Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BORYSIUK Gabriela | 72-400 | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
2 | BORYSIUK ARKADIUSZ | 72-400 | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
3 | WIERCHANOWSKI Bogdan | Golczewo | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
4 | Paczyńska Joanna | Goleniów | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
5 | Ling Robert | Goleniów | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
6 | Karpiński Marcin | Górki | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
7 | kowalska dorota | Kamien Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
8 | KowalskI Zdzisław | Kamien Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
9 | Szymański Marek | Kamień Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
10 | Wolf Jan | Kamień Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
11 | Michalski Hubert | Kołczewo | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
12 | Michalska Anna | Kołczewo | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
13 | Michalski Mikołaj | Kołczewo | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
14 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | Bks Maniiak Wolin | |
15 | Nagórski Zenon | Kołczewo | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Tornado Kołczewo | |
16 | Bobek Mateusz | miedzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
17 | Laskowski Michał | Miedzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Golden Tulip Residence | |
18 | Sidorkiewicz Anna | Międzywodzie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
19 | Ogrodowicz Katarzyna | Międzywodzie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Klub Biegacza Kamień Pomorski | |
20 | Rychłowska Milenka | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Żłobek "Morskie Skarby" | |
21 | Wnuk Maciek | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | PO-11 | |
22 | Wnuk Aleksander | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
23 | Bogusz Paweł | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
24 | Nogala Paweł | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
25 | Nogala Henryk | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
26 | Nogala Piotr | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
27 | Nogala Franciszek | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
28 | Nogala Krzysztof | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
29 | Gryta Dariusz | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
30 | Gryta Janina | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
31 | Dąbal Krzysztof | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
32 | Mickiewicz Wojciech | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Hotel Amber Baltic | |
33 | Czyżak-Czmoch Aleksandra | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
34 | Czmoch Tymon | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Przedszkole 'Morskie Skarby | |
35 | Czmoch Konrad | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
36 | Czmoch Emilka | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
37 | Błocian Rafał | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
38 | Błocian Piotr | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
39 | Błocian Antoni | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
40 | Wołkow Hanna | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
41 | Ilczenko Weronika | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
42 | Kucharczyk Mariusz | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
43 | Wiśniewski Tomasz | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
44 | Ilczenko Przemysław | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
45 | Rutkowska Maria | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
46 | Wołkow Marta | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
47 | Zygmunt Nela | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
48 | Soiński Piotr | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
49 | Nogala Antoni | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Przedszkole Międzyzdroje | |
50 | Szumlewski Wojtek | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
51 | Gondek Marcel | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
52 | Kujda-Rogowska Amelia | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
53 | Sobierajski Kacper | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
54 | Paluch Marcel | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
55 | Rejchert Anna | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
56 | Dwornik Kamil | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
57 | Dubako Konrad | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
58 | Udycz Artur | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
59 | Kucharczyk Małgorzata | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
60 | Jeziorny Patryk | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
61 | Małolepszy Dawid | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
62 | Kucharczyk Maja | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
63 | Cicholińska Oliwia | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
64 | Gołębiowski Kordian | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
65 | Wancisiewicz Igor | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | Fala Międzyzdroje | |
66 | Kujda Bernadetta | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
67 | Zygmunt Mirosław | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
68 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
69 | Kwas Wiktoria | Skarchowo | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | Liceum Ogólnokształcące Wolin | |
70 | Demkowicz Daniel | Skoszewo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
71 | Demkowicz Ewelina | Skoszewo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
72 | Boruta Dominik | Szczecin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
73 | Piotrowska Marta Piotrowska | Szczecin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Wieczorne bieganie w Szczecinie | |
74 | Bzdawka Rafał | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
75 | Bzdawka Joanna | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
76 | Barszczewska Małgorzata | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
77 | Barszczewski Stanisław | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
78 | Jankowski Piotr | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
79 | Sułek Krystyna | Świnoujscie | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
80 | Domalewska Teresa | Świnoujścia | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
81 | Rudzewicz Mariusz | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
82 | SOMSKA MAŁGORZATA | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
83 | Murawska Monika | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
84 | Murawski Arkadiusz | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | SP1 Świnoujście | |
85 | Zienkiewicz Jan | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
86 | Adamczyk Piotr | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
87 | Centkowska-Derda Anna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
88 | Derda Robert | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | TT Szczecin | |
89 | Derda Hanna | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
90 | Jędrzejak Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
91 | Chwiej Marcin | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
92 | Chwiej Agata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
93 | Ciesielska Agnieszka | świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
94 | Gołębiowski Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
95 | Jankowska Renata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
96 | Romańska Karolina Romańska | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
97 | Lange Damian | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Team Posejdona | |
98 | Lange Magda | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Team Posejdona | |
99 | Gołębiowski Krzysztof | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
100 | Weremij Sławomir | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście |
Wyświetleń: 7735