I Tyski Bieg Świętojański
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Dystans Do zapłaty
1 Michalski Grzegorz Lędziny START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
2 Pawlik Michał Zabrzeg START - IV tura Trekmondo Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
3 Kopec Bartlomiej Krakow START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
4 Antowski Tomasz Poznań START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
5 Komorowska Żaneta Lędziny START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
6 KULA ILONA Kęty START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
7 Moskała Magdalena Pawłowice START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
8 Smolej Sebastian Chełm Śląski START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
9 Szczotka Andrzej Katowice START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
10 Szczotka Ilona Katowice START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
11 Gątek Gerard Częstochowa START - IV tura parkrun Cheltenham Nordic Walking 6,5 km opłacono
12 Frączek Gabriela Nowy Sącz START - IV tura Bieg 10 km opłacono
13 Martin Paredes Nicolas Popardowa 9 START - IV tura Bieg 10 km opłacono
14 Hudy Michał Mikołów START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
15 Sroka Marek Olkusz START - IV tura Olkuszbiega Bieg 10 km opłacono
16 Wojtas Arkadiusz Wola START - IV tura PoWoli do celu Bieg 10 km opłacono
17 Lerach Elżbieta Zabrze START - IV tura Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
18 Strojecki Zbigniew Tychy START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
19 Stolarzewicz Mariusz Jawiszowice START - IV tura BIG FAT RUNNER Bieg 10 km 50.00 PLN
20 Kazior Małorzata Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
21 Grąbczewska Julia Warszawa Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m 10.00 PLN
22 Grąbczewska Agata Warszawa Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m 10.00 PLN
23 Kazior-Grąbczewska Marta Warszawa START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
24 Kania Adam Bieńkòwka 512 START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
25 Knapczyk-Kania Gabriela Knapczyk-Kania Bieńkòwka START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
26 Kapłon Magdalena Bojszowy START - IV tura Mors Hubertus Mysłowice Bieg 10 km opłacono
27 Kapłon Marek Bojszowy START - IV tura Mors Hubertus Mysłowice Bieg 10 km opłacono
28 Bielecki Sławomir Kraków START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
29 Bielecki Jan Kraków START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
30 Lesiak Patrycja Bielsko- Biała START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
31 Kamyczek Grzegorz Wislica START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
32 Herjan Jacek Bielsko-Biała START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
33 Horwat Jan Bronów START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
34 Janko Kamil Międzyrzecze Dolne START - IV tura Bieg 10 km opłacono
35 Iwanecki Jarosław Orzesze START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
36 Biel Sławomir TYchy START - IV tura Bieg w parach opłacono
37 Krupińska Paulina Racibórz START - IV tura Eko-Okna Runners Bieg 6,5 km 50.00 PLN
38 Burda Andrzej Racibórz START - IV tura Eko-Okna Runners Bieg 6,5 km opłacono
39 ADAMIAK EDYTA Skoczów START - IV tura ŚWIRY STELA Bieg w parach opłacono
40 Knyps Dawid Skoczów Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m LKS Pogórze Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m 10.00 PLN
41 Knyps Adam Skoczów START - IV tura OPONY SERAFINOWSKI Bieg 10 km 50.00 PLN
42 Nawracaj Olga Oświęcim START - IV tura Nordic Walking 6,5 km opłacono
43 Brożek Magdalena Tychy START - IV tura Bieg w parach opłacono
44 Brożek Mariusz Tychy START - IV tura Bieg w parach opłacono
45 sosz sebastian Szczejkowice START - IV tura Bieg 10 km opłacono
46 sosz ania szczejkowice START - IV tura Bieg 10 km opłacono
47 Mędrala Marek Tychy START - IV tura Zet Sikorka Bieg 10 km 50.00 PLN
48 Łęcki Andrzej Kęty START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
49 Więcek Krzysztof Oświęcim START - IV tura Nordic Walking 6,5 km opłacono
50 Więcek Patrycja Oświęcim START - IV tura Nordic Walking 6,5 km opłacono
51 Nawracaj Marzena Oświęcim START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
52 Basta Dorota CheLmek START - IV tura Zadyszka Oświęcim Bieg 6,5 km opłacono
53 Żołądek Igor Chełm Śląski Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m Szkoła podstawowa nr2 Chełm Śląski Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m opłacono
54 Krzemiński Maciek Katowice START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
55 Kujda Joanna Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
56 Szewczyk Tomasz Warszawa START - IV tura Naprzód Młociny Nordic Walking 6,5 km opłacono
57 Jastrzębska-Majak Marta Warszawa START - IV tura Naprzód Młociny Bieg 6,5 km opłacono
58 Hudy Dorota Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
59 Kąkol-Wojtas Katarzyna WOLA START - IV tura Bieg 10 km opłacono
60 KOBIELA ADAM KANIÓW Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m opłacono
61 Hudy Grażyna Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
62 Nowak Piotr Tychy START - IV tura Bieg 10 km opłacono
63 Stalmach Justyna Mikołów START - IV tura Bieg 10 km opłacono
64 Myszor Marcin Gostyń START - IV tura KWK Bolesław Śmiały Bieg 10 km opłacono
65 Winkler Katarzyna Rybnik START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
66 Krzemień Krzysztof Brzeszcze START - IV tura Krzemień Running Team Bieg 10 km opłacono
67 Krzemień Karolina Brzeszcze Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeszczach Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m opłacono
68 Krzemień Nikodem Brzeszcze Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeszczach Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m opłacono
69 Ziajka Barbara Libiąż START - IV tura Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
70 Łabza Agnieszka Libiąż START - IV tura Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
71 Oleszko Marta Libiąż START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
72 antas wioletta Jasło START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
73 Kozik Marcin Tychy START - IV tura Bieg 10 km opłacono
74 Gromek Michał Kocierz Moszczanicki START - IV tura KM PSP BIELSKA BIAŁA JRG 1 Bieg 10 km opłacono
75 Jakszik Dariusz Żywiec START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
76 Kołodziej Monika Koszarawa START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
77 Witońska Renata Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 6,5 km opłacono
78 Kaczmarczyk Joanna Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 6,5 km opłacono
79 KUŚ JUSTYNA PSZCZYNA START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km opłacono
80 Pawlowska Beata Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km opłacono
81 Szeliga Sylwia Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
82 Cetnarska Magdalena Sosnowiec START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
83 Tatoń Oskar Tychy Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m SMS Tychy Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m opłacono
84 Wielgat-Kojdecka Magdalena Tychy START - IV tura Bieg 10 km opłacono
85 Glod Mateusz Tychy START - IV tura Bieg 10 km opłacono
86 Gołota Jarosław Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km opłacono
87 Jaworska Magdalena Pszczyna START - IV tura Spot Pszczyna Bieg 10 km 50.00 PLN
88 Pielot Przemysław Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km opłacono
89 Musioł Andrzej Tychy START - IV tura Bieg 10 km opłacono
90 Witała Rafał Gliwice START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
91 Jędrusik Łukasz Dąbrowa Górnicza START - IV tura Biegowa Kuźnia Bieg 6,5 km opłacono
92 Adamek Katarzyna Mikołów START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km opłacono
93 ŚWIĄDER ADAM PRZECIESZYN START - IV tura Bieg 10 km opłacono
94 Krawczyk Anna Krawczyk Katowice START - IV tura Nordic Walking 6,5 km opłacono
95 Puskarz Angelika Balice START - IV tura Włóczykij Nordic Walking 6,5 km opłacono
96 Miśkiewicz Agnieszka Oświęcim START - IV tura Zadyszka Oświęcim Bieg 10 km 50.00 PLN
97 Rogala Karolina Mysłowice START - IV tura Top-Thimm Bieg 10 km opłacono
98 Matyjaszczyk Agata Katowice START - IV tura Nordic Walking 6,5 km opłacono
99 Boba Monika Jaworzno START - IV tura Jaworzno Runners Bieg 6,5 km 50.00 PLN
100 Bielański Iwo Ornontowice START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN


Wyświetleń: 12254

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ