Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem WIlczym"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Dyoniziak Marcin Aleksandrów Kujawski 1963 m
2 Iwińska Sylwia Aleksandrów Kujawski 1963 m
3 Fuminkowska Ewelina Aleksandrów Kujawski 1963 m
4 Zygan Ewelina Ciechocinek 1963 m
5 Kańkowska Joanna Aleksandrów kujawski 1963 m
6 Fordon Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m
7 Pypkowska Natalia Nieszawa 1963 m
8 Kwiatkowski Mariusz Aleksandrów Kujawski 1963 m
9 Kwiatkowska Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m
10 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski 1963 m
11 Nowak Anita Aleksandrow Kujawski 1963 m
12 Szymański Rafał Przybranowo 11 km
13 Bykowski Oliwer Aleksandrów Kujawski 1963 m
14 Jóźwiak Jarek Aleksandrów Kujawski 1963 m
15 Dobrowolski Stanisław plebanka 1963 m
16 Jóźwiak Justyna Aleksandrów Kujawski 1963 m
17 Pawłowska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m
18 Stachowiak Dominik Służewo 1963 m
19 Góralski Marcin Rożno-Parcele 1963 m
20 Szwajkowska-Ludwig Agnieszka Aleksandrów Kujawski 1963 m
21 Cichocka Monika Rożno-Parcele 1963 m
22 Ludwig Maria Aleksandrów Kujawski 1963 m
23 Ludwig Zofia Aleksandrów Kujawski 1963 m
24 Łukowiak Nicola Koneck 1963 m
25 Ludwig Krzysztof Aleksandrów Kujawski 1963 m
26 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski 11 km
27 Brodzka Maria Aleksandrów Kujawski 1963 m
28 Gołębiewski Jakub Ciechocinek 1963 m
29 Greczaniuk Ewa Służewo 1963 m
30 Cichocka Eliza Aleksandrów Kujawski 1963 m
31 Kostecki Mikołaj Aleksandrów Kujawski 1963 m
32 Błaszczyk Marek Aleksandrów Kujawski 1963 m
33 Nagórski Ryszard Ciechocinek 1963 m
34 Łada Aleksandra Gniewkowo 1963 m
35 Skowrońska Joanna Chlewiska 1963 m
36 Cichocka Edyta Aleksandrów Kujawski 1963 m
37 Skowroński Sławomir Dąbrowa Biskupia 1963 m
38 J Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m
39 Jankowski Dariusz Aleksandrów Kujawski 1963 m
40 Murawski Marek Otloczyn 1963 m
41 Żurawska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 11 km
42 Pypkowska Agnieszka Nieszawa 11 km
43 Więckowska Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m
44 Jachimek-Jankowska Aleksandra Aleksandrow Kuj 1963 m
45 Jankowski Tomasz Aleksandrów Kujawski 1963 m
46 Roszak Marzena Gniewkowo 1963 m
47 Banaszczyk Waldemar Aleksandrów kujawski 11 km
48 Ligaj Krzysztof Aleksandrów Kujawski 11 km
49 Sobieszczyk Andrzej Aleksandrów Kujawski 1963 m
50 Sobieszczyk Wojciech Aleksandrów Kujawski 1963 m
51 Cimachowski Dawid Solec 11 km
52 Cimachowski Jakub Solec 11 km
53 Cichocki Wojciech Rożno-Parcele 1963 m
54 Walichniewicz Matylda Rudunki 1963 m
55 Golec Piotr Ośno 11 km
56 Pawlak Maria Ostrowąs 1963 m
57 Michalak Marta Służewo 1963 m
58 Olbrycht Antonina Aleksandrów Kujawski 1963 m
59 Szymański Radosław Łazieniec 1963 m
60 Leśniewska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 11 km
61 Kopyłowski Kacper Ciechocinek 1963 m
62 Wyborski Wojciech rozno parcele 1963 m
63 Wyborski OLAF rozno parcele 1963 m
64 Michalak Aleksandra Służewo 1963 m
65 Maciejewska Marcelina Aleksandrów Kujawski 1963 m
66 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele 1963 m
67 Czerwińska Wiktoria Rożno-Parcele 1963 m
68 Bawolski Łukasz Aleksandrów Kujawski 1963 m
69 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski 1963 m
70 Stępkowska Agnieszka Stawki 1963 m
71 Komorowski Maciej Komorowski Rożno-Parcele 11 km
72 Komorowska Marta ROŻNO-PARCELE 1963 m
73 Stępkowski Łukasz Stawki 1963 m
74 Komorowski Karol ROŻNO-PARCELE 1963 m
75 Komorowska Maja ROŻNO-PARCELE 1963 m
76 Marcińczyk Adam Wołuszewo 1963 m
77 Wajer Natalia Służewo 1963 m
78 Komorowska Weronika ROŻNO-PARCELE 1963 m
79 Cichocka Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m
80 Kryszewska Dorota Służewo 1963 m
81 Wiśniewski Bartosz Wiśniewski Aleksandrów Kujawski 1963 m
82 Zieliński Łukasz Aleksandrow Kujawski 1963 m
83 Włodarski Kamil Aleksandrów-Kujawski 1963 m
84 Wrzos Kuba Aleksandrów Kujawski 1963 m
85 Paczkowski Hubert Aleksandrów kujawski 1963 m
86 Włodarski Krystian Aleksandrów Kujawski 1963 m
87 Zieliński Michał Aleksandrów Kujawski 1963 m
88 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski 1963 m
89 Żurawski Piotr Aleksandrów Kujawski 1963 m
90 Kofel-Dudziak Monika Konradowo 1963 m
91 Żurawski Ignacy Aleksandrów Kujawski 1963 m
92 Werner Oliwia Aleksandrów Kujawski 1963 m
93 Gołębiewska Jolanta Ciechocinek 1963 m
94 Gołębiewski Arkadiusz Ciechocinek 1963 m
95 Jabłońska Alicja Aleksandrów Kujawski 1963 m
96 Świątkowski Marcin Służewo 1963 m
97 Świątkowska Weronika Służewo 1963 m
98 Zych Dawid Aleksandrów Kujawski 1963 m
99 Dębska Urszula Sucharzewo6 1963 m
100 Lewandowski Dominik Aleksandrów Kujawski 1963 m


Wyświetleń: 3637

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ