Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Stolińska Martyna | Reda | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
102 | Ratke Beata | Reda | Polska | Bieg główny | ||
103 | Stolińska Alicja | Reda | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
104 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Drużyna Słonecznego Poranka | |
105 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Bieg główny | Prency na trasie | |
106 | Skocka Anna | Rumia | Polska | Bieg główny | Parkrun Rumia | |
107 | Prena KONRAD | Rumia | Polska | Biegi dla dzieci | Prency na trasie | |
108 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | Bieg główny | Wataha łączy nas bieganie | |
109 | Żelewska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg główny | Sp9 | |
110 | Białek Ewa | Rumia | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
111 | Sadowski Piotr | Rumia | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
112 | Szlonszkiewicz Katarzyna | Rybno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
113 | Wypych Malwina | Sasino | Polska | Bieg główny | ||
114 | Wypych Anna | Sasino | Polska | Bieg główny | ||
115 | Grabowiec Dominika | Sasino | Polska | Bieg główny | ||
116 | Grabowiec Konrad | Sasino | Polska | Biegi dla dzieci | ||
117 | Pilarska Renata | Słuchowo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
118 | Wika Katarzyna | Słuchowo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
119 | Styn Wioleta | Smolno | Polska | Bieg główny | ||
120 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | Bieg główny | Morsy Puck | |
121 | Dettlaff Martyna | Starzyno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
122 | Dettlaff Anatol | Starzyno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
123 | Korosacki Łukasz | Strzebielinek | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
124 | Korenga Valentyna | Strzebielinek | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
125 | Brilla Marta | Strzebielino | Polska | Bieg główny | ||
126 | Plichta Elżbieta | Tadzino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
127 | Janus Lucyna | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
128 | Wasilke Julia | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
129 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
130 | Ciskowska Zuzanna | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
131 | Ciskowski Jakub | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
132 | Ciskowska Ewelina | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
133 | Stępiński Jakub | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
134 | Stępiński Paweł | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
135 | Szlas Kaja | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
136 | Szlas Mateusz | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
137 | Bychowski Blazej | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
138 | Wiśniewska Bernadeta | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |
139 | Wenta Dorota | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
140 | Kreft Vanessa | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
141 | Kunikowski Marcin | Wejherowo | Nigeria | Bieg główny | ||
142 | Gąska-Dzióbek Bogusława | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
143 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
144 | SUŁEK Aldona | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
145 | Reszke Klaudia | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
146 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Polska | Bieg główny | Kuba Pędziwiatr | |
147 | Sajna Slawek | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
148 | BRZEZIK ILONA | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
149 | BRZEZIK Jarosław | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
150 | BRZEZIK Michał | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
151 | BRZEZIK Damian | WEJHEROWO | Polska | Biegi dla dzieci | ||
152 | Pranschke Patrycja | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
153 | Sousa Jorge | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
154 | Patelczyk Monika | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
155 | Thiel Paweł | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
156 | Thiel Joanna | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
157 | Groth Tomasz | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
158 | Guss Karolina | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
159 | Miller Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
160 | Kubuszewska Ewa | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
161 | Majkowska Inga | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
162 | Łupina Mariusz | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
163 | Sułek Joanna | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
164 | Amelia Janus | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
165 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
166 | Pobłocka Marta | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | ||
167 | Pobłocka Amelia | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | ||
168 | Gren Ewa | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
169 | Gren Daria | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
170 | Gren Klaudia | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
171 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo / ART | |
172 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Bieg główny | Greif Team Władysławowo | |
173 | Westfal Dariusz | Zelewo | Polska | Bieg główny | ||
174 | Gaffke Beata | Żarnowiec | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
175 | Gaffke Henryk | Żarnowiec | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
176 | Gaffke Paulina | Żarnowiec | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
177 | Ellwart Anna | Żelistrzewo | Polska | Bieg główny |
Wyświetleń: 8081