Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apostoł Marta | Chorzów | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
2 | Bujak Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
3 | Bujak Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | START - IV tura | Night Runners Pyskowice | Bieg 10 km | opłacono |
4 | Górka Grzegorz | Bytom | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
5 | Wehsoly Dawid | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
6 | Konarska Barbara | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
7 | Kopeć-Brudek Magdalena | Gliwice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
8 | Brudek Grzegorz | Gliwice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
9 | Jaremczuk Michał | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Foks Patrycja | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Jurczyk Zuzanna | Cieszyn | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
12 | Kolon Mateusz | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
13 | Olesiak Franciszek | Mikołów | Polska | START - IV tura | Miraz Race Team | Bieg 10 km | opłacono |
14 | Kępka Joanna | Mikołów | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
15 | Witoszek Grzegorz | Tychy | Polska | START - IV tura | TOP-THIMM | Bieg 10 km | opłacono |
16 | Kasperczyk Michał | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
17 | Ziach Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
18 | Niedźwiedź Marcin | Góra | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
19 | BAC Żaneta | Pyskowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
20 | Adamczyk Daniel | Pyskowice | Polska | START - IV tura | #GośkaTeam | Bieg w parach | opłacono |
21 | Deka Patrycja | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Walczyńska Karolina | Tychy | Polska | START - IV tura | RUNHOGS Tychy | Bieg 10 km | opłacono |
23 | Ziemba Edyta | Zabrze | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
24 | Śliwińska Katarzyna | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
25 | Hareża Agnieszka | Bielsko Biała | Polska | START - IV tura | Biegam bo Lubię | Bieg 10 km | opłacono |
26 | Kolbe Michał | Katowice | Polska | START - IV tura | Cross Fit Old Mine | Bieg 10 km | opłacono |
27 | Śmiałkowska Katarzyna | Zabrze | Polska | START - IV tura | Karetki Na Mecie Team | Bieg 10 km | opłacono |
28 | Szproch Wojciech | Zabrze | Polska | START - IV tura | Karetki Na Mecie Team | Bieg 10 km | opłacono |
29 | Stokłosa Krzysztof | Studzionka | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
30 | Porębski Marek | Oświęcim | Polska | START - IV tura | Zadyszka Oświęcim | Bieg 10 km | opłacono |
31 | Jasińska Patrycja | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
32 | Snochowska Gabriela | Katowice | Polska | START - IV tura | RETRO RUNNERS | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
33 | Izdebski Daniel | Jastrzebie Zdrój | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
34 | Sikora Dawid | Tychy | Polska | START - IV tura | Top-Thimm | Bieg 10 km | opłacono |
35 | Gruszka Marian | Knurów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
36 | Świętochowska Wioletta | Knurów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
37 | Ziętek Roman | Przegędza | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
38 | Tomala Patrycja | Rybnik | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
39 | Tomala Adrian | Rybnik | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
40 | Witryk Lesław | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
41 | Wrona Dariusz | Piasek | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
42 | Wrona Monika | Piasek | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
43 | Błażyca Przemysław | Żory | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
44 | Malinowska Katarzyna | Gliwice | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
45 | Czekańska Bożena | Gliwice | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
46 | Wojtowicz Michał | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
47 | Szewczyk Marcin | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
48 | Lewandowski Mateusz | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | Zielińska Ewelina | Pogorzyce | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
50 | Gier Jakub | chrzanów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
51 | Klyszcz Paweł | Łaziska Górne | Polska | START - IV tura | ZERO32 ARCHITEKCI | Bieg w parach | opłacono |
52 | Miera Justyna | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
53 | Kotas Adam | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
54 | Bzdyk Iwona | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
55 | Wiercioch Piotr | Mysłowic | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
56 | Majchrowski Michał | Jędrzejów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
57 | Palka Sławomir | Jaworzno | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
58 | Pawlik Piotr | Tychy | Polska | START - IV tura | Saint-Gobain Squad | Bieg 10 km | opłacono |
59 | Okoń Przemysław | Będzin | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
60 | Gawlikowska Agnieszka | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
61 | Szołtysek Krzysztof | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Nogal Mariusz | Gostyń | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
63 | Śliwiński Marcin | Lipowa | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Podsędek Piotr | Łódź | Polska | START - IV tura | Łódź Kocha Sport | Bieg 10 km | opłacono |
65 | Podsędek Ola | Łódź | Polska | START - IV tura | Łódź Kocha Sport | Bieg 10 km | opłacono |
66 | Różewicz Ewa | Tychy | Polska | START - IV tura | PANCE | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
67 | Różewicz Dariusz | Tychy | Polska | START - IV tura | PANCE | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
68 | Piechocka Jadwiga | Gliwice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
69 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Zimnokrwiści | Bieg 6,5 km | opłacono |
70 | Rogóż Kamil | Będzin | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
71 | Kruszek Małgorzata | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
72 | Bandoła Rafał | Wadowice | Polska | START - IV tura | Endorfiny Wadowice | Bieg 10 km | opłacono |
73 | Biedra Krystyna | Będzin | Polska | START - IV tura | Kije w Dobrych Rękach | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
74 | Anyż Maria | Będzin | Polska | START - IV tura | Kije w Dobrych Rękach | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
75 | Winkler Beata | Drogomyśl | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
76 | Welet Marzena | Ochaby Małe | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
77 | Pietrzak Grzegorz | Będzin | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
78 | Sołtysik Zdzisława | Rybnik | Polska | START - IV tura | Pędzące Żółwie IMI | Bieg 6,5 km | opłacono |
79 | Witkowski Grzegorz | Łódź | Polska | START - IV tura | Łódź Kocha Sport | Bieg 10 km | opłacono |
80 | Witkowska Dominika | Łódź | Polska | START - IV tura | Łódź Kocha Sport | Bieg 10 km | opłacono |
81 | Sarowska Agnieszka | Łódź | Polska | START - IV tura | Łódź Kocha Sport | Bieg 10 km | opłacono |
82 | Gołdyn Robert | Łódź | Polska | START - IV tura | Łódź Kocha Sport | Bieg 10 km | opłacono |
83 | Kubiak Edyta | Wodzisław Śląski | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
84 | Tarańska Dorota | Bujaków | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
85 | Rogalska Lucyna | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
86 | Chmiel Marcin | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
87 | Sporysz Agnieszka | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
88 | Kaliszewska Martyna | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
89 | Wojtasik Ewelina | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
90 | Izydorczyk Robert | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
91 | MICHULEC TADEUSZ | BIERUŃ | Polska | START - IV tura | Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami | Bieg 6,5 km | opłacono |
92 | Prorok Kacper | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
93 | Papla KLaudia | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
94 | Konturek Agnieszka | Kraków | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
95 | Lichota Paweł | Brzezinka | Polska | START - IV tura | Brzoza Team | Bieg 10 km | opłacono |
96 | Januszyk Rafał | Brzezinka | Polska | START - IV tura | Brzoza Team | Bieg 10 km | opłacono |
97 | Januszyk Beata | Brzezinka | Polska | START - IV tura | Brzoza Team | Bieg 10 km | opłacono |
98 | Matejko Michał | Kraków | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
99 | Bojarski Tomasz | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
100 | Latacz Norbert | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono |
Wyświetleń: 46808