Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzemień Karolina | Brzeszcze | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeszczach | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
2 | Knyps Dawid | Skoczów | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | LKS Pogórze | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | limit osiągnięty |
3 | Pietrzyk Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | SP 17 Tychy | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
4 | Imielski Tomasz | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | limit osiągnięty | |
5 | FELIKSIAK JAKUB | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
6 | Bednarski Olivier | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | LAKE RUNNERS TYCHY | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
7 | Grzesica Julia | Lędziny | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono | |
8 | KRZEMIŃSKA MAJA | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
9 | ŻYWICKA WIKTORIA | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
10 | Jeruszka Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono | |
11 | Mazur Piotr | Pierściec | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | SPTE Cieszyn | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
12 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono | |
13 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Lisy Pustyni | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
14 | Siwińska Julia | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono | |
15 | Sokołowska Julia | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Szkoła Podstawowa nr 34 Katowice | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
16 | Skrobiś Paweł | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | SP nr 20 | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
17 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Mk team | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | limit osiągnięty |
18 | Puławska Marysia | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | TL Pogoń Ruda Śląska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
19 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | KS Victoria Trzebinia | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | limit osiągnięty |
20 | Rożkiewicz Natalia | Baranówka | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Z bieganiem mi do twarzy | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | limit osiągnięty |
21 | Rojek Kacper | Ruda Ślaska | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
22 | Plewa Milena | Gostyń | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
23 | Sokołowski Franciszek | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Szkoła Podstawowa nr 34 Katowice | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
24 | Skrobiś Bartosz | Jastrzębie-Zdrój | Republika Południowej Afryki | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 2 SMS | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
25 | Pawlak Jan | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
26 | Pawlak Julia | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
27 | Sakwerda Alicja | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
28 | Moskwa Justyna | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
29 | Honkisz Wiktor | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Ocr team do_porzygu | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
30 | MUSZER NINA | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | HURAGAN LIGOTA | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
31 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 20 | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty |
32 | Rożkiewicz Szymon | Baranówka | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Z bieganiem mi do twarzy | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty |
33 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 20 | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty |
34 | Khelouf Malika | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
35 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
36 | Kaczmarek Igor | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
37 | Kaczmarek Oliwia | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
38 | Tatoń Oskar | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SMS Tychy | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
39 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SMS Tychy | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
40 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SMS Tychy | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
41 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Przedszkole nr 8 Tychy | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | opłacono |
42 | Mierzyński Marek | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
43 | Mierzyński Rafał | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
44 | Widłak Jan | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
45 | Imielska Małgorzata | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
46 | FELIKSIAK BARTOSZ | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
47 | Matyjaszczyk Tymoteusz | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 5 | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty |
48 | Matyjaszczyk Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 5 | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty |
49 | DUDA MICHALINA | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | opłacono |
50 | SKRABAKA JAKUB | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
51 | SKRABAKA KAROLINA | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
52 | Lachowicz Kacper | Rybnik-Boguszowice | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | ||
53 | Lachowicz Julia | Rybnik-Boguszowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
54 | Gabruś Artur | Czerwionkap | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
55 | Grzesica Hania | Lędziny | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
56 | KRZEMIŃSKI SZYMON | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
57 | ŻYWICKA LAURA | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | ELMAX | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
58 | Musioł Emilia | Imielin | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
59 | Bąk Anna | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
60 | Lipa Paweł | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
61 | Sadlik Laura | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
62 | Sadlik Nataniel | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
63 | Balura Piotr | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
64 | Balura Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
65 | Bałdyga Sebastian | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
66 | Kryszk Marek | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
67 | Krzemień Nikodem | Brzeszcze | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeszczach | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
68 | KOBIELA ADAM | KANIÓW | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
69 | Żołądek Igor | Chełm Śląski | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Szkoła podstawowa nr2 Chełm Śląski | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
70 | Moskwa Matylda | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
71 | Mazur Adam | Pierściec | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SPTE Cieszyn | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
72 | Zubel Alan | Oświęcim | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
73 | Jeruszka Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
74 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
75 | Sikora Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
76 | Sadowska Liliana | Kobiór | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
77 | Siwińska Ola | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
78 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Spot Pszczyna | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
79 | Kaczmarek Barbara | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
80 | Pietrzak Ola | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
81 | Oleszek Cezary | Czeladź | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
82 | Pietrzak Antek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
83 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
84 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
85 | Sas Maja | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
86 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
87 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Spot Pszczyna | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
88 | Duda Wiktor | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
89 | Stolorz Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
90 | Mąsior Tymoteusz | TYCHY | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ELMAX | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
91 | Mąsior Blanka | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ELMAX | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
92 | Malczewski Marek | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ELMAX | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
93 | Malczewska Michalina | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ELMAX | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
94 | Widłak Antonina | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | ELMAX | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
95 | Wietrzny Jan | Świerczyniec | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
96 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
97 | Sokołowska Karolina | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Miejskie Przedszkole nr 16 Katowice | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
98 | Plewa Liliana | Gostyń | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
99 | ŁUKASZEWSKI Dominik | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
100 | ŁUKASZEWSKA Maja | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 46916