Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Sidorkiewicz Anna Międzywodzie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
102 kowalska dorota Kamien Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
103 KowalskI Zdzisław Kamien Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
104 Ogrodowicz Katarzyna Międzywodzie ok. 5000 m - bieg wyczynowy Klub Biegacza Kamień Pomorski
105 Rumistrzewicz Robert Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy KMP Świnoujście
106 Bzdawka Rafał Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
107 Barszczewski Stanisław Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
108 Jędrzejak Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
109 Jankowski Piotr Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy KPW ŚWINOUJŚCIE
110 Kwas Wiktoria Skarchowo 1963 m - bieg okolicznościowy Liceum Ogólnokształcące Wolin
111 Górska Anna ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy Mkl Maraton Świnoujscie
112 IGNACIUK JOANNA ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
113 WYPYCH IWONA ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
114 Wypych Zbigniew Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
115 Śliwka Małgorzata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Morświny Świnoujście
116 Wnuk Maciek Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy PO-11
117 Czmoch Tymon Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole 'Morskie Skarby
118 Lewandowski Piotr Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole Miejskie nr 3 Świnoujście
119 Nogala Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Przedszkole Międzyzdroje
120 Salamonik Hanna Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP 6 Świnoujście
121 Salamonik Gabriela Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP 6 Świnoujście
122 Narloch Jakub Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy SP1 Świnoujście
123 Murawski Arkadiusz Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy SP1 Świnoujście
124 Lange Wiktoria Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy Team Posejdona
125 Lange Laura Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Team Posejdona
126 Lange Damian Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Team Posejdona
127 Lange Magda Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Team Posejdona
128 Derda Robert Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy TT Szczecin
129 Wołkow Hanna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
130 Ilczenko Weronika Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
131 Kucharczyk Mariusz Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy UKS Chrobry Międzyzdroje
132 Wiśniewski Tomasz Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
133 Ilczenko Przemysław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
134 Rutkowska Maria Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
135 Wołkow Marta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
136 Zygmunt Nela Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
137 Soiński Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
138 Szumlewski Wojtek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
139 Gondek Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
140 Kujda-Rogowska Amelia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
141 Sobierajski Kacper Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
142 Paluch Marcel Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
143 Rejchert Anna Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
144 Dwornik Kamil Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
145 Dubako Konrad Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
146 Udycz Artur Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
147 Kucharczyk Małgorzata Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy UKS Chrobry Międzyzdroje
148 Jeziorny Patryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
149 Małolepszy Dawid Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
150 Kucharczyk Maja Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
151 Cicholińska Oliwia Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
152 Gołębiowski Kordian Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
153 Zygmunt Mirosław Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
154 Błocian Rafał Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Chrobry Międzyzdroje
155 Błocian Piotr Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
156 Błocian Antoni Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka UKS Chrobry Międzyzdroje
157 Nagórski Zenon Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy UKS Tornado Kołczewo
158 Piotrowska Marta Piotrowska Szczecin ok. 5000 m - bieg wyczynowy Wieczorne bieganie w Szczecinie
159 Salamonik Małgorzata Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Żłobek "Kubuś Puchatek"
160 Rychłowska Milenka Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Żłobek "Morskie Skarby"


Wyświetleń: 3405

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ