Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem WIlczym"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Fordon Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
2 Iwińska Sylwia Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
3 Stępkowski Łukasz Stawki 1963 m darmowy udział
4 Stępkowska Agnieszka Stawki 1963 m darmowy udział
5 Gołębiewski Arkadiusz Ciechocinek 1963 m darmowy udział
6 Gołębiewska Jolanta Ciechocinek 1963 m darmowy udział
7 Lewandowska Natalia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
8 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski 1963 m Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
9 Kwiatkowska Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
10 Kwiatkowski Mariusz Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
11 Kulczyński Robert Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
12 Włodarski Krystian Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
13 Paczkowski Hubert Aleksandrów kujawski 1963 m darmowy udział
14 Wrzos Kuba Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
15 Włodarski Kamil Aleksandrów-Kujawski 1963 m darmowy udział
16 Zieliński Łukasz Aleksandrow Kujawski 1963 m darmowy udział
17 szudzik Daria ciechocinek 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
18 Rutkowski Kacper Koneck 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
19 Łątkowska Magdalena Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
20 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
21 Zieliński Michał Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
22 Greczaniuk Ewa Służewo 1963 m darmowy udział
23 Cichocka Monika Rożno-Parcele 1963 m darmowy udział
24 Dębska Urszula Sucharzewo6 1963 m darmowy udział
25 Dębski Jan Sucharzewo6 1963 m Sołtys darmowy udział
26 J Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
27 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kuj 1963 m Czopki Kolczaste darmowy udział
28 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kuj 1963 m Czopki Kolczaste darmowy udział
29 Zych Dawid Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
30 Świątkowska Weronika Służewo 1963 m darmowy udział
31 Świątkowski Marcin Służewo 1963 m darmowy udział
32 Bawolski Łukasz Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
33 Sobierajska Daria Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
34 Stanicka Oliwia Aleksandrów kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
35 Skowroński Sławomir Dąbrowa Biskupia 1963 m darmowy udział
36 Skowrońska Joanna Chlewiska 1963 m darmowy udział
37 Czyżniejewska Marta Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
38 Pawłowska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
39 Jóźwiak Justyna Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
40 Jóźwiak Jarek Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
41 Maciejewska Marcelina Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
42 Jankowski Tomasz Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
43 Bykowski Oliwer Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
44 Pypkowska Natalia Nieszawa 1963 m darmowy udział
45 Wyborski OLAF rozno parcele 1963 m darmowy udział
46 Wyborski Wojciech rozno parcele 1963 m darmowy udział
47 Nagórski Ryszard Ciechocinek 1963 m darmowy udział
48 Cichocka Eliza Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
49 Ofiarski Paweł Poczałkowo 1963 m darmowy udział
50 Nowak Anita Aleksandrow Kujawski 1963 m darmowy udział
51 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
52 Kowalska Oliwia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
53 Głuchowska Katarzyna Aleksandrów Kuj. 1963 m Antoni Team darmowy udział
54 Głuchowski Jerzy Aleksandrów Kuj. 1963 m Toruński Klub Karate Kyokushin darmowy udział
55 Wochna Julia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
56 Wiśniewski Patryk Aleksandrów Kujawski 1963 m Brak darmowy udział
57 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
58 Cimachowski Jakub Solec 11 km darmowy udział
59 Cimachowski Dawid Solec 11 km darmowy udział
60 Ligaj Krzysztof Aleksandrów Kujawski 11 km darmowy udział
61 Żurawska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 11 km darmowy udział
62 Jabłońska Katarzyna Wołuszewo 1963 m ŚDS Team darmowy udział
63 Góralski Marcin Rożno-Parcele 1963 m darmowy udział
64 Wróblewski Roman Rożno Parcele 11 km POLKRYS TEAM darmowy udział
65 Zych Dariusz Piła 11 km 4 Run Team Piła darmowy udział
66 Cichocka Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
67 Pypkowska Agnieszka Nieszawa 11 km darmowy udział
68 Jarosław Gierszewski Ciechocinek 11 km ZAŁOGA G darmowy udział
69 Błaszczyk Marek Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
70 Danielak Radosław Nieszawa 11 km Biegam dla Rodziny darmowy udział
71 Wiśniewski Bartosz Wiśniewski Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
72 Komorowska Weronika ROŻNO-PARCELE 1963 m darmowy udział
73 Komorowska Maja ROŻNO-PARCELE 1963 m darmowy udział
74 Komorowski Karol ROŻNO-PARCELE 1963 m darmowy udział
75 Komorowska Marta ROŻNO-PARCELE 1963 m darmowy udział
76 Komorowski Maciej Komorowski Rożno-Parcele 11 km darmowy udział
77 Czerwińska Wiktoria Rożno-Parcele 1963 m darmowy udział
78 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele 1963 m darmowy udział
79 Więckowska Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
80 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM darmowy udział
81 Golec Piotr Ośno 11 km darmowy udział
82 Wołoszczak Natalia Ostrowąs 11 km Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
83 Świątkowska Julia Służewo 11 km Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
84 Cichocka Edyta Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
85 Kryszewska Dorota Służewo 1963 m darmowy udział
86 Wajer Natalia Służewo 1963 m darmowy udział
87 Michalak Aleksandra Służewo 1963 m darmowy udział
88 Kopyłowski Kacper Ciechocinek 1963 m darmowy udział
89 Michalak Marta Służewo 1963 m darmowy udział
90 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin 11 km BrothersTeam darmowy udział
91 Sobieszczyk Wojciech Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
92 Sobieszczyk Andrzej Aleksandrów Kujawski 1963 m darmowy udział
93 Wróblewska Małgorzata Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM darmowy udział
94 Banaszczyk Waldemar Aleksandrów kujawski 11 km darmowy udział
95 Roszak Marzena Gniewkowo 1963 m darmowy udział
96 JAKUBIEC KATARZYNA NOWA WIEŚ 11 km POLKRYS TEAM darmowy udział
97 TOMASIK PIOTR TOMASIK TORUŃ 11 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO darmowy udział
98 JAKUBIEC TOMASZ NOWA WIEŚ 11 km POLKRYS TEAM darmowy udział
99 Łada Aleksandra Gniewkowo 1963 m darmowy udział
100 Wiśniewski Mariusz Rożno-Parcele 11 km POLKRYS TEAM darmowy udział


Wyświetleń: 1134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ