Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosiński Zbigniew Poznań 21,097 km
2 Lewandowski Bartosz Torun 21,097 km opłacono
3 Huzarski Kamil Toruń 21,097 km
4 Majkowski Stanisław Bytów 10 km Klub Biegacza "Goch" Bytów opłacono
5 Szpeciński Przemek Rymań 10 km opłacono
6 Pawłowski Łukasz Toruń 10 km Klub Biegacza T2/4 opłacono
7 MARCHEWKA MAREK TORUŃ 21,097 km ANIRO RUN TEAM
8 Gawryszewski Piotr Toruń 21,097 km opłacono
9 Gedowski Arkadiusz Inowroclaw 21,097 km Arkadio RUN and Be Free opłacono
10 Żabiński Radosław włocławek 21,097 km Anwil Team opłacono
11 Gruszka Gracjan Bydgoszcz 10 km CWZS Zawisza Bydgoszcz opłacono
12 Depczyńska Violetta Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
13 Zglińska Anna Unislaw 10 km Przebiegli Unislaw opłacono
14 Wiśniewski Leszek Brzoza 21,097 km Brzoza Brzoza opłacono
15 Szwaja Aleksandra Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
16 Tomaszewska Malwina Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży #BBKTS
17 Kawecki Krzysztof Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży #BBKTS
18 Palacz Wioletta Bydgoszcz 21,097 km opłacono
19 Szarwiński Mariusz Toruń 21,097 km opłacono
20 Licznierska Alina Plewiska 10 km Owoc Team, gRUNwald Team Poznań opłacono
21 Urbański Bartłomiej Toruń 10 km Gumisie opłacono
22 Banaszek Marcin Świerczynki 10 km opłacono
23 Sawicka Monika Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
24 Grzegorzewski Rafal Niemcz 21,097 km opłacono
25 Łańska Anna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
26 Piotrkowska Zuzanna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Mrówka BHP
27 Piotrkowski Tomasz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Mrówka BHP
28 Różyńska Ewa Chełmża 10 km opłacono
29 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka Rokietnica 21,097 km Rokietnica Biega opłacono
30 Majcher Paweł Pędzewo 21,097 km opłacono
31 Jagieło Sylwia Inowrocław 10 km #BBKTS opłacono
32 Kozaczyk Julia Inowrocław 10 km BBL Inowrocław opłacono
33 Arseniuk Anna Górsk, Zławieś Wielka 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń opłacono
34 Ferliński Michał Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży SKWARMAT
35 Pawska Danuta Chełmża 10 km PAWSKI TEAM opłacono
36 Lewandowski Sylwester Biskupice 10 km opłacono
37 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 21,097 km opłacono
38 Wojciechowski Sławomir Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
39 Pyrka Adam Toruń 10 km opłacono
40 Witt Katarzyna Toruń 21,097 km TOP CROSS TORUŃ opłacono
41 Kowalczyk Marek Bydgoszcz 21,097 km opłacono
42 Szlosek Sebastian Toruń 10 km Gumisie opłacono
43 Szlosek Zbigniew Toruń 10 km Gumisie opłacono
44 Bucholc Mateusz Skarszewy 21,097 km opłacono
45 Chmielarz Justyna Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
46 Weiland Emila Unisław 21,097 km Drużyna Szpiku opłacono
47 Licznierski Marek Licznierski Plewiska 10 km Owoc Team opłacono
48 Parusinski Jan Gdańsk 21,097 km opłacono
49 Pawlak Magdalena Grudziądz 10 km opłacono
50 Sumisławski Edmund Gdańsk 21,097 - 70+
51 Lisius Tomasz Gdańsk 21,097 km opłacono
52 Biernacki Bartosz Gruczno 10 km opłacono
53 Tomaszewski Krzysztof Torun 10 km Husaria Race Team opłacono
54 Dejewski Michał Gdynia 21,097 km opłacono
55 Dundelski Jakub Chelmza 21,097 km opłacono
56 Witkowski Łukasz Gdańsk 10 km opłacono
57 Witkowski Robert Gdansk 10 km opłacono
58 Saletnik Tomasz Łążyn 21,097 km klub oczko opłacono
59 Ingram Jakub Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Chełmża
60 Stachyra Przemysław Kończewice 10 km opłacono
61 Lis Krzysztof Dobrzyń nad Wisłą 21,097 km opłacono
62 Bartkowska Joanna Brzozówka 21,097 km KM UMK opłacono
63 Góralski Krzysztof Toruń 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń opłacono
64 Czacharowski Piotr Toruń 21,097 km opłacono
65 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski 21,097 km KM Truchcik Łubianka opłacono
66 Dombek Robert Toruń 21,097 km opłacono
67 Marcyjaniak Krzysztof Radziejów 21,097 km KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono
68 Hebenstreit Lilianna Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
69 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski 21,097 km
70 Schulz Beata Lusówko 21,097 km 3:33 Team opłacono
71 Śrubas Paweł Radziejów 21,097 km Urząd Miasta Radziejów / KS ZRYW Radziejów opłacono
72 Stachowiak Danuta Rokietnica 10 km Rokietnica Biega/Owoc Team opłacono
73 Strzyżewski Mirosław Osiek n/Wisłą 21,097 km Edytorzy UMK opłacono
74 Drapiewska Marta Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży BBKTS
75 Góralski Marcin Gdynia 21,097 km opłacono
76 Pawelec MAREK CHEŁMŻA 21,097 km- mieszkańcy Chełmży TTC
77 Kowalski Krzysztof Kruszyn Krajeński 10 km Oceloty Kruszyn Krajeński
78 Jankiewicz Mateusz Gostkowo 10 km opłacono
79 Kruszyńska Magdalena Kruszyńska Toruń 10 km Morsy z Zalesia opłacono
80 Golla Justyna Golla Gdańsk 10 km opłacono
81 Bensz Sebastian Toruń 21,097 km opłacono
82 Gapys Dorota ŁÓDŹ 21,097 km AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź opłacono
83 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski 21,097 km opłacono
84 Szarszewski Witold nakło nad notecią 21,097 km opłacono
85 Opaciński Henryk Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
86 Kozaczyk Joanna Inowrocław 10 km Bbl Inowrocław opłacono
87 Rozmarynowicz Anna Dąbrowa Chełmińska 10 km Morsy z Zalesia opłacono
88 Masalski Romuald Masalski Czernikowo 21,097 km Zabiegani Czernikowo opłacono
89 Paprocka Dorota Warszawa 10 km opłacono
90 Madzińska Zuzanna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
91 FERENS Paweł Inowrocław 10 km BBL Inowrocław opłacono
92 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
93 Szymeczko Aleksandra CHEŁMŻA 10 km - mieszkańcy Chełmży Apator
94 Foremski Sławomir Torun 21,097 km opłacono
95 Grodzicki Grzegorz Łysomice 21,097 km opłacono
96 Czuk Marek Toruń 21,097 km opłacono
97 Piwoński Robert Toruń 21,097 km opłacono
98 Siwińska Elżbieta Inowrocław 10 km BBL Inowrocław opłacono
99 Ćwiklińska Anna Poznań 21,097 km opłacono
100 Jankowska Barbara Poznań 21,097 km opłacono


Wyświetleń: 8758

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ