Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mola Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
2 | Stokłosa Krzysztof | Studzionka | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
3 | Pudelko Dominika | Imielin | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
4 | Pudelko Wojciech | Imielin | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
5 | Kalfa Katarzyna | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
6 | Fraj Mateusz | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
7 | Bukal Marta Bukal | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
8 | Śliwińska Katarzyna | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
9 | Ziemba Edyta | Zabrze | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
10 | Bożek Marlena | Chrzanów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
11 | Deka Patrycja | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
12 | BAC Żaneta | Pyskowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
13 | Niedźwiedź Marcin | Góra | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
14 | Ziach Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
15 | Kasperczyk Michał | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
16 | Kępka Joanna | Mikołów | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
17 | Kotas Adam | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
18 | Kolon Mateusz | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
19 | Halman Tomasz | Gliwice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
20 | Jurczyk Zuzanna | Cieszyn | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
21 | Foks Patrycja | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Jaremczuk Michał | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
23 | Jarawka Natalia | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
24 | Brudek Grzegorz | Gliwice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
25 | Kopeć-Brudek Magdalena | Gliwice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
26 | Konarska Barbara | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
27 | Wehsoly Dawid | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
28 | Górka Grzegorz | Bytom | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
29 | PIEKORZ-MOKRY Aneta | Tychy | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | limit osiągnięty | |
30 | Bujak Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | Apostoł Marta | Chorzów | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
32 | Czekańska Bożena | Gliwice | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
33 | Ziętek Roman | Przegędza | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
34 | Tomala Patrycja | Rybnik | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
35 | Gałęziowski Damian | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
36 | Witryk Lesław | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
37 | Wrona Dariusz | Piasek | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
38 | Wrona Monika | Piasek | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
39 | Błażyca Przemysław | Żory | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
40 | Mazur Kamil | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
41 | Malinowska Katarzyna | Gliwice | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
42 | Tomala Adrian | Rybnik | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
43 | Wójcik Maciej | Sułków | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
44 | Wojtowicz Michał | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
45 | Szewczyk Marcin | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
46 | Lewandowski Mateusz | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
47 | Zielińska Ewelina | Pogorzyce | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
48 | Gier Jakub | chrzanów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | Miera Justyna | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
50 | Bzdyk Iwona | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
51 | Odziomek Rafał | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
52 | Guzdek Sebastian | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
53 | Jasińska Patrycja | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
54 | Świętochowska Wioletta | Knurów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
55 | Gruszka Marian | Knurów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
56 | Izdebski Daniel | Jastrzebie Zdrój | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
57 | Stelmaszczuk Damian | Gliwice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
58 | Szydłowski Marcin | Tycht | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
59 | Leiszner Izabela Leiszner | Bytom | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
60 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
61 | Juszczak Grzegorz | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
62 | Wojtasik Damian | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
63 | BLASZCZAK HENRYK | TYCHY | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Duraj Grzegorz | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
65 | Kliś Agnieszka | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
66 | SĘPIOŁ ADAM | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
67 | Wieczorek Aleksandra | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
68 | Brzózka Karina | Świętochłowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
69 | Gambuś Monika | Kalety | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
70 | Gambuś Adrianna | Kalety | Polska | START - IV tura | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
71 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
72 | Handzlik Artur | Kęty | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
73 | Gajewicz-Rogala Gabriela | Kielce | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
74 | Kamola Monika Kamola | Dąbrowa Górnicza | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
75 | Stroiński Kamil | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
76 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
77 | Proń Adam | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
78 | CZAPSKA EWA | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
79 | Kumięga Joanna | MYSłOWICE | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
80 | Ziòłkowska Edyta | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
81 | Arnold Katarzyna | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
82 | Makoś Tomek | Jaworze | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
83 | Cembala Magda | BIELSKO- BIAŁA | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
84 | Aleksiewicz Barbara | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | limit osiągnięty | |
85 | Wollny Kamil Wollny | Kornice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
86 | Gabor Katarzyna | Łaziska Górne | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
87 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
88 | Tyka Edward Tyka | świetochłowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | limit osiągnięty | |
89 | Komenda Magdalena | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
90 | Zawodniak Kamila | Katowice | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
91 | Zielinski Marcin | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
92 | Górski Sebastian | Chorzów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
93 | Kawka Agnieszka | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
94 | Paluchiewicz Szymon | Pawłowiice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
95 | Piotrowski Sebastian | Rybnik | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
96 | Szabłowicz Patrycja | Jaworzno | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
97 | Wacławik Ewa | Bąków | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
98 | Wacławik Adam | Bąków | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | limit osiągnięty | |
99 | Sobczak Sławek | Racibórz | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
100 | ŁUKASZEWSKI Marcin | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 46811