Tczew na 5 z atestem PZLA

wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 212 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 0-29 POSTOLIN PACKMAN TEAN 5km 0:15:07 19.85 [km/h]
2 325 NIEMCZYK MATEUSZ M 2 M 0-29 STAROGARD GDAŃSKI LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 5km 0:15:16 19.65 [km/h]
3 20 SOWIŃSKI PATRYK M 3 M 0-29 TCZEW INTEL RUNNERS 5km 0:16:14 18.48 [km/h]
4 133 KUCZKOWSKI MIŁOSZ M 4 M 0-29 1 KOSCIERZYNA KUKS REMUS KOŚCIERZYNA 5km 0:16:33 18.13 [km/h]
5 313 KRAWIECKI MATEUSZ M 5 M 30-39 1 TARGOWISKO DOLNE HUSARIA RACE TEAM 5km 0:16:48 17.86 [km/h]
6 330 RUDNIK TOMASZ M 6 M 30-39 2 PSZCZÓŁKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5km 0:16:54 17.75 [km/h]
7 93 JAKUBOWSKI MAREK M 7 M 40-49 1 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 5km 0:16:58 17.68 [km/h]
8 199 PIJANOWSKI WOJCIECH M 8 M 0-29 2 TCZEW BASE GROUP / SOWINSKITEAM 5km 0:17:01 17.63 [km/h]
9 17 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 9 M 30-39 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km 0:17:01 17.63 [km/h]
10 72 GÓRSKI KAMIL M 10 M 30-39 4 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL 5km 0:17:09 17.49 [km/h]
11 223 SEROCKI ADAM M 11 M 40-49 2 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:17:14 17.41 [km/h]
12 270 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 12 M 30-39 5 BRANIEWO 5km 0:17:43 16.93 [km/h]
13 49 DUDZIAK MATEUSZ M 13 M 0-29 3 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / GWIAZDECZKA TCZEW 5km 0:17:47 16.87 [km/h]
14 24 CHĘTNIK RAFAŁ M 14 M 40-49 3 SZTUM 5km 0:17:50 16.82 [km/h]
15 67 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 15 M 40-49 4 TCZEW 5km 0:17:55 16.74 [km/h]
16 43 DOBROWOLSKI KAMIL M 16 M 30-39 6 MALBORK 22 BLT 5km 0:17:59 16.68 [km/h]
17 244 SYWANYCZ IRENEUSZ M 17 M 40-49 5 GDAŃSK PODTRZEPAKIEM 5km 0:18:01 16.65 [km/h]
18 39 DĄBROWSKI PAWEŁ M 18 M 0-29 4 TORUŃ 5km 0:18:06 16.57 [km/h]
19 71 GÓRSKI DAWID M 19 M 30-39 7 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5km 0:18:12 16.48 [km/h]
20 84 HARTUNA ZENON M 20 M 50-59 1 PIECE FLORIAN CHOJNICE PKP CARGO GDYNIA 5km 0:18:22 16.33 [km/h]
21 9 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 1 K 40-49 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:18:36 16.13 [km/h]
22 242 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 21 M 30-39 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:18:41 16.06 [km/h]
23 296 ŻARDECKI DAWID M 22 M 0-29 5 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:18:57 15.83 [km/h]
24 16 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 23 M 0-29 6 KWIDZYN NOTOJO 5km 0:18:58 15.82 [km/h]
25 297 ŻURAWSKI MARIUSZ M 24 M 40-49 6 TCZEW TEAM TAPFLO 5km 0:18:58 15.82 [km/h]
26 229 SOSNOWSKI JAROSŁAW M 25 M 40-49 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:19:00 15.79 [km/h]
27 261 TRAPP TOMASZ M 26 M 40-49 8 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:19:00 15.79 [km/h]
28 10 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 27 M 50-59 2 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:19:03 15.75 [km/h]
29 198 PIJANOWSKI WITOLD M 28 M 0-29 7 PELPLIN BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:19:04 15.73 [km/h]
30 37 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 29 M 50-59 3 ROKITKI 5km 0:19:10 15.65 [km/h]
31 301 BIEŃKOWSKI DAWID M 30 M 0-29 8 MALBORK 5km 0:19:14 15.60 [km/h]
32 41 DERLAGA KAMIL M 31 M 0-29 9 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA 5km 0:19:24 15.46 [km/h]
33 197 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 32 M 40-49 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:19:24 15.46 [km/h]
34 191 PATELCZYK SŁAWOMIR M 33 M 40-49 10 DEMLIN 5km 0:19:24 15.46 [km/h]
35 30 CIEŚLAK BARTOSZ M 34 M 40-49 11 ŻELISTRZEWO 5km 0:19:27 15.42 [km/h]
36 87 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 35 M 0-29 10 SIERAKOWICE 5km 0:19:30 15.38 [km/h]
37 217 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 K 0-29 SZTUM 5km 0:19:35 15.32 [km/h]
38 60 FRUKACZ KAMIL M 36 M 0-29 11 TCZEW TRI TEAM 5km 0:19:37 15.29 [km/h]
39 326 NOWACKI MIROSŁAW M 37 M 50-59 4 STAROGARD GD. 5km 0:19:40 15.25 [km/h]
40 136 KUROWSKI MICHAŁ M 38 M 30-39 9 ELBLĄG GOLDEN TEAM 5km 0:19:46 15.18 [km/h]
41 141 LASKOWSKI RADOSŁAW M 39 M 0-29 12 TCZEW 5km 0:19:46 15.18 [km/h]
42 240 STOLARÓW AGNIESZKA K 3 K 40-49 MALBORK DRUZYNA PIERSCIENIA 5km 0:19:51 15.11 [km/h]
43 260 TOMCZYK PIOTR M 40 M 40-49 12 TCZEW WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE /BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:19:55 15.06 [km/h]
44 130 KREJA ŁUKASZ M 41 M 30-39 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:19:57 15.04 [km/h]
45 263 TUCHOLSKI MIKOŁAJ M 42 M 0-29 13 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 5km 0:20:08 14.90 [km/h]
46 165 MICHALAK MAREK M 43 M 40-49 13 TCZEW 5km 0:20:15 14.81 [km/h]
47 248 SZERSZEŃ MICHAŁ M 44 M 0-29 14 KWIDZYN ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM 5km 0:20:17 14.79 [km/h]
48 54 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 45 M 0-29 15 ELBLĄG NOTOJO 5km 0:20:18 14.78 [km/h]
49 81 GUZ ROBERT M 46 M 40-49 14 TCZEW 5km 0:20:19 14.77 [km/h]
50 83 HAJDUK DARIUSZ M 47 M 40-49 15 GDAŃSK GDAŃSK 5km 0:20:24 14.71 [km/h]
51 211 REZMER RYSZARD M 48 M 40-49 16 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5km 0:20:37 14.55 [km/h]
52 38 DACKIEWICZ MAREK M 49 M 30-39 11 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:20:42 14.49 [km/h]
53 276 WESOŁOWSKI PAWEŁ M 50 M 30-39 12 PRUSZCZ GDAŃSKI STRUNNERS 5km 0:20:42 14.49 [km/h]
54 76 GRUCZA GRZEGORZ M 51 M 40-49 17 NOWY STAW BIEGAM DLA ZDROWIA 5km 0:20:47 14.43 [km/h]
55 206 POSMYK ŁUKASZ M 52 M 30-39 13 TCZEW 5km 0:20:50 14.40 [km/h]
56 281 WNUK STANISŁAW M 53 M 50-59 5 WIELKI KLINCZ 5km 0:20:54 14.35 [km/h]
57 75 GROBELNY TOMASZ M 54 M 30-39 14 STAROGARD GD. BBL STAROGARD GD. 5km 0:20:55 14.34 [km/h]
58 52 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 55 M 40-49 18 RUMIA 5km 0:21:02 14.26 [km/h]
59 173 NIEWIADOMSKI PATRYK M 56 M 0-29 16 CZARLIN 5km 0:21:17 14.10 [km/h]
60 257 ŚRUTKOWSKI SYLWESTR M 57 M 0-29 17 SZTUM 5km 0:21:27 13.99 [km/h]
61 292 ZIMNY SEBASTIAN M 58 M 30-39 15 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:21:29 13.96 [km/h]
62 305 CZECHOLEWSKI LESZEK M 59 M 0-29 18 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG 5km 0:21:29 13.96 [km/h]
63 243 SUCHOMSKI MARCIN M 60 M 30-39 16 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 5km 0:21:31 13.94 [km/h]
64 178 OGONOWSKI RAFAŁ M 61 M 40-49 19 TCZEW VARD 5km 0:21:34 13.91 [km/h]
65 46 DRESZLER WIESŁAW M 62 M 40-49 20 SKOWARCZ 5km 0:21:39 13.86 [km/h]
66 237 STEINKA MARIUSZ M 63 M 0-29 19 TCZEW 5km 0:21:39 13.86 [km/h]
67 239 STOJAK KRZYSZTOF M 64 M 30-39 17 SUCHY DĄB 5km 0:21:40 13.85 [km/h]
68 204 POŁOMSKI JAROSŁAW M 65 M 60-69 1 GNIEW 5km 0:21:46 13.78 [km/h]
69 45 DRESZLER SZYMON M 66 M 0-29 20 SKOWARCZ 5km 0:21:47 13.77 [km/h]
70 161 MARKOWSKI WIESŁAW M 67 M 50-59 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:21:49 13.75 [km/h]
71 247 SZCZYGLAK MARIUSZ M 68 M 40-49 21 TCZEW CROSSELITE 5km 0:21:50 13.74 [km/h]
72 35 CZECHOWSKI DAWID M 69 M 40-49 22 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:21:51 13.73 [km/h]
73 238 STEINKA MATEUSZ M 70 M 0-29 21 TCZEW TEAM TAPFLO 5km 0:21:52 13.72 [km/h]
74 268 WALENDZIAK ALICJA K 4 K 40-49 1 GOŚCISZEWO KUJAWSCY S7 RUNNERS 5km 0:21:54 13.70 [km/h]
75 279 WIERNICKA PAULINA K 5 K 30-39 1 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:21:58 13.66 [km/h]
76 323 MOSIŃSKI PAWEŁ MOSIŃSKI M 71 M 0-29 22 PELPLIN POMERANIA WINTER SWIMMING/REHABILITACJA WIERZYCA 5km 0:21:58 13.66 [km/h]
77 138 LABUDDA WOJCIECH M 72 M 30-39 18 PUCK LKS PUCK 5km 0:22:05 13.58 [km/h]
78 169 MROCZKOWSKI TOMASZ M 73 M 30-39 19 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:22:05 13.58 [km/h]
79 90 JAFFKE JAROSŁAW M 74 M 40-49 23 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 5km 0:22:05 13.58 [km/h]
80 103 WOJCIECHOWSKI MARIUSZ M 75 M 30-39 20 MAŁY KLINCZ 0 5km 0:22:08 13.55 [km/h]
81 149 LUNK KRZYSZTOF M 76 M 40-49 24 PUCK LIVESTRONG 5km 0:22:09 13.54 [km/h]
82 275 WAŚNIEWSKI EDWARD M 77 M 60-69 2 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:22:12 13.51 [km/h]
83 151 ŁUCZAK JUSTYNA K 6 K 40-49 2 TCZEW 5km 0:22:15 13.48 [km/h]
84 177 NOWAKOWSKI MARCIN M 78 M 40-49 25 TCZEW SOWINSKI TEAM 5km 0:22:15 13.48 [km/h]
85 29 CHOJNACKI DAWID M 79 M 0-29 23 TCZEW ZSBIO 5km 0:22:15 13.48 [km/h]
86 201 PIÓRO MARIA K 7 K 50+ 1 GORZĘDZIEJ BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:16 13.47 [km/h]
87 95 JANAS ANNA K 8 K 30-39 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:16 13.47 [km/h]
88 259 TOŁKACZ WOJCIECH M 80 M 50-59 7 MALBORK MALBORK BIEGA 5km 0:22:17 13.46 [km/h]
89 12 BIELIŃSKI DOMINIK M 81 M 0-29 24 NOWE NB TEAM 5km 0:22:20 13.43 [km/h]
90 109 KAMIŃSKA DANIELA K 9 K 0-29 1 TCZEW SPORTLEVEL TCZEW 5km 0:22:23 13.40 [km/h]
91 27 CHMURA TOMASZ M 82 M 40-49 26 GRUDZIĄDZ 5km 0:22:24 13.39 [km/h]
92 172 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 83 M 50-59 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:24 13.39 [km/h]
93 245 SZARKO MACIEJ M 84 M 40-49 27 ELBLĄG 5km 0:22:25 13.38 [km/h]
94 267 WALAS DAMIAN M 85 M 30-39 21 TCZEW CROSSELITE 5km 0:22:28 13.35 [km/h]
95 249 SZOSKA SŁAWOMIR M 86 M 40-49 28 TCZEW CROSSELITE 5km 0:22:29 13.34 [km/h]
96 166 MILEWSKI ŁUKASZ M 87 M 30-39 22 TCZEW 5km 0:22:31 13.32 [km/h]
97 89 JACYNA BARTOSZ M 88 M 0-29 25 TCZEW 5km 0:22:32 13.31 [km/h]
98 85 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 89 M 30-39 23 TORUŃ NB TEAM 5km 0:22:33 13.30 [km/h]
99 148 LULIS ZBIGNIEW M 90 M 50-59 9 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:22:33 13.30 [km/h]
100 105 JERZYK PAWEŁ M 91 M 30-39 24 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:22:37 13.26 [km/h]
101 205 POPIELARCZYK ROBERT M 92 M 40-49 29 GRONOWO GÓRNE 5km 0:22:41 13.23 [km/h]
102 228 SOSNOWSKA BOŻENA K 10 K 40-49 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:42 13.22 [km/h]
103 294 ZNAROWSKA BOŻENA K 11 K 50+ 2 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:22:44 13.20 [km/h]
104 220 SCHRAMKE MACIEJ M 93 M 30-39 25 KOKOSZKOWY 5km 0:22:46 13.18 [km/h]
105 331 SERAFIŃSKI MIROSŁAW M 94 M 40-49 30 POZNAŃ 5km 0:22:47 13.17 [km/h]
106 246 SZCZEŚNIAK ADAM M 95 M 60-69 3 TCZEW EATON RT/ BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:52 13.12 [km/h]
107 196 PIEKARSKA ANNA K 12 K 40-49 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:53 13.11 [km/h]
108 61 FRYSZKA BŁAŻEJ M 96 M 30-39 26 TCZEW 5km 0:22:55 13.09 [km/h]
109 150 ŁUCKA ANNA K 13 K 40-49 5 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 5km 0:22:57 13.07 [km/h]
110 23 CHAMSKI MICHAŁ M 97 M 30-39 27 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 5km 0:22:57 13.07 [km/h]
111 82 GUZ SZYMON M 98 M 0-29 26 TCZEW 5km 0:23:01 13.03 [km/h]
112 175 NOWAK GRZEGORZ M 99 M 30-39 28 TCZEW 5km 0:23:01 13.03 [km/h]
113 253 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 100 M 60-69 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:02 13.02 [km/h]
114 171 NELKE ELIASZ M 101 M 30-39 29 TCZEW APATOR METRIX S.A. 5km 0:23:09 12.96 [km/h]
115 99 JARANTOWICZ ADAM M 102 M 30-39 30 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5km 0:23:10 12.95 [km/h]
116 86 HINCKA MARZENA K 14 K 30-39 3 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5km 0:23:12 12.93 [km/h]
117 158 MALINOWSKI TOMASZ M 103 M 40-49 31 JEGŁOWNIK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:23:14 12.91 [km/h]
118 226 SKWIOT STANISŁAW M 104 M 50-59 10 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km 0:23:18 12.88 [km/h]
119 225 SKWERES ADRIANA K 15 K 30-39 4 PELPLIN ADA BIEGA 5km 0:23:20 12.86 [km/h]
120 310 KLEJNA DAWID M 105 M 0-29 27 ZBLEWO AQ / KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:23:22 12.84 [km/h]
121 208 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 106 M 40-49 32 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:22 12.84 [km/h]
122 34 CZECHOWSKA DOROTA K 16 K 40-49 6 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:25 12.81 [km/h]
123 22 CHABOWSKI TOMASZ M 107 M 40-49 33 TCZEW 5km 0:23:26 12.80 [km/h]
124 231 SOWA SYLWESTER M 108 M 40-49 34 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:23:36 12.71 [km/h]
125 156 MAKOWSKI WALDEMAR M 109 M 40-49 35 TCZEW BIEGAJĄCY SILGAN 5km 0:23:37 12.70 [km/h]
126 224 SIWCZAK MARIUSZ M 110 M 30-39 31 SOBOWIDZ 5km 0:23:39 12.68 [km/h]
127 321 MATLEWSKA MARZENA K 17 K 40-49 7 ELBLAG ELAKTYWNI 5km 0:23:43 12.65 [km/h]
128 33 CZAPIEWSKI WOJCIECH M 111 M 30-39 32 BRZUŚCE 5km 0:23:46 12.62 [km/h]
129 36 CZPIEWSKA MARTYNA K 18 K 30-39 5 BRZUŚCE SOWIŃSKI TEAM 5km 0:23:48 12.61 [km/h]
130 170 MROZEK MARCIN M 112 M 40-49 36 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:50 12.59 [km/h]
131 97 JANCZYNSKI KAROL M 113 M 30-39 33 DĄBRÓWKA 5km 0:23:51 12.58 [km/h]
132 289 ZAWACKI DANIEL M 114 M 0-29 28 TCZEW 5km 0:23:52 12.57 [km/h]
133 131 KROPIDŁOWSKI MAREK M 115 M 60-69 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:57 12.53 [km/h]
134 106 JORDAN DOROTA K 19 K 50+ 3 SMĘTOWO GRANICZNE 5km 0:23:58 12.52 [km/h]
135 14 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 116 M 40-49 37 TCZEW 5km 0:24:00 12.50 [km/h]
136 163 MAZELLA MONIKA K 20 K 30-39 6 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 5km 0:24:00 12.50 [km/h]
137 190 PASZKOWSKI STANISŁAW M 117 M 40-49 38 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km 0:24:03 12.47 [km/h]
138 1 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 21 K 0-29 2 TCZEW CROSSELITE 5km 0:24:05 12.46 [km/h]
139 127 KOSSECKI MICHAŁ M 118 M 30-39 34 TCZEW 5km 0:24:10 12.41 [km/h]
140 101 JARUGA MICHAŁ M 119 M 30-39 35 KOŹLINY 5km 0:24:10 12.41 [km/h]
141 285 ZABROCKI ŁUKASZ M 120 M 30-39 36 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / SOWIŃSKI TEAM 5km 0:24:11 12.41 [km/h]
142 116 KARCZEWSKI MACIEJ M 121 M 40-49 39 TCZEW 5km 0:24:11 12.41 [km/h]
143 115 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 22 K 40-49 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:24:12 12.40 [km/h]
144 219 SARACH KAROLINA K 23 K 30-39 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:24:15 12.37 [km/h]
145 241 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 24 K 0-29 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:24:17 12.35 [km/h]
146 47 DUBIEL PIOTR M 122 M 30-39 37 GNISZEWO 5km 0:24:18 12.35 [km/h]
147 254 ŚLĘZAK ADAM M 123 M 30-39 38 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5km 0:24:27 12.27 [km/h]
148 216 SZLIJA NATALIA K 25 K 0-29 4 ROKITKI GK GRYF TCZEW 5km 0:24:27 12.27 [km/h]
149 137 KWIATKOWSKA ANNA K 26 K 30-39 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:24:32 12.23 [km/h]
150 108 JULKE DOROTA K 27 K 30-39 9 TCZEW 5km 0:24:37 12.19 [km/h]
151 123 KLONOWSKI MARCIN M 124 M 30-39 39 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:24:37 12.19 [km/h]
152 291 ZIMNA AGNIESZKA K 28 K 30-39 10 TCZEW SOWIŃSKITEAM 5km 0:24:44 12.13 [km/h]
153 135 KULAS JAN M 125 M 60-69 6 TCZEW 5km 0:24:46 12.11 [km/h]
154 42 DIETRICH WERONIKA K 29 K 0-29 5 SMETOWO 5km 0:24:51 12.07 [km/h]
155 7 BALCEROWSKI ANDRZEJ M 126 M 40-49 40 TCZEW BIEGAJĄCY SILGAN 5km 0:24:59 12.01 [km/h]
156 185 OSTROWSKI PIOTR M 127 M 40-49 41 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:25:03 11.98 [km/h]
157 78 GRZONKA BARTOSZ M 128 M 0-29 29 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:25:05 11.96 [km/h]
158 64 GIBAS LUCYNA K 30 K 30-39 11 TCZEW 5km 0:25:07 11.94 [km/h]
159 132 KRUK AGNIESZKA K 31 K 30-39 12 SZYMANKOWO 5km 0:25:08 11.94 [km/h]
160 179 OMERNIK IWONA K 32 K 40-49 9 KWIDZYN 5km 0:25:12 11.90 [km/h]
161 28 CHODUKIEWICZ MONIKA K 33 K 0-29 6 KWIDZYN 5km 0:25:15 11.88 [km/h]
162 62 GAWRON PIOTR M 129 M 40-49 42 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 5km 0:25:15 11.88 [km/h]
163 154 MAJKOWSKI STANISŁAW M 130 M 60-69 7 BYTÓW KLUB BIEGACZA "GOCH" BYTÓW 5km 0:25:16 11.87 [km/h]
164 314 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 34 K 30-39 13 M I Ł O B Ą D Z 5km 0:25:19 11.85 [km/h]
165 94 JAKUBOWSKI PAWEL M 131 M 30-39 40 BĘDZIN 5km 0:25:22 11.83 [km/h]
166 213 ROGOCKI JAROSŁAW M 132 M 40-49 43 TCZEW 5km 0:25:23 11.82 [km/h]
167 44 DORSZEWSKI RAFAŁ M 133 M 40-49 44 MALBORK RUN4FUN 5km 0:25:26 11.80 [km/h]
168 77 GRZEGORCZYK DOROTA K 35 K 40-49 10 KOWALE TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km 0:25:28 11.78 [km/h]
169 68 GNYP DANIEL M 134 M 40-49 45 RÓŻYNY WKURW_TEAM 5km 0:25:30 11.76 [km/h]
170 235 STASICA ANDRZEJ M 135 M 40-49 46 ŁĘGOWO 5km 0:25:31 11.76 [km/h]
171 160 MARKOWSKI SZYMON M 136 M 40-49 47 TCZEW THALES 5km 0:25:33 11.74 [km/h]
172 200 PIOTROWSKI MATEUSZ M 137 M 0-29 30 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:25:34 11.73 [km/h]
173 145 LIEDTKE DARIUSZ M 138 M 40-49 48 TCZEW 3ATHLETE 5km 0:25:34 11.73 [km/h]
174 69 GOŁĄBEK MARIUSZ M 139 M 30-39 41 TCZEW 5km 0:25:35 11.73 [km/h]
175 57 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 140 M 40-49 49 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:25:39 11.70 [km/h]
176 70 GÓRSKA WERONIKA K 36 K 30-39 14 MALBORK 5km 0:25:41 11.68 [km/h]
177 188 PALUCHOWSKI ROBERT M 141 M 30-39 42 TCZEW 5km 0:25:43 11.67 [km/h]
178 209 PUZIO TOMASZ M 142 M 30-39 43 ŚWIECIE 5km 0:25:48 11.63 [km/h]
179 299 ŻYWIECKI MIKOŁAJ M 143 M 0-29 31 TCZEW 5km 0:25:52 11.60 [km/h]
180 4 DWORSKI SŁAWOMIR M 144 M 50-59 11 TCZEW TCSIR 5km 0:25:52 11.60 [km/h]
181 146 LIS DAWID M 145 M 0-29 32 LĘBORK SEHESTED TRANSPORT 5km 0:25:57 11.56 [km/h]
182 252 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 146 M 30-39 44 KULICE 5km 0:25:58 11.55 [km/h]
183 222 SERAFIN DOROTA K 37 K 40-49 11 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:25:58 11.55 [km/h]
184 18 BRODNICKI ARKADIUSZ M 147 M 30-39 45 TCZEW 5km 0:25:58 11.55 [km/h]
185 119 KIEDACZ AGNIESZKA K 38 K 40-49 12 GDAŃSK 5km 0:26:00 11.54 [km/h]
186 332 SIATKOWSKI ŁUKASZ M 148 M 30-39 46 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 5km 0:26:00 11.54 [km/h]
187 26 CHMURA EWA K 39 K 30-39 15 GRUDZIĄDZ 5km 0:26:00 11.54 [km/h]
188 176 NOWAK KATARZYNA K 40 K 30-39 16 TCZEW 5km 0:26:02 11.52 [km/h]
189 307 DZIEDZIC RAFAŁ M 149 M 30-39 47 KWIDZYN TAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:26:07 11.49 [km/h]
190 339 TRAWICKI ADRIAN M 150 M 30-39 48 STAROGARD GDAŃSKI AQ 5km 0:26:13 11.44 [km/h]
191 271 SZWINDOWSKI MARIUSZ M 151 M 40-49 50 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:26:14 11.44 [km/h]
192 129 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 152 M 40-49 51 LASOWICE WIELKIE 5km 0:26:15 11.43 [km/h]
193 251 SZUTTA RAFAŁ M 153 M 30-39 49 TCZEW EATON RUNNING TEAM 5km 0:26:16 11.42 [km/h]
194 157 MALINOWSKA KAROLINA K 41 K 0-29 7 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5km 0:26:18 11.41 [km/h]
195 59 FREDA SEBASTIAN M 154 M 0-29 33 TCZEW 5km 0:26:21 11.39 [km/h]
196 180 ORMIANIN MARCIN M 155 M 30-39 50 TCZEW APATOR METRIX S.A. 5km 0:26:22 11.38 [km/h]
197 315 KRUSZYŃSKA BARBARA K 42 K 50+ 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:26:23 11.37 [km/h]
198 6 BACZEWSKI ROBERT M 156 M 40-49 52 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:26:23 11.37 [km/h]
199 304 CZARNECKA DOROTA K 43 K 30-39 17 STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG 5km 0:26:28 11.34 [km/h]
200 8 BARAN EWELINA K 44 K 0-29 8 BORĘTY 5km 0:26:33 11.30 [km/h]
201 329 REKOWSKI KAZIMIERZ M 157 M 60-69 8 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5km 0:26:33 11.30 [km/h]
202 227 SOBOLEWSKI ANTONI M 158 M 60-69 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:26:34 11.29 [km/h]
203 221 SERAFIN DARIUSZ M 159 M 40-49 53 ROKITKI 5km 0:26:37 11.27 [km/h]
204 152 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M 160 M 30-39 51 TCZEW 5km 0:26:47 11.20 [km/h]
205 112 KAMIŃSKI PIOTR M 161 M 30-39 52 MALBORK EUROFINS POLSKA 5km 0:26:50 11.18 [km/h]
206 110 KAMIŃSKA JOANNA K 45 K 40-49 13 MALBORK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 5km 0:26:50 11.18 [km/h]
207 167 MOSZYŃSKI MARCIN M 162 M 0-29 34 TCZEW 5km 0:26:54 11.15 [km/h]
208 282 WOJCIECHOWSKA DARIA K 46 K 0-29 9 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:26:56 11.14 [km/h]
209 214 ROZINSKA IWONA K 47 K 30-39 18 ROKITKI CROSSELITE 5km 0:26:56 11.14 [km/h]
210 121 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 163 M 50-59 12 MALBORK 5km 0:26:58 11.12 [km/h]
211 290 ZIMNA ANNA K 48 K 30-39 19 TCZEWSKIE ŁĄKI SOWINSKITEAM 5km 0:27:01 11.10 [km/h]
212 58 FRANKIEWICZ ŻANETA K 49 K 40-49 14 TCZEW TCZEW 5km 0:27:02 11.10 [km/h]
213 286 ZABROCKI PIOTR M 164 M 0-29 35 TCZEW 5km 0:27:04 11.08 [km/h]
214 318 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 165 M 60-69 10 ELBLĄG 5km 0:27:05 11.08 [km/h]
215 333 SKIBIŃSKA ANNA K 50 K 40-49 15 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:27:07 11.06 [km/h]
216 32 CZAPIEWSKI STEFAN M 166 M 60-69 11 PELPLIN 5km 0:27:10 11.04 [km/h]
217 202 PISKORSKI JERZY M 167 M 60-69 12 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:27:10 11.04 [km/h]
218 181 OSSOWSKA MAŁGORZATA K 51 K 30-39 20 GDAŃSK KOBIETY W BIEGU 5km 0:27:11 11.04 [km/h]
219 312 POPIEL RYSZARD M 168 M 70+ 1 GDAŃSK BBL STAROGARD GD. 5km 0:27:11 11.04 [km/h]
220 51 DYDYMSKA MONIKA K 52 K 40-49 16 RUMIA 5km 0:27:23 10.96 [km/h]
221 338 TOMASZEK MARITA K 53 K 0-29 10 GARDEJA 5km 0:27:29 10.92 [km/h]
222 50 DUSZYŃSKA NATALIA K 54 K 0-29 11 TCZEW 5km 0:27:42 10.83 [km/h]
223 74 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 169 M 70+ 2 IŁAWA 5km 0:27:52 10.77 [km/h]
224 295 ZUKOWSKA DIANA K 55 K 30-39 21 MALBORK LEIER POLSKA S.A 5km 0:27:55 10.75 [km/h]
225 277 WICHER ŁUCJA K 56 K 30-39 22 TCZEW FLEX RUNNERS 5km 0:28:02 10.70 [km/h]
226 283 WORON ALEKSANDRA K 57 K 50+ 5 MALBORK LEIER POLSKA S.A 5km 0:28:08 10.66 [km/h]
227 311 KONIECZNA ALEKASANDRA K 58 K 30-39 23 SZTUM 5km 0:28:10 10.65 [km/h]
228 218 RUCHLEWICZ URSZULA K 59 K 50+ 6 SZTUM 5km 0:28:13 10.63 [km/h]
229 104 JERZYK PAULINA K 60 K 30-39 24 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:28:22 10.58 [km/h]
230 96 JANCEN KAMIL M 170 M 0-29 36 GRZYBNO 5km 0:28:26 10.55 [km/h]
231 139 LAS KONSTANCJA K 61 K 0-29 12 PARCHOWO 5km 0:28:26 10.55 [km/h]
232 258 TOŁKACZ MARTA K 62 K 30-39 25 MALBORK RTS 5km 0:28:26 10.55 [km/h]
233 288 ZAŁĘSKA AGATA K 63 K 0-29 13 TCZEW 5km 0:28:31 10.52 [km/h]
234 264 TUCHOLSKI PIOTR M 171 M 30-39 53 TCZEW 5km 0:28:32 10.51 [km/h]
235 272 SZWINDOWSKA MAGDALENA K 64 K 40-49 17 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:28:33 10.51 [km/h]
236 100 JARANTOWICZ MAŁGORZATA K 65 K 30-39 26 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 5km 0:28:34 10.50 [km/h]
237 320 LITEWSKA JOANNA K 66 K 40-49 18 JUSZKOWO TEAM DEAF 5km 0:28:38 10.48 [km/h]
238 298 ŻYWIECKA BOŻENA K 67 K 40-49 19 TCZEW 5km 0:28:40 10.47 [km/h]
239 159 MANIA BARBARA K 68 K 30-39 27 BORĘTY 5km 0:28:41 10.46 [km/h]
240 120 KLEJNA WIESŁAWA K 69 K 50+ 7 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:28:42 10.45 [km/h]
241 114 KAPTUR ROMAN M 172 M 60-69 13 ELBLĄG 5km 0:28:50 10.40 [km/h]
242 142 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 173 M 60-69 14 BĄDKI 5km 0:28:57 10.36 [km/h]
243 316 KUCHARSKA NATALIA K 70 K 0-29 14 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 5km 0:29:02 10.33 [km/h]
244 80 GUMIŃSKI PIOTR M 174 M 0-29 37 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:29:04 10.32 [km/h]
245 303 CZAPIEWSKI MAREK M 175 M 50-59 13 CZARLIN 5km 0:29:09 10.29 [km/h]
246 53 DYWELSKI MIROSŁAW M 176 M 60-69 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:29:09 10.29 [km/h]
247 308 GIBOWSKA MONIKA K 71 K 30-39 28 CZARLIN 5km 0:29:09 10.29 [km/h]
248 256 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 177 M 60-69 16 GDYNIA KAPITANAT PORTU GDYNIA 5km 0:29:10 10.29 [km/h]
249 334 SKIBIŃSKI ROBERT M 178 M 40-49 54 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:29:13 10.27 [km/h]
250 306 DMUCHOWSKI ADAM M 179 M 50-59 14 STAROGARD GDAŃSKI POMERANIA WINTER SWIMMING/REHABILITACJA WIERZYCA 5km 0:29:15 10.26 [km/h]
251 5 BABŃSKI SEBASTIAN M 180 M 0-29 38 TCZEW 5km 0:29:21 10.22 [km/h]
252 265 ULATOWSKA WERONIKA K 72 K 0-29 15 MALBORK 5km 0:29:26 10.19 [km/h]
253 13 BINISZKIEWICZ MARCIN M 181 M 40-49 55 TCZEW LATIF TEAM 5km 0:29:35 10.14 [km/h]
254 337 SYLDATK KATARZYNA K 73 K 40-49 20 TCZEW KONTENER FORMY 5km 0:29:46 10.08 [km/h]
255 3 AMBROZIAK SYLWIA K 74 K 30-39 29 KOWALE TAKA RYBA 5km 0:29:54 10.03 [km/h]
256 2 AMBROZIAK ADAM M 182 M 30-39 54 KOWALE TAKA RYBA 5km 0:29:56 10.02 [km/h]
257 262 TROCHOWSKA ANNA K 75 K 30-39 30 TCZEW 5km 0:30:14 9.92 [km/h]
258 340 ŻYWICKA ROMA K 76 K 30-39 31 SARNOWY 5km 0:30:21 9.88 [km/h]
259 269 WALENTOWICZ NATALIA K 77 K 30-39 32 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5km 0:30:26 9.86 [km/h]
260 293 ZIÓŁKOWSKA ANNA K 78 K 40-49 21 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:30:31 9.83 [km/h]
261 317 KWIATKOWSKA IWONA K 79 K 50+ 8 ELBLĄG 5km 0:30:39 9.79 [km/h]
262 66 GŁOWACKA ANNA K 80 K 40-49 22 ELBLĄG 5km 0:30:53 9.71 [km/h]
263 98 JANIA MAŁGORZATA K 81 K 30-39 33 SUCHY DĄB 5km 0:30:54 9.71 [km/h]
264 21 CHABOWSKA KAMILA K 82 K 40-49 23 TCZEWQ 5km 0:30:56 9.70 [km/h]
265 153 MAJER JUSTYNA K 83 K 30-39 34 MALBORK 5km 0:30:58 9.69 [km/h]
266 335 SKRZYPCZAK RAFAŁ M 183 M 40-49 56 ZBLEWO AQ 5km 0:30:58 9.69 [km/h]
267 309 JÓZEFIAK ANIA K 84 K 30-39 35 STAROGARD GDANSKI AQ 5km 0:30:58 9.69 [km/h]
268 92 JAKUBOWSKA MAGDALENA K 85 K 30-39 36 BĘDZIN 5km 0:30:59 9.68 [km/h]
269 187 OTLEWSKI MARCIN M 184 M 40-49 57 KWIDZYN 5km 0:31:00 9.68 [km/h]
270 280 WITTKAMP KAROLINA K 86 K 0-29 16 STAROGARD GDAŃSKI SOWIŃSKI TEAM 5km 0:31:00 9.68 [km/h]
271 186 OTLEWSKA NATALIA K 87 K 0-29 17 KWIDZYN 5km 0:31:03 9.66 [km/h]
272 324 MURAK STEFANIA K 88 K 0-29 18 SADLINKI 5km 0:31:37 9.49 [km/h]
273 278 WIELGÓRSKI PIOTR M 185 M 50-59 15 GDAŃSK 5km 0:31:37 9.49 [km/h]
274 234 STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA K 89 K 40-49 24 CZĘSTOCHOWA 5km 0:32:05 9.35 [km/h]
275 194 PEPLIŃSKI MAREK M 186 M 60-69 17 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5km 0:32:10 9.33 [km/h]
276 124 KOBUS ZBIGNIEW M 187 M 40-49 58 GDAŃSK 5km 0:33:06 9.06 [km/h]
277 300 BAL KATARZYNA K 90 K 40-49 25 ELBLAG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:33:56 8.84 [km/h]
278 31 CISOWSKA ALEKSANDRA K 91 K 30-39 37 RUMIA 5km 0:33:58 8.83 [km/h]
279 144 LEWNA KINGA K 92 K 30-39 38 KARTUZY 5km 0:33:58 8.83 [km/h]
280 302 CEBIENKO-ŻACZEK EUGENIA K 93 K 30-39 39 BALDRAM 5km 0:34:02 8.81 [km/h]
281 233 SPOREK KATARZYNA K 94 K 40-49 26 WOCLAWY 5km 0:34:10 8.78 [km/h]
282 73 GRABIAS PAWEŁ M 188 M 40-49 59 SKOWARCZ SULEYMAN TEAM 5km 0:34:25 8.72 [km/h]
283 65 GŁAZIK NIKOLA K 95 K 0-29 19 GOGOLEWO SULEYMAN TEAM 5km 0:34:26 8.71 [km/h]
284 250 SZULC-GŁAZIK GRAŻYNA K 96 K 30-39 40 GOGOLEWO SULEYMAN TEAM 5km 0:34:27 8.71 [km/h]
285 25 CHMIELEWICZ WERONIKA K 97 K 0-29 20 TCZEW 5km 0:34:31 8.69 [km/h]
286 11 BEDNARSKA PATRYCJA K 98 K 30-39 41 KIEZMARK 5km 0:34:40 8.65 [km/h]
287 126 KORALEWSKA IRENA K 99 K 50+ 9 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5km 0:35:01 8.57 [km/h]
288 193 PAZDYKIEWICZ JUSTYNA K 100 K 0-29 21 NOWY DWÓR GDAŃSKI 5km 0:35:38 8.42 [km/h]
289 192 PAWLAK ŁUKASZ M 189 M 0-29 39 NOWY DWÓR GDAŃSKI 5km 0:35:40 8.41 [km/h]
290 230 SOWA RENATA K 101 K 40-49 27 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:35:40 8.41 [km/h]
291 113 KAMYCKI JACEK M 190 M 40-49 60 TCZEW AGR TCZEW 5km 0:36:15 8.28 [km/h]
292 40 DEIK ELŻBIETA K 102 K 50+ 10 PRZYJAŹŃ 5km 0:37:24 8.02 [km/h]
293 128 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 103 K 50+ 11 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:39:19 7.63 [km/h]
294 210 RAIŃSKA KORNELIA K 104 K 0-29 22 DĄBRÓWKA TCZEWSKA 5km 0:39:27 7.60 [km/h]
295 174 NIWIŃSKI STANISŁAW M 191 M 70+ 3 GDAŃSK KLUB WERERANÓW LA SOPOT 5km 0:42:17 7.09 [km/h]
296 189 PAŁASZ EDMUND M 192 M 70+ 4 RUMIA 5km 0:42:17 7.09 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ