Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ziółkowska Katarzyna Chełmża Bieg główny
2 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg główny BKR cyklista
3 Płaczek Wojciech Gniewino Bieg główny
4 Płaczek Justyna Gniewino Bieg główny
5 Zienke Damian Perlino Bieg główny
6 Zienke Anna Perlino Bieg główny
7 Łaszewska Justyna Gniewinko Bieg główny
8 Matysiak Ewa Gdańsk Bieg główny SRS Szansa-Start Gdańsk
9 Kubiak Jagoda Wejherowo Bieg główny
10 Garski Artur Perlino Bieg główny
11 Garska Magdalena Perlino Bieg główny
12 Wiśnicki Krystian Gdynia Bieg główny
13 Wiśnicka Anna Gdynia Bieg główny
14 Stenka Piotr Grzybno Bieg główny SzP Grzybno
15 Stenka Karolina Grzybno Bieg główny
16 Małek Aleksandra Kąpino Bieg główny Run babys
17 Piotrowski Szymon Karwieńskie Błoto Pierwsze Bieg główny
18 Ostojska Krystyna Luzino Bieg główny
19 Amelia Janus Wejherowo Bieg główny
20 Sułek Joanna Wejherowo Bieg główny
21 Formela Agnieszka Gniewowo Bieg główny
22 pranczke leszek Kębłowo Bieg główny MTB Małe Trójmiasto Biega
23 Łupina Mariusz Wejherowo Bieg główny
24 Łuc Szymon Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
25 Dettlaff Kacper Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
26 Łuc Eva Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
27 Kowalke Zofia Gdynia Biegi dla dzieci Runners Choczewo
28 Hintzke Antek Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
29 Grabowiec Konrad Sasino Biegi dla dzieci
30 Miksa Emilia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
31 Lica Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
32 Dettlaff Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
33 Dettlaff Mateusz Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
34 Dettlaff Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
35 Bieg główny
36 Kowalke Anna Gdynia Bieg główny Runners Choczewo
37 Hintzke Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
38 Hintzke Adrian Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
39 Baran Edyta Brzyno Bieg główny King Oscar
40 Plichta Elżbieta Tadzino Bieg główny King Oscar
41 Bach Wiesława Lisewo Bieg główny King Oscar
42 Szlonszkiewicz Katarzyna Rybno Bieg główny King Oscar
43 Pieper Alicja Kostkowo Bieg główny King Oscar
44 Sadowski Piotr Rumia Bieg główny King Oscar
45 Białek Ewa Rumia Bieg główny King Oscar
46 Stolińska Alicja Reda Bieg główny King Oscar
47 Lessnau Hubert Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
48 Lessnau Kornelia Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
49 Lessnau Daniel Nadole Bieg główny King Oscar
50 Fularczyk Marlena Lisewo Bieg główny King Oscar
51 Dettlaff Anatol Starzyno Bieg główny King Oscar
52 Wołowiec Grzegorz Gdynia Bieg główny King Oscar
53 Nastały Krystian Gniewino Bieg główny King Oscar
54 Dettlaff Martyna Starzyno Bieg główny King Oscar
55 Muttke Jakub Gniewino Bieg główny King Oscar
56 Muttke Marcel Gniewino Bieg główny King Oscar
57 Muttke Magdalena Gniewino Bieg główny King Oscar
58 Koeppen Lucyna Lisewo Bieg główny King Oscar
59 Rohda Bernadeta Lisewo Bieg główny King Oscar
60 Wika Katarzyna Słuchowo Bieg główny King Oscar
61 Gaffke Paulina Żarnowiec Bieg główny King Oscar
62 Gaffke Henryk Żarnowiec Bieg główny King Oscar
63 Korenga Valentyna Strzebielinek Bieg główny King Oscar
64 Korosacki Łukasz Strzebielinek Bieg główny King Oscar
65 Drzeżdżon Danuta Gniewino Bieg główny King Oscar
66 Gren Klaudia Wierzchucino Bieg główny King Oscar
67 Gren Daria Wierzchucino Bieg główny King Oscar
68 Gren Ewa Wierzchucino Bieg główny King Oscar
69 Gaffke Beata Żarnowiec Bieg główny King Oscar
70 Bronk Regina Choczewo Bieg główny King Oscar
71 Pilarska Renata Słuchowo Bieg główny King Oscar
72 Pranga Elżbieta Chynowie Bieg główny King Oscar
73 Wór Danuta Gniewino Bieg główny King Oscar
74 Nadolska Ewa Czymanowo Bieg główny King Oscar
75 Robakowski Tomasz Brzyno Bieg główny King Oscar
76 Majkowska Inga Wejherowo Bieg główny
77 Kubuszewska Ewa Wejherowo Bieg główny
78 Petrow Urszula Łętowo Bieg główny
79 Holender Lucyna Karczemka Bieg główny
80 Miller Agnieszka Wejherowo Bieg główny
81 Petrow Daniel Choczewo Bieg główny
82 Petrow Monika Choczewo Bieg główny
83 Grabowiec Dominika Sasino Bieg główny
84 Zachaj Marcin Gdynia Bieg główny
85 Staniszewska Julia Biebrowo Bieg główny
86 Westfal Dariusz Zelewo Bieg główny
87 Wypych Anna Sasino Bieg główny
88 Guss Karolina Wejherowo Bieg główny
89 Ratke Beata Reda Bieg główny
90 Stolińska Martyna Reda Bieg główny King Oscar
91 Groth Tomasz Wejherowo Bieg główny
92 Lenc Jan Ciekocino Bieg główny
93 Bukat Ewa Bolszewo Bieg główny ALFAZEN Masaż & Zdrowie
94 SMYK ROBERT BOLSZEWO Biegi dla dzieci
95 Wypych Malwina Sasino Bieg główny
96 Kwidzińska Natalia Lisewo Bieg główny
97 Thiel Joanna Wejherowo Bieg główny
98 Thiel Paweł Wejherowo Bieg główny
99 Roda Emilia Kochanowo Bieg główny
100 Patelczyk Monika Wejherowo Bieg główny


Wyświetleń: 2579

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ