Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rudzewicz Mariusz Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
2 Strażyńska-Matysiak Joanna Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
3 Matysiak Oliwier Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
4 Strażyński Paweł Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
5 Ciesielska Agnieszka świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
6 Kubisiak Damian Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
7 Kubisiak Igor Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
8 Kubisisk Estera Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
9 Michalski Hubert Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
10 Michalska Anna Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
11 Michalski Mikołaj Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
12 Lange Wiktoria Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy Team Posejdona
13 Karpiński Marcin Górki 1963 m - bieg okolicznościowy
14 Sułek Krystyna Świnoujscie 1963 m - bieg okolicznościowy
15 Sułek Andrzej Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
16 Kwas Wiktoria Skarchowo 1963 m - bieg okolicznościowy Liceum Ogólnokształcące Wolin
17 Guzowska Iwona Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
18 Narloch Jakub Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP1 Świnoujście
19 Nogala Paweł Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
20 Nogala Henryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
21 Nogala Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
22 Nogala Franciszek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
23 Nogala Krzysztof Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
24 Górecki Andrzej Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
25 Górecka Agata Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
26 Salamonik Hanna Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP 6 Świnoujście
27 Salamonik Gabriela Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP 6 Świnoujście
28 Wiliński Łukasz Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
29 Ciszewski Paweł Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
30 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO 1963 m - bieg okolicznościowy Bks Maniiak Wolin
31 WIERCHANOWSKI Bogdan Golczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
32 Nagórski Zenon Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Tornado Kołczewo
33 Czyżak-Czmoch Aleksandra Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
34 Manowiecka Emilia Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
35 Błocian Rafał Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
36 Wołkow Hanna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
37 Ilczenko Weronika Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
38 Wiśniewski Tomasz Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
39 Ilczenko Przemysław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
40 Rutkowska Maria Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
41 Wołkow Marta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
42 Zygmunt Nela Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
43 Soiński Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
44 Szumlewski Wojtek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
45 Gondek Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
46 Kujda-Rogowska Amelia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
47 Sobierajski Kacper Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
48 Paluch Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
49 Rejchert Anna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
50 Dwornik Kamil Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
51 Dubako Konrad Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
52 Udycz Artur Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
53 Jeziorny Patryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
54 Małolepszy Dawid Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
55 Kucharczyk Maja Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
56 Cicholińska Oliwia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
57 Gołębiowski Kordian Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
58 Wancisiewicz Igor Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy Fala Międzyzdroje
59 Kujda Bernadetta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
60 Zygmunt Mirosław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
61 Marcula Nikola Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
62 Lisiecki Sebastian Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
63 Rychłowska Milenka Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Żłobek "Morskie Skarby"
64 BORYSIUK Gabriela 72-400 ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
65 Derda Hanna Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
66 Wnuk Aleksander Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
67 Karczmarek Antoni Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
68 Lange Laura Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Team Posejdona
69 Lewandowski Piotr Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole Miejskie nr 3 Świnoujście
70 Narloch Aleksander Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
71 Salamonik Małgorzata Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Żłobek "Kubuś Puchatek"
72 Czmoch Tymon Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole 'Morskie Skarby
73 Czmoch Emilka Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
74 Duszkiewicz Marta Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Biegacze Świnoujście
75 Błocian Piotr Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
76 Błocian Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
77 Nogala Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole Międzyzdroje
78 Szymański Marek Kamień Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy
79 BORYSIUK ARKADIUSZ 72-400 ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
80 SOMSKA MAŁGORZATA ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy
81 Boruta Dominik Szczecin ok. 5000 m - bieg wyczynowy
82 Murawska Monika Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
83 Murawski Arkadiusz Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy SP1 Świnoujście
84 Bzdawka Rafał Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
85 Bzdawka Joanna Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
86 Zienkiewicz Jan Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
87 Adamczyk Piotr Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
88 Centkowska-Derda Anna Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
89 Derda Robert Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy TT Szczecin
90 Barszczewska Małgorzata Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
91 Barszczewski Stanisław Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
92 Jędrzejak Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
93 Chwiej Marcin Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
94 Chwiej Agata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
95 Jankowski Piotr Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
96 Gołębiowski Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
97 Jankowska Renata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
98 Romańska Karolina Romańska Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
99 Lange Damian Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Team Posejdona
100 Lange Magda Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Team Posejdona


Wyświetleń: 3238

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ