Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cieślik Ewa Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy karmelowe, jasne i miodowe
2 Czyżak Anetta Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy karmelowe, jasne i miodowe
3 Lisiecki Sebastian Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
4 Marcula Nikola Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
5 Zygmunt Mirosław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
6 Kujda Bernadetta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
7 Domalewska Teresa Świnoujścia ok. 5000 m - bieg wyczynowy
8 Piotrowska Marta Piotrowska Szczecin ok. 5000 m - bieg wyczynowy Wieczorne bieganie w Szczecinie
9 ZUBOWICZ JANINA Sejny ok. 5000 m - bieg wyczynowy
10 Wolf Jan Kamień Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
11 Wancisiewicz Igor Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy Fala Międzyzdroje
12 Firlik Mirosław Wrzosowo ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
13 Ling Robert Goleniów ok. 5000 m - bieg wyczynowy
14 Paczyńska Joanna Goleniów ok. 5000 m - bieg wyczynowy
15 Krajewska Paulina Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
16 Krajewska Beata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
17 Gołębiowski Kordian Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
18 Cicholińska Oliwia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
19 Kucharczyk Maja Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
20 Małolepszy Dawid Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
21 Jeziorny Patryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
22 Kucharczyk Małgorzata Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy UKS Chrobry Międzyzdroje
23 Udycz Artur Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
24 Dubako Konrad Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
25 Dwornik Kamil Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
26 Rejchert Anna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
27 Paluch Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
28 Sobierajski Kacper Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
29 Kujda-Rogowska Amelia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
30 Gondek Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
31 Szumlewski Wojtek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
32 Nogala Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole Międzyzdroje
33 Soiński Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
34 Zygmunt Nela Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
35 Wołkow Marta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
36 Rutkowska Maria Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
37 Ilczenko Przemysław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
38 Wiśniewski Tomasz Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
39 Kucharczyk Mariusz Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy UKS Chrobry Międzyzdroje
40 Ilczenko Weronika Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
41 Wołkow Hanna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
42 Błocian Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
43 Błocian Piotr Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
44 Błocian Rafał Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
45 Ronowicz Arkadiusz Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
46 Józefowicz Marlena Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
47 Lenda Natalia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
48 Duszkiewicz Marta Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Biegacze Świnoujście
49 Duszkiewicz Dominika Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
50 Demkowicz Ewelina Skoszewo ok. 5000 m - bieg wyczynowy
51 Manowiecka Emilia Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
52 Demkowicz Daniel Skoszewo ok. 5000 m - bieg wyczynowy
53 Manowiecki Marek Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
54 Czmoch Emilka Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
55 Czmoch Konrad Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
56 Czmoch Tymon Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole 'Morskie Skarby
57 Czyżak-Czmoch Aleksandra Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
58 KowalskI Zdzisław Kamien Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
59 kowalska dorota Kamien Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
60 Nagórski Zenon Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Tornado Kołczewo
61 Śliwka Małgorzata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
62 Wypych Zbigniew Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
63 WYPYCH IWONA ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
64 IGNACIUK JOANNA ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
65 Ignaciuk Robert Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Aktywny Uznam
66 Grzywacz Adrian Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy
67 WIERCHANOWSKI Bogdan Golczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
68 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO 1963 m - bieg okolicznościowy Bks Maniiak Wolin
69 Ciszewski Paweł Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
70 Albański Piotr Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy
71 Wiliński Łukasz Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
72 Laskowski Michał Miedzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Golden Tulip Residence
73 Mickiewicz Wojciech Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Hotel Amber Baltic
74 Salamonik Maria Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
75 Salamonik Gabriela Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP 6 Świnoujście
76 Salamonik Hanna Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP 6 Świnoujście
77 Salamonik Małgorzata Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Żłobek "Kubuś Puchatek"
78 Dąbal Krzysztof Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
79 Niewiada Marek Niewiada Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
80 Górecka Agata Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
81 Górecki Andrzej Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
82 Gryta Janina Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
83 Gryta Dariusz Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
84 Nogala Krzysztof Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
85 Nogala Franciszek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
86 Nogala Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
87 Nogala Henryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
88 Nogala Paweł Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
89 Narloch Aleksander Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
90 Narloch Jakub Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP1 Świnoujście
91 Narloch Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
92 Jankowska Emilia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
93 Ogrodowicz Katarzyna Międzywodzie ok. 5000 m - bieg wyczynowy Klub Biegacza Kamień Pomorski
94 Guzowska Iwona Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
95 Sidorkiewicz Anna Międzywodzie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
96 Sajdyk Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
97 Bogusz Paweł Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
98 Kwas Wiktoria Skarchowo 1963 m - bieg okolicznościowy Liceum Ogólnokształcące Wolin
99 Karpis Mirosław Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
100 Karpis Joanna Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy


Wyświetleń: 2906

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ