Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
601 | Nawalaniec Bogumił | Luszowice | Polska | START - III tura | Parkrun Chrzanów | Bieg 6,5 km | opłacono |
602 | Nawalaniec Małgorzata | Luszowice | Polska | START - III tura | Parkrun Chrzanów | Bieg 6,5 km | opłacono |
603 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Mk team | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | limit osiągnięty |
604 | Honkisz Wiktor | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Ocr team do_porzygu | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
605 | Honkisz Kinga | Bielsko-Biała | Polska | START - II tura | Ocr team do_porzygu | Bieg 6,5 km | opłacono |
606 | MUSZER POLA | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
607 | MUSZER NINA | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | HURAGAN LIGOTA | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
608 | Noworyta Artur | Bojszowy Nowe | Polska | START - II tura | Świerczyniec Running | Bieg 10 km | opłacono |
609 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 20 | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty |
610 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 20 | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty |
611 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
612 | Kępka Alexander | Dąbrowa górnicza | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
613 | Jamroz Katarzyna | Wola | Polska | START - IV tura | BIEGNĘ BYLE DOBIEC | Bieg 10 km | opłacono |
614 | Paluchiewicz Szymon | Pawłowiice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
615 | Kawka Agnieszka | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
616 | OŚCIŁOWICZ Ewa | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | MOSiR Sosnowiec/City Fitness Zagórze | Nordic Walking 6,5 km | limit osiągnięty |
617 | Matuszak Filip | Mikołow | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
618 | Matuszak Marzena | Mikołów | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
619 | Matuszak Paweł | Mikołów | Polska | START - II tura | Opel active team | Bieg 10 km | opłacono |
620 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | KS Victoria Trzebinia | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | limit osiągnięty |
621 | Górski Sebastian | Chorzów | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
622 | Przyłucki Grzegorz | Preczów | Polska | START - III tura | Bieg 10 km | opłacono | |
623 | Kyrcz Mirosław | Dankowice | Polska | START - II tura | Miras TEAM | Bieg 10 km | opłacono |
624 | Pietyra Grzegorz | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
625 | RUTKOWSKI Wojciech | TYCHY | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
626 | Blachnik Barbara | Katowice | Polska | START - II tura | KLACHULE | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
627 | Blachnik Agnieszka | Chorzów | Polska | START - II tura | KLACHULE | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
628 | Stolorz Arkadiusz | Mysłowice | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
629 | Zielinski Marcin | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
630 | Michniewicz Tadeusz | knurów | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
631 | Frukacz Ewa | Lędziny | Polska | START - II tura | Metheora Sport Team | Bieg 10 km | opłacono |
632 | Frukacz Jacek | Lędziny | Polska | START - II tura | Metheora Sport Team | Bieg 10 km | opłacono |
633 | Zawodniak Kamila | Katowice | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
634 | Komenda Magdalena | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
635 | Bierzyński Filip | Sosnowiec | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
636 | Lemańska Michalina | Gliwice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
637 | Towarek Remigiusz | Mikołów | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
638 | Towarek Jolanta | Mikołów | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
639 | Dyrcz Paulina | Katowice | Polska | START - II tura | Bieg w parach | opłacono | |
640 | Ciarcińska Natalia | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg w parach | opłacono | |
641 | Sliwka Krzysztof | Chorzów | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
642 | Ruchała Ireneusz | Tychy | Polska | START - II tura | Team Papry | Bieg 10 km | opłacono |
643 | Jakubiec Natasza | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
644 | Tyka Edward Tyka | świetochłowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | limit osiągnięty | |
645 | Kozioł-Żurawska Dorota | Katowice | Polska | START - II tura | Klachule | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
646 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | TelegilixTeam | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
647 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
648 | briańska-kordecka aleksandra | Katowice | Polska | START - II tura | Bieg w parach | opłacono | |
649 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg w parach | opłacono | |
650 | Darska Katarzyna | Zawiercie | Polska | START - IV tura | Leśni Olimpijczycy | Bieg 10 km | opłacono |
651 | Gabor Katarzyna | Łaziska Górne | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
652 | Smyrak Tomasz | Katowice | Polska | START - II tura | Bieg w parach | opłacono | |
653 | Smyrak Joanna | Katowice | Polska | START - II tura | Bieg w parach | opłacono | |
654 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
655 | Kosowski Adam | Podolsze | Polska | START - IV tura | Adamex | Bieg 10 km | opłacono |
656 | Khelouf Aliyah | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
657 | Khelouf Malika | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
658 | Redziak Robert | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Gitfit | Bieg w parach | limit osiągnięty |
659 | Redziak Iza | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Gitfit | Bieg w parach | limit osiągnięty |
660 | Mrógała Ewa | Cisownica | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
661 | Wollny Kamil Wollny | Kornice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
662 | Miklas-Kożuszek Agnieszka | Będzin | Polska | START - II tura | Kije w Dobrych Rękach | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
663 | Aleksiewicz Barbara | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | limit osiągnięty | |
664 | Grochecka Joanna | Mikołów | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
665 | Zielosko Beata | Mikołów | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
666 | Puławska Marysia | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | TL Pogoń Ruda Śląska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
667 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
668 | Szydłowska Agnieszka | Tychy | Polska | START - II tura | BIEGNĘ BYLE DOBIEC | Bieg 10 km | opłacono |
669 | Szymańska Małgorzata | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg w parach | opłacono | |
670 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
671 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Polska | START - II tura | CZP Tychy | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
672 | Sikora Magdalena | Cieszyn | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
673 | Cembala Magda | BIELSKO- BIAŁA | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
674 | Makoś Tomek | Jaworze | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
675 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
676 | ŻUREK Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | START - IV tura | Lecymy durś | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty |
677 | Szczelina Marta | Brzeszcze | Polska | START - II tura | KOLOROWA DRUŻYNA NESSI/SPEED TEAM BRZESZCZE | Bieg 6,5 km | opłacono |
678 | Sokół Kamila | Gliwice | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
679 | Szociński Szymon | Katowice | Polska | START - II tura | Spartanie Dzieciom | Bieg 10 km | opłacono |
680 | Itczak Mirella Itczak | Drogomyśl | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
681 | Zielina Katarzyna | Cisownica | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
682 | Grela Beata | Będzin | Polska | START - IV tura | Kije w Dobrych rękach | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
683 | Dankiewicz Magdalena | RUNTEAM Pawłowice | Polska | START - IV tura | RUNTEAM Pawłowice | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty |
684 | Głąb Mariola | Gliwice | Polska | START - III tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
685 | Bieniek Rafał | Tychy | Polska | START - IV tura | parkrun Tychy | Bieg 6,5 km | opłacono |
686 | Sakwerda Alicja | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
687 | Sakwerda Hanna | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
688 | Duraj Ewelina Duraj | Bielsko-Biała | Polska | START - IV tura | Durajki Team | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty |
689 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | START - II tura | Zabiegani Nauczyciele | Bieg 6,5 km | opłacono |
690 | Boryczka Szymon | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
691 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | START - III tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
692 | Arnold Katarzyna | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
693 | Ziòłkowska Edyta | Sosnowiec | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
694 | SZNERCH Iwona | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
695 | Skrobiś Bartosz | Jastrzębie-Zdrój | Republika Południowej Afryki | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SP nr 2 SMS | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
696 | Skrobiś Paweł | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | SP nr 20 | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
697 | Zacher Dominik | Zabrze | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
698 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
699 | Mucharski Marcin | Bieruń Nowy | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
700 | Kumięga Joanna | MYSłOWICE | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 46810