Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Linkiewicz Kinga Horodyszcze 1963 m Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
2 Sakiewicz Mateusz Łomazy 1963 m Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
3 Banaszczuk Weronika Dubica Górna 1963 m
4 Banaszczuk Dominik Dubica Górna 1963 m
5 Romanowicz Tomasz Dubica Górna 72 1963 m TRSound
6 UŁASIUK EWA CURYN 1963 m
7 UŁASIUK KAMILA CURYN 1963 m
8 UŁASIUK ANNA CURYN 1963 m
9 Szarzyński Kacper Wygoda 1963 m
10 Łukaszuk Martyna Kolembrody 1963 m
11 Pasicz Weronika Komarówka Podlaska 1963 m
12 Pasicz Katarzyna Brzozowy Kąt 1963 m
13 Szczeszek Kacper Radzyń Podlaski 1963 m Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
14 Chustecka Anna Wygoda 1963 m NZOZ Wisznice
15 Chustecki Grzegorz Wygoda 1963 m NZOZ Wisznice
16 STAŃKO OLIWIA DUBICA GÓRNA 1963 m
17 STAŃKO BOŻENA DUBICA GÓRNA 1963 m
18 Osipiuk Klaudia Dubica Górna 1963 m Szkoła Podstawowa w Wisznicach
19 Deneka Jakub Jabłoń 1963 m
20 Goławska Ewa Łyniew 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
21 Władyczuk Katarzyna Wygoda 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
22 Brodzka Katarzyna Wisznice 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
23 Nuszczyk Dorota Wisznice 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
24 Kasprzuk Sylwia Wisznice 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
25 Babicz Romuald Wygoda 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
26 Suwała Agnieszka Wisznice 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
27 Jańczak Jarosław Wygoda 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
28 Jańczak Joanna Wygoda 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
29 Skwara Beata Ratajewicze 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
30 Iżko Agnieszka Wisznice 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
31 Stępkowska Agnieszka Żeszczynka 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
32 Bajkowska Justyna Łomazy 1963 m Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
33 Stanko Mirosław Malgorzacin 1963 m Groszek team
34 Władyczuk Małgorzata Wisznice1976 1963 m Groszek team
35 Szypulski Jakub Dawidy 1963 m
36 Sokołowicz Mateusz Jabłoń 1963 m
37 Pawlak Joanna Turowola 1963 m
38 Pawlak Grzegorz Turowola 1963 m
39 Iwanek Antoni Parczew 1963 m
40 Iwanek Marcel Parczew 1963 m
41 Iwanek Michal Parczew 1963 m
42 Iwanek Małgorzata Parczew 1963 m
43 Bartnicka Aleksandra Parczew 1963 m
44 Bartnicki Arkadiusz Parczew 1963 m
45 Bartnicki Kajetan Parczew 1963 m
46 Bartnicka Monika Parczew 1963 m
47 Dedera Bożena Wisznice 1963 m Nordic walking "Groszek Team"
48 Gromysz Daria Łyniew 1963 m Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dołholisce
49 Korszeń Natalia Horodyszcze 1963 m LSB
50 Jaszczuk Łukasz Dubica Górna 1963 m


Wyświetleń: 1017

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ