21,097 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosiński Zbigniew Poznań 21,097 km
2 Lewandowski Bartosz Torun 21,097 km opłacono
3 Huzarski Kamil Toruń 21,097 km
4 MARCHEWKA MAREK TORUŃ 21,097 km ANIRO RUN TEAM
5 Gawryszewski Piotr Toruń 21,097 km opłacono
6 Gedowski Arkadiusz Inowroclaw 21,097 km Arkadio RUN and Be Free opłacono
7 Żabiński Radosław włocławek 21,097 km Anwil Team opłacono
8 Wiśniewski Leszek Brzoza 21,097 km Brzoza Brzoza opłacono
9 Palacz Wioletta Bydgoszcz 21,097 km opłacono
10 Szarwiński Mariusz Toruń 21,097 km opłacono
11 Grzegorzewski Rafal Niemcz 21,097 km opłacono
12 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka Rokietnica 21,097 km Rokietnica Biega opłacono
13 Majcher Paweł Pędzewo 21,097 km opłacono
14 Arseniuk Anna Górsk, Zławieś Wielka 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń opłacono
15 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 21,097 km opłacono
16 Witt Katarzyna Toruń 21,097 km TOP CROSS TORUŃ opłacono
17 Kowalczyk Marek Bydgoszcz 21,097 km opłacono
18 Bucholc Mateusz Skarszewy 21,097 km opłacono
19 Weiland Emila Unisław 21,097 km Drużyna Szpiku opłacono
20 Parusinski Jan Gdańsk 21,097 km opłacono
21 Lisius Tomasz Gdańsk 21,097 km opłacono
22 Dejewski Michał Gdynia 21,097 km opłacono
23 Dundelski Jakub Chelmza 21,097 km opłacono
24 Saletnik Tomasz Łążyn 21,097 km klub oczko opłacono
25 Lis Krzysztof Dobrzyń nad Wisłą 21,097 km opłacono
26 Bartkowska Joanna Brzozówka 21,097 km KM UMK opłacono
27 Góralski Krzysztof Toruń 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń opłacono
28 Czacharowski Piotr Toruń 21,097 km opłacono
29 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski 21,097 km KM Truchcik Łubianka opłacono
30 Dombek Robert Toruń 21,097 km opłacono
31 Marcyjaniak Krzysztof Radziejów 21,097 km KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono
32 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski 21,097 km
33 Schulz Beata Lusówko 21,097 km 3:33 Team opłacono
34 Śrubas Paweł Radziejów 21,097 km Urząd Miasta Radziejów / KS ZRYW Radziejów opłacono
35 Strzyżewski Mirosław Osiek n/Wisłą 21,097 km Edytorzy UMK opłacono
36 Góralski Marcin Gdynia 21,097 km opłacono
37 Bensz Sebastian Toruń 21,097 km opłacono
38 Gapys Dorota ŁÓDŹ 21,097 km AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź opłacono
39 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski 21,097 km opłacono
40 Szarszewski Witold nakło nad notecią 21,097 km opłacono
41 Masalski Romuald Masalski Czernikowo 21,097 km Zabiegani Czernikowo opłacono
42 Foremski Sławomir Torun 21,097 km opłacono
43 Grodzicki Grzegorz Łysomice 21,097 km opłacono
44 Czuk Marek Toruń 21,097 km opłacono
45 Piwoński Robert Toruń 21,097 km opłacono
46 Ćwiklińska Anna Poznań 21,097 km opłacono
47 Jankowska Barbara Poznań 21,097 km opłacono
48 Momot Tomasz Toruń 21,097 km opłacono
49 KAMINSKA MAGDALENA TORUN 21,097 km opłacono
50 Majewski Zdzisław Majewski Toruń 21,097 km Parkrun Toruń opłacono
51 Nowak Jarosław Toruń 21,097 km spc opłacono
52 KONIARSKI JANUSZ PRZYSIEK 21,097 km opłacono
53 Chabasiński Grzegorz Grudziądz 21,097 km Biegnij Tata Biegnij! opłacono
54 Wojnar Robert Toruń 21,097 km opłacono
55 Jaworski Marek Toruń 21,097 km opłacono
56 ŚLÓSAREK Piotr Toruń 21,097 km
57 Myślak Piotr Poznań 21,097 km TRIATHLONISTA.com #Owocbiega opłacono
58 Bodnar Jan Toruń 21,097 km opłacono
59 Serocki Zbigniew Grudziądz 21,097 km Jagiellończycy Łasin
60 Gawron Piotr Bytów 21,097 km KB GOCH Bytów opłacono
61 kanarkowski stanisław czarnowo 21,097 km niezrzeszony opłacono
62 Lisewski Piotr Bydgoszcz 21,097 km BRAK opłacono
63 Behounek Leszek Zakopane 21,097 km TG Sokół Zakopane opłacono
64 Berebecki Roman Rypin 21,097 km KB Lech Rypin
65 Małkiński Józef Bydgoszcz 21,097 km opłacono
66 Lewandowski Sławomir Bydgoszcz 21,097 km Klubzdrowia24h opłacono
67 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz 21,097 km Klubzdrowia24h opłacono
68 Juszczyk Rafał Gdynia 21,097 km SP Pogórze opłacono
69 Skrzypczyk Andrzej Zamość 21,097 km
70 Leśniewski Sławomir Włocławek 21,097 km OSATEAM opłacono
71 BALEWSKA IWONA Toruń 21,097 km
72 Tarnowska Ewa Toruń 21,097 km Klub Biegacza T2/4 opłacono
73 Bagrowski Marek Janowo /k/ Dabrowy Chelminskiej 21,097 km UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA opłacono
74 Filarecka Agnieszka Bydgoszcz 21,097 km Athletocomed SportFactory Trispace
75 Więckowski Dariusz Bydgoszcz 21,097 km AMS Triathlon Bydgoszcz opłacono
76 Tomczak Agnieszka Bydgoszcz 21,097 km opłacono
77 Deruś Stanisław Biskupice 21,097 km KM Truchcik Łubianka opłacono
78 Stachowiak Marek Rokietnica 21,097 km Rokietnica Biega/Owoc Team opłacono
79 Żeliszczak Artur Toruń 21,097 km Nadaktywni Toruń opłacono
80 Żołnowska Monika Toruń 21,097 km opłacono
81 Gołębiewski Piotr Bydgoszcz 21,097 km opłacono
82 Gregrowski Krzysztof Toruń 21,097 km Podgórz Toruń opłacono
83 Dejewski Arkadiusz Toruń 21,097 km 81blp-8kpbot
84 Brzozowska Iwona Unisław 21,097 km Przebiegli Unisław i okolice opłacono
85 Rakoczy Marcin Gdynia 21,097 km Żórawski Team opłacono
86 Gałązka Magdalena Zamek Bierzgłowski 21,097 km
87 Stasik Łukasz Toruń 21,097 km
88 Lubomski Rafał Toruń 21,097 km opłacono
89 Jarocka Beata Dąbrowa Chełmińska 21,097 km opłacono
90 POPEK MACIEJ WŁOCŁAWEK 21,097 km ANETA TEAM opłacono
91 Kowalski Łukasz Kuczwały 21,097 km Gmina Chełmża opłacono
92 Rumiński Rafał REDA 21,097 km Runeda opłacono
93 ŚLÓSAREK Piotr Leszek Toruń 21,097 km Studio Nieruchomości opłacono
94 Tomkowiak Sławomir Poznań 21,097 km 3:33 TEAM opłacono
95 Schulz Radek Lusówko 21,097 km 3:33 Team opłacono
96 Milewski Benedykt Grążawy 21,097 km Samindruk Brodnica opłacono
97 Bejgier Edmund Osielsko 21,097 km Biegam z Dębami Osielsko
98 Grodzicki Tomasz Łysomice 21,097 km Gostkowo opłacono
99 Anzel Jerzy Brodnica 21,097 km Brodnica Biega opłacono
100 Marchel Tomasz Solec Kujawski 21,097 km opłacono


Wyświetleń: 10458

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ