Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 BORYSIUK ARKADIUSZ 72-400 ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
2 BORYSIUK Gabriela 72-400 ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
3 WIERCHANOWSKI Bogdan Golczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
4 Paczyńska Joanna Goleniów ok. 5000 m - bieg wyczynowy
5 Ling Robert Goleniów ok. 5000 m - bieg wyczynowy
6 Karpiński Marcin Górki 1963 m - bieg okolicznościowy
7 kowalska dorota Kamien Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
8 KowalskI Zdzisław Kamien Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
9 Szymański Marek Kamień Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy
10 Wolf Jan Kamień Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
11 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO 1963 m - bieg okolicznościowy Bks Maniiak Wolin
12 Michalski Hubert Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
13 Michalska Anna Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
14 Michalski Mikołaj Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
15 Nagórski Zenon Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Tornado Kołczewo
16 Bobek Mateusz miedzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
17 Laskowski Michał Miedzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Golden Tulip Residence
18 Sidorkiewicz Anna Międzywodzie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
19 Ogrodowicz Katarzyna Międzywodzie ok. 5000 m - bieg wyczynowy Klub Biegacza Kamień Pomorski
20 Wołkow Hanna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
21 Ilczenko Weronika Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
22 Mickiewicz Wojciech Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Hotel Amber Baltic
23 Kucharczyk Mariusz Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy UKS Chrobry Międzyzdroje
24 Wiśniewski Tomasz Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
25 Ilczenko Przemysław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
26 Rutkowska Maria Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
27 Wołkow Marta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
28 Zygmunt Nela Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
29 Soiński Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
30 Nogala Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole Międzyzdroje
31 Szumlewski Wojtek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
32 Gondek Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
33 Kujda-Rogowska Amelia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
34 Sobierajski Kacper Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
35 Paluch Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
36 Rejchert Anna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
37 Dwornik Kamil Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
38 Dubako Konrad Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
39 Udycz Artur Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
40 Kucharczyk Małgorzata Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy UKS Chrobry Międzyzdroje
41 Jeziorny Patryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
42 Małolepszy Dawid Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
43 Kucharczyk Maja Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
44 Cicholińska Oliwia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
45 Gołębiowski Kordian Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
46 Zygmunt Mirosław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
47 Dąbal Krzysztof Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
48 Rychłowska Milenka Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Żłobek "Morskie Skarby"
49 Bogusz Paweł Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
50 Nogala Paweł Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
51 Nogala Henryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
52 Nogala Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
53 Nogala Franciszek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
54 Nogala Krzysztof Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
55 Kujda Bernadetta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
56 Gryta Dariusz Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
57 Gryta Janina Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
58 Czyżak-Czmoch Aleksandra Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
59 Czmoch Tymon Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole 'Morskie Skarby
60 Czmoch Konrad Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
61 Czmoch Emilka Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
62 Wnuk Maciek Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy PO-11
63 Wnuk Aleksander Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
64 Wancisiewicz Igor Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy Fala Międzyzdroje
65 Błocian Rafał Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
66 Błocian Piotr Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
67 Błocian Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
68 ZUBOWICZ JANINA Sejny ok. 5000 m - bieg wyczynowy
69 Kwas Wiktoria Skarchowo 1963 m - bieg okolicznościowy Liceum Ogólnokształcące Wolin
70 Demkowicz Daniel Skoszewo ok. 5000 m - bieg wyczynowy
71 Demkowicz Ewelina Skoszewo ok. 5000 m - bieg wyczynowy
72 Piotrowska Marta Piotrowska Szczecin ok. 5000 m - bieg wyczynowy Wieczorne bieganie w Szczecinie
73 Boruta Dominik Szczecin ok. 5000 m - bieg wyczynowy
74 Bzdawka Rafał Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
75 Bzdawka Joanna Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
76 Barszczewska Małgorzata Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
77 Barszczewski Stanisław Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
78 Jankowski Piotr Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
79 Sułek Krystyna Świnoujscie 1963 m - bieg okolicznościowy
80 Domalewska Teresa Świnoujścia ok. 5000 m - bieg wyczynowy
81 Marcula Nikola Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
82 Lisiecki Sebastian Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
83 Karczmarek Antoni Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
84 Szafrańska Joanna Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
85 Rudzewicz Mariusz Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
86 Górska Anna ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy Mkl Maraton Świnoujscie
87 Jankowska Emilia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
88 Lewandowska Agnieszka Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
89 Lewandowski Piotr Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole Miejskie nr 3 Świnoujście
90 Rumistrzewicz Robert Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy KMP Świnoujście
91 Elbińska-Krawczuk Monika Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
92 Krawczuk Amelia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
93 WOJCIECHOWSKI JACEK Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
94 Narloch Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
95 Narloch Jakub Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP1 Świnoujście
96 Narloch Aleksander Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
97 Lenda Natalia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
98 Józefowicz Marlena Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
99 Manowiecka Emilia Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
100 Ronowicz Arkadiusz Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy


Wyświetleń: 4371

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ