Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kunz Ola Dąbrówka Bieg główny Biegający las
102 Kunz Łukasz Dąbrówka Bieg główny Biegający las
103 Skowronek Rafał Dąbrówka Bieg główny Biegający las
104 Melzer Sylwia Reda Bieg główny Biegamy Razem Władysławowo
105 Kollek Anna Władysławowo Bieg główny Biegamy Razem Władysławowo / ART
106 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg główny BKR cyklista
107 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Bieg główny Drużyna Słonecznego Poranka
108 Bollin Wiesława Władysławowo Bieg główny Greif Team Władysławowo
109 Baran Edyta Brzyno Bieg główny King Oscar
110 Stolińska Martyna Reda Bieg główny King Oscar
111 Robakowski Tomasz Brzyno Bieg główny King Oscar
112 Nadolska Ewa Czymanowo Bieg główny King Oscar
113 Wór Danuta Gniewino Bieg główny King Oscar
114 Pranga Elżbieta Chynowie Bieg główny King Oscar
115 Pilarska Renata Słuchowo Bieg główny King Oscar
116 Bronk Regina Choczewo Bieg główny King Oscar
117 Gaffke Beata Żarnowiec Bieg główny King Oscar
118 Gren Ewa Wierzchucino Bieg główny King Oscar
119 Gren Daria Wierzchucino Bieg główny King Oscar
120 Gren Klaudia Wierzchucino Bieg główny King Oscar
121 Drzeżdżon Danuta Gniewino Bieg główny King Oscar
122 Korosacki Łukasz Strzebielinek Bieg główny King Oscar
123 Korenga Valentyna Strzebielinek Bieg główny King Oscar
124 Gaffke Henryk Żarnowiec Bieg główny King Oscar
125 Gaffke Paulina Żarnowiec Bieg główny King Oscar
126 Wika Katarzyna Słuchowo Bieg główny King Oscar
127 Rohda Bernadeta Lisewo Bieg główny King Oscar
128 Koeppen Lucyna Lisewo Bieg główny King Oscar
129 Muttke Magdalena Gniewino Bieg główny King Oscar
130 Muttke Marcel Gniewino Bieg główny King Oscar
131 Muttke Jakub Gniewino Bieg główny King Oscar
132 Dettlaff Martyna Starzyno Bieg główny King Oscar
133 Nastały Krystian Gniewino Bieg główny King Oscar
134 Wołowiec Grzegorz Gdynia Bieg główny King Oscar
135 Dettlaff Anatol Starzyno Bieg główny King Oscar
136 Fularczyk Marlena Lisewo Bieg główny King Oscar
137 Lessnau Daniel Nadole Bieg główny King Oscar
138 Lessnau Kornelia Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
139 Lessnau Hubert Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
140 Stolińska Alicja Reda Bieg główny King Oscar
141 Białek Ewa Rumia Bieg główny King Oscar
142 Sadowski Piotr Rumia Bieg główny King Oscar
143 Pieper Alicja Kostkowo Bieg główny King Oscar
144 Szlonszkiewicz Katarzyna Rybno Bieg główny King Oscar
145 Bach Wiesława Lisewo Bieg główny King Oscar
146 Plichta Elżbieta Tadzino Bieg główny King Oscar
147 Dobkowski Kuba Wejherowo Bieg główny Kuba Pędziwiatr
148 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg główny Morsy Puck
149 Wiśniewska Bernadeta WEJHEROWO Bieg główny MTB - Małe Trójmiasto Biega
150 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Bieg główny MTB - Małe Trójmiasto Biega
151 pranczke leszek Kębłowo Bieg główny MTB Małe Trójmiasto Biega
152 Skocka Anna Rumia Bieg główny Parkrun Rumia
153 Prena Piotr Rumia Bieg główny Prency na trasie
154 Prena KONRAD Rumia Biegi dla dzieci Prency na trasie
155 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg główny Run Babys
156 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg główny Run Babys
157 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg główny Run Babys
158 Małek Aleksandra Kąpino Bieg główny Run babys
159 Łuc Szymon Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
160 Hintzke Adrian Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
161 Hintzke Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
162 Kowalke Anna Gdynia Bieg główny Runners Choczewo
163 Posański Patryk CHOCZEWO Bieg główny Runners Choczewo
164 Łuc Eva Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
165 Dettlaff Kacper Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
166 Dettlaff Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
167 Dettlaff Mateusz Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
168 Dettlaff Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
169 Lica Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
170 Miksa Emilia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
171 Hintzke Antek Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
172 Kowalke Zofia Gdynia Biegi dla dzieci Runners Choczewo
173 Żelewska Aleksandra Rumia Bieg główny Sp9
174 Matysiak Ewa Gdańsk Bieg główny SRS Szansa-Start Gdańsk
175 Lendzion Alexander Gdansk Biegi dla dzieci Szkola nr 42 Gdańsk
176 Stenka Piotr Grzybno Bieg główny SzP Grzybno
177 Żelewski Dariusz Rumia Bieg główny Wataha łączy nas bieganie


Wyświetleń: 5586

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ