Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
701 | Grzywa Radosław | Tychy | Polska | START - II tura | Team Papry | Bieg 10 km | opłacono |
702 | ficek krzysztof | piasek | Polska | START - II tura | ZIELTRANS | Bieg 10 km | opłacono |
703 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
704 | Łoskot-Fit Katarzyna | Masłów | Polska | START - IV tura | Kijowe Lejdis | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
705 | Liber-Opałko Justyna | Kielce | Polska | START - IV tura | Kijowe Lejdis | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
706 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
707 | Krzemińska Agnieszka Krzemińska | Kielce | Polska | START - II tura | Kijowe Lejdis | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
708 | Fit Aga | Kielce | Polska | START - III tura | Kijowe Lejdis | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
709 | CZAPSKA EWA | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
710 | Peter Lesław | Kraków | Polska | START - II tura | Vege Runners | Bieg 10 km | opłacono |
711 | Kielar Tomek | Tychy | Polska | START - IV tura | Team Papry | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty |
712 | TOKARZ Agnieszka | TYCHY | Polska | START - IV tura | Team Papry | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty |
713 | Tomczyk Krzysztof | Łaziska Górne | Polska | START - II tura | Krav Maga Sagot | Bieg 10 km | opłacono |
714 | Posz Aleksandra | Katowice | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
715 | Oleszek Cezary | Czeladź | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
716 | Proń Adam | Katowice | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
717 | Szyniec Marcin | Tychy | Polska | START - II tura | LakeRunners Tychy | Bieg 10 km | opłacono |
718 | Labiak Krystian | Katowice | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
719 | Dewor Marek | Rybnik | Polska | START - IV tura | Opel Active Team / i-Sport | Bieg w parach | limit osiągnięty |
720 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
721 | Sikora Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
722 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
723 | Rost Adam | Świętochłowice | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
724 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
725 | COFAŁA ANNA | JANKOWICE | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
726 | Stolarski Mirek | Katowice | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
727 | Zienkiewicz Magdalena | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
728 | Grzywa Rafał | Czarków | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
729 | Grzywa BOGUMIŁA | Czarków | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
730 | Stroiński Kamil | Tychy | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
731 | Biskup Artur | Bieruń | Polska | START - I tura | GRYFNO FAMILIA | Bieg 10 km | opłacono |
732 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Polska | START - II tura | ToPo Czeladź | Bieg 10 km | opłacono |
733 | Lubas Grzegorz | Zawiercie | Polska | START - II tura | Leśni Olimpijczycy | Bieg 10 km | opłacono |
734 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
735 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono | |
736 | Pikuła Jacek | Bieruń | Polska | START - II tura | BIEGNĘ BYLE DOBIEC | Bieg 10 km | opłacono |
737 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Lisy Pustyni | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
738 | CIEMIEGA ADAM | Świerklany | Polska | START - I tura | DECATHLON Rybnik & Przyjaciele | Bieg 10 km | opłacono |
739 | Mickoś Karolina Mickoś | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
740 | Łyczko Barbara | Mysłowice | Polska | START - II tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
741 | Rybak Tomasz | Ruda Śląska | Polska | START - I tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
742 | Jarzębska Izabela | Czeladź | Polska | START - I tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
743 | Wójcik Dariusz | Żory | Polska | START - IV tura | RUNwDAL | Nordic Walking 6,5 km | limit osiągnięty |
744 | Mrowczyk Michał | Katowice | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
745 | Kamola Monika Kamola | Dąbrowa Górnicza | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
746 | Bula Justyna | Tychy | Polska | START - I tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
747 | Pacyna Danuta | Katowice | Polska | START - I tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
748 | Zielińska Urszula | Katowice | Polska | START - I tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
749 | Romańska Katarzyna | Katowice | Polska | START - I tura | #czeladzbiega | Nordic Walking 6,5 km | opłacono |
750 | Wojtaniec Mateusz | Tychy | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
751 | Głowania Klaudia | Tychy | Polska | START - I tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
752 | Stolorz Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
753 | Gajewicz-Rogala Gabriela | Kielce | Polska | START - IV tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
754 | Żogała Aleksandra | Tychy | Polska | START - I tura | Warsztat Formy | Bieg 6,5 km | opłacono |
755 | Sienkiewicz Gabriela | Wola | Polska | START - I tura | PoWoliDoCelu | Bieg 10 km | opłacono |
756 | Siwińska Julia | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono | |
757 | Litwinski Sławomir | Tychy | Polska | START - I tura | BIEGNĘ BYLE DOBIEC | Bieg 10 km | opłacono |
758 | Handzlik Artur | Kęty | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | opłacono | |
759 | Kaczmarek Barbara | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
760 | Duda Wiktor | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
761 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | Polska | START - I tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
762 | Ruła Tomasz | Chocznia | Polska | START - I tura | Andrychów Running | Bieg 6,5 km | opłacono |
763 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Spot Pszczyna | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
764 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Spot Pszczyna | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty |
765 | Siwińska Ola | Tychy | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
766 | Pinocy Szymon | Mysłowice | Polska | START - II tura | Bieg 10 km | opłacono | |
767 | Sas Maja | Katowice | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
768 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
769 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
770 | Sadowska Liliana | Kobiór | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
771 | Jeruszka Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono | |
772 | Jeruszka Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono | |
773 | Pietrzak Ola | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
774 | Pietrzak Antek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | Bieg dla dzieci do 6 lat - 200 m | limit osiągnięty | |
775 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
776 | Mazur Piotr | Pierściec | Polska | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | SPTE Cieszyn | Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m | opłacono |
777 | Mazur Adam | Pierściec | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | SPTE Cieszyn | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | opłacono |
778 | Zubel Alan | Oświęcim | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
779 | Gambuś Adrianna | Kalety | Polska | START - IV tura | Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m | limit osiągnięty | |
780 | Lange Katarzyna | Tychy | Polska | START - IV tura | Viking Training Center | Nordic Walking 6,5 km | limit osiągnięty |
781 | Tasarz Beniamin | Mysłowice | Polska | START - I tura | Bieg 10 km | opłacono | |
782 | Mazur Wojciech | Pierściec | Polska | START - I tura | Brzuchate Misie | Bieg 10 km | opłacono |
783 | Mikusz-Mazur Małgorzata | Pierściec | Polska | START - I tura | Brzuchate Misie | Bieg 10 km | opłacono |
784 | Wnuk Krzysztof | Ryczówek | Polska | START - I tura | Bieg 10 km | opłacono | |
785 | Gambuś Monika | Kalety | Polska | START - IV tura | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
786 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Polska | START - I tura | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
787 | Litwińska Bożena | Tychy | Polska | START - I tura | Bieg 10 km | opłacono | |
788 | Janoszka Piotr | Zabrze | Polska | START - I tura | BANDA Z POŁUDNIA | Bieg 10 km | opłacono |
789 | Spyrka Monika | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START - I tura | Klub Biegacza Fartlek | Bieg 6,5 km | opłacono |
790 | Spyrka Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START - I tura | Klub Biegacza Fartlek | Bieg 10 km | opłacono |
791 | Brzózka Karina | Świętochłowice | Polska | START - IV tura | Bieg 6,5 km | limit osiągnięty | |
792 | Janosz Natalia | Ćwiklice | Polska | START - I tura | Spot Pszczyna | Bieg 6,5 km | opłacono |
793 | Langer Katarzyna | Chorzow | Polska | START - I tura | AugusTeam | Bieg w parach | opłacono |
794 | Langer Jacek | Chorzow | Polska | START - IV tura | AugusTeam | Bieg w parach | limit osiągnięty |
795 | Kawecka Ania | Maków | Polska | START - I tura | Bieg 10 km | opłacono | |
796 | Bartusiak Rafał | Tychy | Polska | START - I tura | Bieg w parach | opłacono | |
797 | Szudeja Natalia | Tychy | Polska | START - I tura | Bieg 6,5 km | opłacono | |
798 | Grasela Jacek | Kalety | Polska | START - I tura | Bieg 10 km | opłacono | |
799 | Gajda Beata | katowice | Polska | START - I tura | AugusTeam | Bieg 10 km | opłacono |
800 | Święs Piotr | Kobiór | Polska | START - I tura | 40 Latek Tychy | Bieg 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 46816