Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Firlik Mirosław | Wrzosowo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
2 | Strażyńska-Matysiak Joanna | Wolin | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
3 | Matysiak Oliwier | Wolin | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
4 | Strażyński Paweł | Wolin | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
5 | Kubisiak Damian | Wolin | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
6 | Kubisiak Igor | Wolin | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
7 | Kubisisk Estera | Wolin | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
8 | Albański Piotr | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
9 | Grzywacz Adrian | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
10 | Czyżak Anetta | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | karmelowe, jasne i miodowe | |
11 | Cieślik Ewa | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | karmelowe, jasne i miodowe | |
12 | Rudzewicz Mariusz | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
13 | SOMSKA MAŁGORZATA | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
14 | Murawska Monika | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
15 | Murawski Arkadiusz | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | SP1 Świnoujście | |
16 | Zienkiewicz Jan | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
17 | Adamczyk Piotr | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
18 | Centkowska-Derda Anna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
19 | Derda Robert | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | TT Szczecin | |
20 | Derda Hanna | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
21 | Jędrzejak Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
22 | Chwiej Marcin | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
23 | Chwiej Agata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
24 | Ciesielska Agnieszka | świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
25 | Gołębiowski Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
26 | Jankowska Renata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
27 | Romańska Karolina Romańska | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
28 | Lange Damian | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Team Posejdona | |
29 | Lange Magda | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Team Posejdona | |
30 | Gołębiowski Krzysztof | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
31 | Weremij Sławomir | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
32 | Karczmarek Bartłomiej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
33 | Karczmarek Antoni | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
34 | Górska Anna | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Mkl Maraton Świnoujscie | |
35 | Rumistrzewicz Robert | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KMP Świnoujście | |
36 | WOJCIECHOWSKI JACEK | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
37 | Lange Wiktoria | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | Team Posejdona | |
38 | Lange Laura | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Team Posejdona | |
39 | Pełka Agata | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
40 | Michalska Agnieszka | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
41 | Zdroik Joanna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
42 | Sułek Andrzej | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
43 | Szafrańska Joanna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
44 | Lewandowska Agnieszka | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
45 | Lewandowski Piotr | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Przedszkole Miejskie nr 3 Świnoujście | |
46 | Elbińska-Krawczuk Monika | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
47 | Krawczuk Amelia | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
48 | Karpis Joanna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
49 | Karpis Mirosław | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
50 | Sajdyk Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
51 | Guzowska Iwona | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
52 | Jankowska Emilia | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
53 | Narloch Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
54 | Narloch Jakub | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | SP1 Świnoujście | |
55 | Narloch Aleksander | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
56 | Górecki Andrzej | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
57 | Górecka Agata | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
58 | Niewiada Marek Niewiada | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
59 | Salamonik Małgorzata | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Żłobek "Kubuś Puchatek" | |
60 | Salamonik Hanna | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | SP 6 Świnoujście | |
61 | Salamonik Gabriela | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | SP 6 Świnoujście | |
62 | Salamonik Maria | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
63 | Wiliński Łukasz | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
64 | Ciszewski Paweł | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
65 | Ignaciuk Robert | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Aktywny Uznam | |
66 | IGNACIUK JOANNA | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
67 | WYPYCH IWONA | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
68 | Wypych Zbigniew | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
69 | Śliwka Małgorzata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
70 | Manowiecki Marek | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
71 | Manowiecka Emilia | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
72 | Duszkiewicz Dominika | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
73 | Duszkiewicz Marta | Świnoujście | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Biegacze Świnoujście | |
74 | Lenda Natalia | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
75 | Józefowicz Marlena | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
76 | Ronowicz Arkadiusz | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
77 | Krajewska Beata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
78 | Krajewska Paulina | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
79 | Marcula Nikola | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
80 | Lisiecki Sebastian | Świnoujście | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
81 | Domalewska Teresa | Świnoujścia | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
82 | Bzdawka Rafał | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
83 | Bzdawka Joanna | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
84 | Barszczewska Małgorzata | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
85 | Barszczewski Stanisław | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
86 | Jankowski Piotr | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
87 | Sułek Krystyna | Świnoujscie | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
88 | Boruta Dominik | Szczecin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
89 | Piotrowska Marta Piotrowska | Szczecin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Wieczorne bieganie w Szczecinie | |
90 | Demkowicz Daniel | Skoszewo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
91 | Demkowicz Ewelina | Skoszewo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
92 | Kwas Wiktoria | Skarchowo | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | Liceum Ogólnokształcące Wolin | |
93 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
94 | Rychłowska Milenka | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | Żłobek "Morskie Skarby" | |
95 | Wnuk Maciek | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | PO-11 | |
96 | Wnuk Aleksander | Międzyzdroje | Polska | ok. 300 m - bieg Małego Wilczka | ||
97 | Bogusz Paweł | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
98 | Nogala Paweł | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
99 | Nogala Henryk | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy | ||
100 | Nogala Piotr | Międzyzdroje | Polska | 1963 m - bieg okolicznościowy |
Wyświetleń: 7893