] 09:39 [min/km] 0:29:34
57 268 ORZECHOWSKI ALAN M 55 M 20-29 5 OLSZTYN 23km 1:23:56 16.44 [km/h] 09:39 [min/km] 0:30:23
58 265 OLCHOWY MARIUSZ M 56 M 40-49 22 OLSZTYN LOTTO BIKE TEAM 23km 1:24:38 16.31 [km/h] 09:41 [min/km] 0:30:08
59 318 SKÓRKO KRZYSZTOF M 57 M 40-49 23 SOPOT ALLIANZ PARTNERS MTB 23km 1:24:48 16.27 [km/h] 09:41 [min/km] 0:30:36
60 280 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 58 M 40-49 24 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 23km 1:24:53 16.26 [km/h] 09:41 [min/km] 0:30:41
61 291 SZKLARSKI IRENEUSZ M 59 M 40-49 25 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 23km 1:24:58 16.24 [km/h] 09:42 [min/km] 0:29:25
62 319 ZACHAREK NATALIA K 3 K 0-29 2 GDAŃSK ALLIANZ PARTNERS MTB 23km 1:25:12 16.20 [km/h] 09:42 [min/km] 0:30:06
63 227 JUDYCKI MACIEJ M 60 M 30-39 19 RÓŻNOWO KRAMER S.A. 23km 1:25:28 16.15 [km/h] 09:43 [min/km] 0:30:03
64 327 GROCHOWSKI PIOTR M 61 M 40-49 26 OLSZTYN 23km 1:25:32 16.13 [km/h] 09:43 [min/km] 0:30:34
65 270 PETK GRZEGORZ M 62 M 40-49 27 GDAŃSK CAT M4 23km 1:25:47 16.09 [km/h] 09:44 [min/km] 0:29:23
66 288 SYROCKI SYLWESTER M 63 M 40-49 28 ELBLĄG 23km 1:25:55 16.06 [km/h] 09:44 [min/km] 0:29:56
67 251 LETACHOWICZ PIOTR M 64 M 30-39 20 WARSZAWA 23km 1:26:26 15.97 [km/h] 09:45 [min/km] 0:30:45
68 233 KLEPACKI CEZARY M 65 M 40-49 29 MIŁAKOWO 23km 1:27:59 15.68 [km/h] 09:50 [min/km] 0:30:53
69 324 TYTKIEWICZ MARCIN M 66 M 30-39 21 GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 23km 1:28:13 15.64 [km/h] 09:50 [min/km] 0:31:32
70 293 SZUL BARTŁOMIEJ M 67 M 40-49 30 GDYNIA EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 23km 1:29:02 15.50 [km/h] 09:52 [min/km] 0:30:06
71 326 DĘBIŃSKI HENRYK M 68 M 60+ 1 IŁAWA LKK ZIEMIA LUBAWSKA 23km 1:29:07 15.49 [km/h] 09:52 [min/km] 0:30:17
72 204 BLOKOWSKA BEATA K 4 K 0-29 3 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 23km 1:29:07 15.49 [km/h] 09:52 [min/km] 0:31:22
73 216 FANDREJEWSKI JANUSZ M 69 M 30-39 22 ELBLĄG 23km 1:29:09 15.48 [km/h] 09:53 [min/km] 0:31:25
74 20 KUBICKI PATRYK M 70 M 30-39 23 DŁUGA SZLACHECKA ALLIANZ PARTNERS MTB 23km 1:29:26 15.43 [km/h] 09:53 [min/km] 0:30:19
75 252 LICHACZEWSKI ZBIGNIEW M 71 M 40-49 31 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 23km 1:30:17 15.29 [km/h] 09:56 [min/km] 0:30:51
76 308 ŻUŁMA DANIEL M 72 M 40-49 32 KWIDZYN ORBIT ONE 23km 1:31:55 15.01 [km/h] 09:00 [min/km] 0:29:53
77 232 KAPUŚCIŃSKI KRZYSZTOF M 73 M 30-39 24 OLSZTYN AKJWM MTB TEAM 23km 1:31:55 15.01 [km/h] 09:00 [min/km] 0:30:46
78 202 BIAŁKOWSKA MARTA K 5 K 30-39 1 ELBLĄG 23km 1:32:01 15.00 [km/h] 09:00 [min/km] 0:32:43
79 243 KOZŁOWSKI ROBERT M 74 M 40-49 33 GIEDAJTY SG-SQUAD 23km 1:32:45 14.88 [km/h] 09:02 [min/km] 0:31:42
80 275 PIOTROWICZ MICHAŁ M 75 M 30-39 25 PASŁĘK 23km 1:33:06 14.82 [km/h] 09:03 [min/km] 0:33:28
81 300 WIŻYŃ PATRYK M 76 M 20-29 6 RZĘDY JUNIOR TEAM 23km 1:33:11 14.81 [km/h] 09:03 [min/km] 0:31:33
82 207 BRONOWSKI TOMASZ M 77 M 40-49 34 FROMBORK 23km 1:33:58 14.69 [km/h] 09:05 [min/km] 0:31:31
83 229 KACZYŃSKI MICHAŁ M 78 M 30-39 26 MRĄGOWO 23km 1:34:21 14.63 [km/h] 09:06 [min/km] 0:34:37
84 313 MAJEWSKI MAREK M 79 M 60+ 2 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 23km 1:34:36 14.59 [km/h] 09:07 [min/km] 0:31:23
85 320 LISOWSKI PAWEŁ M 80 M 20-29 7 ORNETA ALLIANZ PARTNERS MTB 23km 1:35:08 14.51 [km/h] 09:08 [min/km] 0:32:00
86 263 OBORSKI RYSZARD M 81 M 40-49 35 MRĄGOWO 23km 1:35:45 14.41 [km/h] 09:10 [min/km] 0:32:15
87 246 KUJAWSKI ARKADIUSZ M 82 M 20-29 8 IŁAWA ZENOTEAM 23km 1:36:30 14.30 [km/h] 09:12 [min/km] 0:31:49
88 301 ZAJĄC BARTOSZ M 83 M 30-39 27 KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA/ ZK BARCZEWO 23km 1:36:41 14.27 [km/h] 09:12 [min/km] 0:33:43
89 304 ZIELIŃSKI MARCEL M 84 M 0-19 8 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 23km 1:37:17 14.19 [km/h] 09:14 [min/km] 0:36:15
90 240 KOSOBUCKI ŁUKASZ M 85 M 0-19 9 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 23km 1:38:09 14.06 [km/h] 09:16 [min/km] 0:33:18
91 309 ŻURALSKI RAFAŁ M 86 M 30-39 28 ELBLĄG 23km 1:38:24 14.02 [km/h] 09:17 [min/km] 0:35:11
92 337 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 87 M 40-49 36 PASŁĘK 23km 1:38:29 14.01 [km/h] 09:17 [min/km] 0:33:16
93 294 ŚWIĄTEK JAROMIR M 88 M 30-39 29 OLSZTYN 23km 1:38:36 14.00 [km/h] 09:17 [min/km] 0:32:12
94 299 WIĘCZKOWSKA MONIKA K 6 K 30-39 2 GDAŃSK 23km 1:38:44 13.98 [km/h] 09:18 [min/km] 0:33:27
95 221 GRABOWSKA ELIZA K 7 K 0-29 4 LEŚNIEWO LUK CONNECT RACING TEAM 23km 1:39:07 13.92 [km/h] 09:19 [min/km] 0:33:21
96 205 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF M 89 M 40-49 37 PASŁĘK 23km 1:39:26 13.88 [km/h] 09:19 [min/km] 0:33:44
97 269 PARCHETA ANDRZEJ M 90 M 60+ 3 STARE JABŁONKI 23km 1:39:45 13.83 [km/h] 09:20 [min/km] 0:33:54
98 290 SZEMPLIŃSKI MAREK M 91 M 20-29 9 GDYNIA 23km 1:40:20 13.75 [km/h] 09:22 [min/km] 0:33:19
99 247 KULAS JERZY M 92 M 60+ 4 PRUSZCZ GDAŃSKI MAJS PRUSZCZ GDAŃSKI 23km 1:40:55 13.67 [km/h] 09:23 [min/km] 0:32:37
100 302 ZALEŚ ROMAN M 93 M 40-49 38 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 23km 1:40:55 13.67 [km/h] 09:23 [min/km] 0:33:38
101 323 SIEBERT KRZYSZTOF M 94 M 50-59 5 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 23km 1:41:19 13.62 [km/h] 09:24 [min/km] 0:33:24
102 331 PRZYGODA MARIUSZ M 95 M 40-49 39 PASŁĘK SZPRYCHA GIŻYCKO 23km 1:42:16 13.49 [km/h] 09:27 [min/km] 0:33:20
103 203 BIELECKA MAGDALENA K 8 K 40+ 2 MARKI ZERWANI Z ŁAŃCUCHA 23km 1:42:18 13.49 [km/h] 09:27 [min/km] 0:33:25
104 239 KOPERKIEWICZ MICHAŁ M 96 M 30-39 30 ELBLĄG 23km 1:42:43 13.44 [km/h] 09:28 [min/km] 0:32:35
105 273 PIETRULEWICZ ARKADIUSZ M 97 M 40-49 40 SMOLAJNY 23km 1:42:45 13.43 [km/h] 09:28 [min/km] 0:33:05
106 218 GIZELA MICHAŁ M 98 M 30-39 31 KARTUZY 23km 1:42:58 13.40 [km/h] 09:29 [min/km] 0:34:28
107 281 ROMAŃSKI DAMIAN M 99 M 20-29 10 PASŁĘK 23km 1:44:03 13.26 [km/h] 09:31 [min/km] 0:34:32
108 287 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 100 M 50-59 6 KOTEŻE GK STG 23km 1:44:17 13.23 [km/h] 09:32 [min/km] 0:32:19
109 219 GLIŃSKI MACIEJ M 101 M 0-19 10 ELBLĄG 23km 1:45:44 13.05 [km/h] 09:36 [min/km] 0:34:34
110 244 KRAJEWSKI JAN M 102 M 0-19 11 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 23km 1:46:31 12.96 [km/h] 09:38 [min/km] 0:34:28
111 220 GRABOWIECKI PAWEŁ M 103 M 30-39 32 IŁAWA ZENOTEAM 23km 1:50:31 12.49 [km/h] 09:48 [min/km] 0:35:51
112 238 KONERA KACPER M 104 M 0-19 12 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 23km 1:50:48 12.45 [km/h] 09:49 [min/km] 0:33:05
113 274 PIETRULEWICZ GRZEGORZ M 105 M 40-49 41 ELBLĄG 23km 1:50:49 12.45 [km/h] 09:49 [min/km] 0:31:51
114 335 JÓZEFOWICZ ZBIGNIEW M 106 M 50-59 7 GRONOWO ELBLĄSKIE BIKEL MTB 23km 1:50:56 12.44 [km/h] 09:49 [min/km] 0:36:20
115 213 DEPTUŁA JAN M 107 M 40-49 42 OLSZTYN KRAMER S.A. 23km 1:51:26 12.38 [km/h] 09:51 [min/km] 0:35:56
116 333 DLISZKA KAMIL M 108 M 40-49 43 SZTUM 23km 1:52:46 12.24 [km/h] 09:54 [min/km] 0:35:00
117 228 JUDYCKI MARCIN M 109 M 30-39 33 RÓŻNOWO KRAMER S.A. 23km 1:54:22 12.07 [km/h] 09:58 [min/km] 0:35:30
118 264 OCHRYMCZUK ANNA K 9 K 40+ 3 OLSZTYN HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 23km 1:54:54 12.01 [km/h] 09:00 [min/km] 0:35:06
119 325 JASTRZĘBSKI DARIUSZ M 110 M 40-49 44 SOPOT 23km 1:56:48 11.82 [km/h] 09:05 [min/km] 0:38:16
120 296 TOMASZEWSKI JAKUB M 111 M 0-19 13 DZIERZGOŃ MTB DZIERZGOŃ 23km 1:57:32 11.74 [km/h] 09:07 [min/km] 0:35:48
121 236 KOŁATKA DANUTA K 10 K 40+ 4 IŁAWA IŁAWA BIEGA 23km 2:00:00 11.50 [km/h] 09:13 [min/km] 0:35:32
122 250 LEONIAK ADAM M 112 M 30-39 34 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 23km 2:00:47 11.43 [km/h] 09:15 [min/km] 0:35:47
123 223 JAGIEŁŁO HENRYK M 113 M 60+ 5 PASŁĘK 23km 2:00:53 11.42 [km/h] 09:15 [min/km] 0:39:14
124 234 KLEPANDO FILIP M 114 M 30-39 35 PASŁĘK 23km 2:01:11 11.39 [km/h] 09:16 [min/km] 0:33:27
125 254 MAŃKOWSKI RADOSŁAW M 115 M 30-39 36 PASŁĘK 23km 2:01:12 11.39 [km/h] 09:16 [min/km] 0:35:37
126 262 OBORSKA AGATA K 11 K 40+ 5 MRĄGOWO 23km 2:28:58 9.26 [km/h] 09:29 [min/km] 0:45:09
127 210 CYBULSKI ŁUKASZ M 116 M 30-39 37 MORĄG 23km 2:34:45 8.92 [km/h] 09:44 [min/km] 0:00:00
128 212 CZOPEK JAROSLAW M 117 M 30-39 38 EŁK MARATONKA 23km 2:39:05 8.67 [km/h] 09:55 [min/km] 0:51:30
129 260 NAWROCKA JOANNA K 12 K 30-39 3 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 23km 2:42:26 8.50 [km/h] 09:04 [min/km] 0:45:09
130 224 JANOWSKI KRZYSZTOF M 118 M 60+ 6 GDAŃSK 23km 3:29:51 6.58 [km/h] 09:07 [min/km] 0:41:41

Drużyny MINI

Miejsce DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 TA KO TEAM PITUCH SŁAWOMIR MŁYŃSKI SEBASTIAN TASIOR PAWEŁ 1:02:16 1:06:01 1:20:29 3:28:46
2 MTB KWIDZYN TEAM GALICKI BARTŁOMIEJ MICHALIK JAROSŁAW MAROWSKI MARIUSZ 1:06:10 1:15:14 1:15:28 3:36:52
3 MKS TRUSO ELBLĄG CZERNIEL PIOTR DWOJAKOWSKI JAN SYNAK KSAWERY 1:15:05 1:18:15 1:19:23 3:52:43
4 AKJ KWIDZYN RYDEL WIKTOR OLPETER ADAM BLOKOWSKA BEATA 1:20:06 1:22:11 1:29:07 4:11:24
5 ALLIANZ PARTNERS MTB ŻEBROWSKI MARCIN SKÓRKO KRZYSZTOF ZACHAREK NATALIA 1:21:26 1:24:48 1:25:12 4:11:26
6 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ ZAREMBA SŁAWOMIR ROMANOWSKI JAROSŁAW SZUL BARTŁOMIEJ 1:19:34 1:24:53 1:29:02 4:13:29
7 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK LABUDA HUBERT WENTA KRZYSZTOF PIEPER AGNIESZKA 1:05:10 1:15:21 2:42:26 5:02:57
8 KRAMER S.A. JUDYCKI MACIEJ DEPTUŁA JAN JUDYCKI MARCIN 1:25:28 1:51:26 1:54:22 5:11:16
9 CRYOSPACE OLSZTYN TUMANIEC DARIUSZ KOŁATKA ANIA PIOTROWSKI TOMASZ 1:11:08 1:18:17 2:42:26 5:11:51

Drużyny MEGA

Miejsce DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK RZESZUTEK PIOTR PETKA AREK RZESZUTEK TOMASZ 1:56:54 1:59:00 2:09:23 6:05:17
2 CRYOSPACE OLSZTYN WOŁOSIUK JAROSŁAW ŁOPATEK KAMIL KRUBA EMIL 2:00:14 2:12:53 2:20:28 6:33:35
3 MH AUTOMATYKA TYGIELSKI MATEUSZ SZCZĘSNY TOMASZ BOŃKOWSKI JAROSŁAW 2:15:08 2:23:26 2:50:21 7:28:55
4 ZADROGA RACING TEAM KORNAK ŁUKASZ JACKOWSKI RAFAŁ JURCZAK PIOTR 2:16:09 2:26:12 3:20:18 8:02:39

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ