Tczew na 5 z atestem PZLA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Litewska Joanna Juszkowo 5 km Team Deaf opłacono on-line
2 Żywicka Roma Sarnowy 5 km 25.00 PLN
3 Kruszyńska Barbara Tczew 5 km Biegający Tczew 25.00 PLN
4 Krawiecki Mateusz Targowisko Dolne 5 km Husaria Race Team opłacono on-line
5 Siatkowski Łukasz Gdańsk 5 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
6 Kucharska Natalia Tczew 5 km Dovista Active Team opłacono on-line
7 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5 km opłacono on-line
8 Rekowski Kazimierz Tczew 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 25.00 PLN
9 Kaptur Roman Elbląg 5 km opłacono on-line
10 Bal Katarzyna Elblag 5 km ETT-Elbląg Triathlon Team 25.00 PLN
11 Dietrich Weronika Dietrich Smetowo 5 km opłacono on-line
12 Jordan Dorota Smętowo Graniczne 5 km opłacono on-line
13 Hartuna zenon Piece 5 km Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia opłacono on-line
14 Serafin Dariusz Rokitki 5 km opłacono
15 Smoczyński Marcin Gniew 5 km 25.00 PLN
16 Dywelski Mirosław Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
17 Kopeć Bollin Anna Tczew 5 km opłacono on-line
18 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 5 km opłacono on-line
19 Bollin Michał Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
20 Smoczyńska Barbara Gniew 5 km RulińskiRunningTeam 25.00 PLN
21 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram 5 km opłacono on-line
22 Osiak Tomasz Gniew 5 km RulińskiRunningTeam 25.00 PLN
23 Lasota Aleksandra Wielkie Walichnowy 5 km 25.00 PLN
24 Szymański Sebastian Szprudowo 5 km RulińskiRunningTeam 25.00 PLN
25 Zukowska Diana Malbork 5 km Leier Polska S.A opłacono on-line
26 Woron Aleksandra Malbork 5 km Leier Polska S.A opłacono on-line
27 Waruszewska Lucyna Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono
28 Waruszewski Karol Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono
29 Śrutkowski Sylwestr Sztum 5 km opłacono on-line
30 Jóźwik Justyna Tczew 5 km opłacono
31 Grucza Grzegorz Nowy Staw 5 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
32 Andrzej Błaszkowski Tczew 5 km TCSiR opłacono
33 Bzowska Magdalena Tczew 5 km opłacono
34 Bzowski Przemysław Tczew 5 km Intel Runners opłacono
35 Czpiewska Martyna Brzuśce 5 km Sowiński Team opłacono
36 Czapiewski Wojciech Brzuśce 5 km opłacono
37 Prochna Krzysztof Frombork 5 km opłacono on-line
38 Ostrowski Piotr Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
39 Syldatk KATARZYNA TCZEW 5 km Kontener Formy opłacono on-line
40 Zawadka Mariusz Pszczółki 5 km 5-10-15 25.00 PLN
41 Szerszeń Michał Kwidzyn 5 km ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM opłacono on-line
42 Piekarska Anna Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
43 Piekarski Przemysław Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
44 Rezmer Ryszard Gniew 5 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
45 Karczewski Maciej Tczew 5 km opłacono on-line
46 Karczewska Aleksandra Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
47 Jacyna Bartosz Tczew 5 km opłacono on-line
48 Połomski Jarosław Gniew 5 km opłacono on-line
49 Walas Damian Tczew 5 km CrossElite opłacono on-line
50 Bieńkowski Dawid Malbork 5 km 25.00 PLN
51 Kukuła Janusz Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono
52 Żywiecki Mikołaj Tczew 5 km opłacono on-line
53 Żywiecka Bożena Tczew 5 km opłacono on-line
54 Gnyp Daniel Różyny 5 km wkurw_team opłacono on-line
55 Sowa Sylwester Elbląg 5 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
56 Szwedowski Łukasz Kulice 5 km opłacono on-line
57 Zadurska Paulina Tczew 5 km opłacono
58 Raińska Kornelia Dąbrówka Tczewska 5 km opłacono on-line
59 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn 5 km NOTOJO opłacono on-line
60 Gumiński Piotr Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
61 Jancen Kamil Grzybno 5 km opłacono on-line
62 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
63 Barcikowski Krzysztof Malbork 5 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
64 Guz Szymon Tczew 5 km opłacono on-line
65 andrusyk oleksandr Luck 5 km Krysztofiak Team 25.00 PLN
66 Klimczewski Mirosław Malbork 5 km opłacono on-line
67 Dolynchuk Dmytro Luck 5 km Krysztofiak Team 25.00 PLN
68 marchuk Sergii Luck 5 km Krysztofiak Team 25.00 PLN
69 Vilisova Tatiana novomoskovsk 5 km Krysztofiak Team 25.00 PLN
70 Okseniuk Oksana Luck 5 km Krysztofiak Team 25.00 PLN
71 Górski Dawid Gniew 5 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
72 Okseniuk Sergii Luck 5 km Krysztofiak Team 25.00 PLN
73 Skweres Adriana PELPLIN 5 km Ada biega opłacono on-line
74 Kulas Jan Tczew 5 km opłacono on-line
75 Kwiatkowska Anna Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
76 Mazella Monika Tczew 5 km Dovista Active Team opłacono on-line
77 Pazdykiewicz Justyna Nowy Dwór Gdański 5 km opłacono on-line
78 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański 5 km opłacono on-line
79 Ossowski Waldemar Żukowo 5 km opłacono on-line
80 Niespodziński Lesław Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
81 Kuczkowski Miłosz Koscierzyna 5 km KUKS Remus Kościerzyna opłacono on-line
82 Patelczyk Sławomir Demlin 5 km opłacono on-line
83 Majer Justyna Malbork 5 km opłacono on-line
84 Lewna kinga Kartuzy 5 km opłacono on-line
85 Cisowska Aleksandra Rumia 5 km opłacono on-line
86 Chojnacki Dawid Tczew 5 km ZSBIO opłacono on-line
87 Las Konstancja Parchowo 5 km opłacono on-line
88 Strzeszyńska Martyna Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
89 Strzeszyński Wojciech Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
90 Wnuk Stanisław Wielki Klincz 5 km opłacono on-line
91 Nelke Eliasz Tczew 5 km Apator Metrix S.A. opłacono on-line
92 Jakubowski Marek Pszczółki 5 km SPRINT S.A. opłacono on-line
93 Maciejewski Łukasz Tczew 5 km opłacono on-line
94 wielgórski piotr gdańsk 5 km opłacono on-line
95 Tucholski Mikołaj Żnin 5 km Pałuki Running Team opłacono on-line
96 Klonowski Marcin Sztum 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 Rogiewicz Andrzej Postolin 5 km PACKMAN TEAN opłacono on-line
98 Makowski Waldemar Tczew 5 km Biegający Silgan opłacono on-line
99 Stojak Krzysztof Suchy Dąb 5 km opłacono on-line
100 Julke Dorota Tczew 5 km opłacono


Wyświetleń: 6213

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ