Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Weiland Emila Unisław 21,097 km Drużyna Szpiku 40.00 PLN
2 Licznierski Marek Licznierski Plewiska 10 km Owoc Team 20.00 PLN
3 Parusinski Jan Gdańsk 21,097 km 40.00 PLN
4 Pawlak Magdalena Grudziądz 10 km 20.00 PLN
5 Sumisławski Edmund Gdańsk 21,097 - 70+ darmowy udział
6 Lisius Tomasz Gdańsk 21,097 km 40.00 PLN
7 Biernacki Bartosz Gruczno 10 km 20.00 PLN
8 Tomaszewski Krzysztof Torun 10 km Husaria Race Team 20.00 PLN
9 Dejewski Michał Gdynia 21,097 km 40.00 PLN
10 Dundelski Jakub Chelmza 21,097 km 40.00 PLN
11 Witkowski Łukasz Gdańsk 10 km 20.00 PLN
12 Witkowski Robert Gdansk 10 km 20.00 PLN
13 Saletnik Tomasz Łążyn 21,097 km klub oczko 40.00 PLN
14 Ingram Jakub Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Chełmża darmowy udział
15 Stachyra Przemysław Kończewice 10 km 20.00 PLN
16 Lis Krzysztof Dobrzyń nad Wisłą 21,097 km 40.00 PLN
17 Bartkowska Joanna Brzozówka 21,097 km KM UMK 40.00 PLN
18 Góralski Krzysztof Toruń 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń 40.00 PLN
19 Czacharowski Piotr Toruń 21,097 km 40.00 PLN
20 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski 21,097 km KM Truchcik Łubianka 40.00 PLN
21 Dombek Robert Toruń 21,097 km 40.00 PLN
22 Marcyjaniak Krzysztof Radziejów 21,097 km KS ZRYW RADZIEJÓW 40.00 PLN
23 Hebenstreit Lilianna Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży darmowy udział
24 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski 21,097 km 40.00 PLN
25 Schulz Beata Lusówko 21,097 km 3:33 Team 40.00 PLN
26 Śrubas Paweł Radziejów 21,097 km Urząd Miasta Radziejów / KS ZRYW Radziejów 40.00 PLN
27 Stachowiak Danuta Rokietnica 10 km Rokietnica Biega/Owoc Team 20.00 PLN
28 Strzyżewski Mirosław Osiek n/Wisłą 21,097 km Edytorzy UMK 40.00 PLN
29 Drapiewska Marta Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży BBKTS darmowy udział
30 Góralski Marcin Gdynia 21,097 km 40.00 PLN
31 Pawelec MAREK CHEŁMŻA 21,097 km- mieszkańcy Chełmży TTC darmowy udział
32 Kowalski Krzysztof Kruszyn Krajeński 10 km Oceloty Kruszyn Krajeński 20.00 PLN
33 Jankiewicz Mateusz Gostkowo 10 km opłacono
34 Kruszyńska Magdalena Kruszyńska Toruń 10 km Morsy z Zalesia opłacono
35 Golla Justyna Golla Gdańsk 10 km 20.00 PLN
36 Bensz Sebastian Toruń 21,097 km opłacono
37 Gapys Dorota ŁÓDŹ 21,097 km AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź opłacono
38 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski 21,097 km opłacono
39 Szarszewski Witold nakło nad notecią 21,097 km opłacono
40 Opaciński Henryk Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży darmowy udział
41 Kozaczyk Joanna Inowrocław 10 km Bbl Inowrocław opłacono
42 Rozmarynowicz Anna Dąbrowa Chełmińska 10 km Morsy z Zalesia 20.00 PLN
43 Masalski Romuald Masalski Czernikowo 21,097 km Zabiegani Czernikowo 40.00 PLN
44 Paprocka Dorota Warszawa 10 km opłacono
45 Madzińska Zuzanna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży darmowy udział
46 FERENS Paweł Inowrocław 10 km BBL Inowrocław opłacono
47 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży darmowy udział
48 Szymeczko Aleksandra CHEŁMŻA 10 km - mieszkańcy Chełmży Apator darmowy udział
49 Foremski Sławomir Torun 21,097 km opłacono
50 Grodzicki Grzegorz Łysomice 21,097 km opłacono
51 Czuk Marek Toruń 21,097 km opłacono
52 Piwoński Robert Toruń 21,097 km opłacono
53 Siwińska Elżbieta Inowrocław 10 km BBL Inowrocław opłacono
54 Ćwiklińska Anna Poznań 21,097 km opłacono
55 Jankowska Barbara Poznań 21,097 km opłacono
56 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska 10 km ADS MASNA opłacono
57 Behounek Magdalena Zakopane 10 km TG Sokół Zakopane 20.00 PLN
58 Sołtys Maciej Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży SKARMAT darmowy udział
59 Szymański Michał Toruń 10 km opłacono
60 Momot Tomasz Toruń 21,097 km opłacono
61 Opacińska Małgorzata Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży darmowy udział
62 KAMINSKA MAGDALENA TORUN 21,097 km opłacono
63 Krzywdzinski Daniel Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży darmowy udział
64 Majewski Zdzisław Majewski Toruń 21,097 km Parkrun Toruń opłacono
65 Nowak Jarosław Toruń 21,097 km spc opłacono
66 Musiałowski Kazimierz 87-125 Smogorzewiec ul. The Beatles 2 21,097 - 70+ Nordic Walking za Uśmiech darmowy udział
67 Wilczewski Robert Toruń 10 km 1WSzP opłacono
68 KONIARSKI JANUSZ PRZYSIEK 21,097 km opłacono
69 Chabasiński Grzegorz Grudziądz 21,097 km Biegnij Tata Biegnij! opłacono
70 Wojnar Robert Toruń 21,097 km opłacono
71 Jaworski Marek Toruń 21,097 km opłacono
72 Chmielarz Krzysztof Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
73 ŚLÓSAREK Piotr Toruń 21,097 km 40.00 PLN
74 Myślak Piotr Poznań 21,097 km TRIATHLONISTA.com #Owocbiega opłacono
75 Tyburska Aniela Sztum 10 km opłacono
76 Chojnicki Damian Głogowo 10 km GKS FABIANKI opłacono
77 Śliwiński Mariusz Toruń 10 km parkrun Toruń 20.00 PLN
78 Ziarnik Anna Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży #BBKTS darmowy udział
79 Bodnar Jan Toruń 21,097 km opłacono
80 Majcher Jan Torun 10 km opłacono
81 Serocka Danuta Grudziądz 10 km Jagiellończycy Łasin 20.00 PLN
82 Serocki Zbigniew Grudziądz 21,097 km Jagiellończycy Łasin 40.00 PLN
83 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA UNISŁAW 10 km opłacono
84 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW 10 km opłacono
85 Gawron Piotr Bytów 21,097 km KB GOCH Bytów 40.00 PLN
86 Piórkowski Aleksander TORUŃ 10 km Morsy z Zalesia opłacono
87 kanarkowski stanisław czarnowo 21,097 km niezrzeszony opłacono
88 majewski jan torun 21,097 - 70+ darmowy udział
89 Lisewski Piotr Bydgoszcz 21,097 km BRAK opłacono
90 Behounek Leszek Zakopane 21,097 km TG Sokół Zakopane opłacono
91 Cebulak Szymon Strużal 10 km opłacono
92 Cebulak Agnieszka Strużal 10 km opłacono
93 Lada Przemysław Zalesie 10 km Stale biegam Nova Trading opłacono
94 Berebecki Roman Rypin 21,097 km KB Lech Rypin 40.00 PLN
95 Małkiński Józef Bydgoszcz 21,097 km opłacono
96 Lewandowski Sławomir Bydgoszcz 21,097 km Klubzdrowia24h opłacono
97 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz 21,097 km Klubzdrowia24h opłacono
98 Watras Robert Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży #BBKTS darmowy udział
99 Wiliński Grzegorz Toruń 10 km opłacono
100 Grylewicz Tomasz Bydgoszcz 10 km opłacono


Wyświetleń: 4684

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ