Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żelewski Dariusz Rumia Bieg główny Wataha łączy nas bieganie
2 Stenka Piotr Grzybno Bieg główny SzP Grzybno
3 Lendzion Alexander Gdansk Biegi dla dzieci Szkola nr 42 Gdańsk
4 Matysiak Ewa Gdańsk Bieg główny SRS Szansa-Start Gdańsk
5 Żelewska Aleksandra Rumia Bieg główny Sp9
6 Łuc Szymon Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
7 Hintzke Adrian Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
8 Hintzke Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
9 Kowalke Anna Gdynia Bieg główny Runners Choczewo
10 Posański Patryk CHOCZEWO Bieg główny Runners Choczewo
11 Łuc Eva Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
12 Dettlaff Kacper Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
13 Dettlaff Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
14 Dettlaff Mateusz Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
15 Dettlaff Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
16 Lica Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
17 Miksa Emilia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
18 Hintzke Antek Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
19 Kowalke Zofia Gdynia Biegi dla dzieci Runners Choczewo
20 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg główny Run Babys
21 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg główny Run Babys
22 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg główny Run Babys
23 Małek Aleksandra Kąpino Bieg główny Run babys
24 Prena Piotr Rumia Bieg główny Prency na trasie
25 Prena KONRAD Rumia Biegi dla dzieci Prency na trasie
26 Skocka Anna Rumia Bieg główny Parkrun Rumia
27 pranczke leszek Kębłowo Bieg główny MTB Małe Trójmiasto Biega
28 Wiśniewska Bernadeta WEJHEROWO Bieg główny MTB - Małe Trójmiasto Biega
29 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Bieg główny MTB - Małe Trójmiasto Biega
30 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg główny Morsy Puck
31 Dobkowski Kuba Wejherowo Bieg główny Kuba Pędziwiatr
32 Baran Edyta Brzyno Bieg główny King Oscar
33 Stolińska Martyna Reda Bieg główny King Oscar
34 Robakowski Tomasz Brzyno Bieg główny King Oscar
35 Nadolska Ewa Czymanowo Bieg główny King Oscar
36 Wór Danuta Gniewino Bieg główny King Oscar
37 Pranga Elżbieta Chynowie Bieg główny King Oscar
38 Pilarska Renata Słuchowo Bieg główny King Oscar
39 Bronk Regina Choczewo Bieg główny King Oscar
40 Gaffke Beata Żarnowiec Bieg główny King Oscar
41 Gren Ewa Wierzchucino Bieg główny King Oscar
42 Gren Daria Wierzchucino Bieg główny King Oscar
43 Gren Klaudia Wierzchucino Bieg główny King Oscar
44 Drzeżdżon Danuta Gniewino Bieg główny King Oscar
45 Korosacki Łukasz Strzebielinek Bieg główny King Oscar
46 Korenga Valentyna Strzebielinek Bieg główny King Oscar
47 Gaffke Henryk Żarnowiec Bieg główny King Oscar
48 Gaffke Paulina Żarnowiec Bieg główny King Oscar
49 Wika Katarzyna Słuchowo Bieg główny King Oscar
50 Rohda Bernadeta Lisewo Bieg główny King Oscar
51 Koeppen Lucyna Lisewo Bieg główny King Oscar
52 Muttke Magdalena Gniewino Bieg główny King Oscar
53 Muttke Marcel Gniewino Bieg główny King Oscar
54 Muttke Jakub Gniewino Bieg główny King Oscar
55 Dettlaff Martyna Starzyno Bieg główny King Oscar
56 Nastały Krystian Gniewino Bieg główny King Oscar
57 Wołowiec Grzegorz Gdynia Bieg główny King Oscar
58 Dettlaff Anatol Starzyno Bieg główny King Oscar
59 Fularczyk Marlena Lisewo Bieg główny King Oscar
60 Lessnau Daniel Nadole Bieg główny King Oscar
61 Lessnau Kornelia Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
62 Lessnau Hubert Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
63 Stolińska Alicja Reda Bieg główny King Oscar
64 Białek Ewa Rumia Bieg główny King Oscar
65 Sadowski Piotr Rumia Bieg główny King Oscar
66 Pieper Alicja Kostkowo Bieg główny King Oscar
67 Szlonszkiewicz Katarzyna Rybno Bieg główny King Oscar
68 Bach Wiesława Lisewo Bieg główny King Oscar
69 Plichta Elżbieta Tadzino Bieg główny King Oscar
70 Bollin Wiesława Władysławowo Bieg główny Greif Team Władysławowo
71 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Bieg główny Drużyna Słonecznego Poranka
72 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg główny BKR cyklista
73 Kollek Anna Władysławowo Bieg główny Biegamy Razem Władysławowo / ART
74 Melzer Sylwia Reda Bieg główny Biegamy Razem Władysławowo
75 Kunz Ola Dąbrówka Bieg główny Biegający las
76 Kunz Łukasz Dąbrówka Bieg główny Biegający las
77 Skowronek Rafał Dąbrówka Bieg główny Biegający las
78 Bukat Ewa Bolszewo Bieg główny ALFAZEN Masaż & Zdrowie
79 Garska Magdalena Perlino Bieg główny
80 BRZEZIK Jarosław WEJHEROWO Bieg główny
81 Garski Artur Perlino Bieg główny
82 Kreft Vanessa Wejherowo Bieg główny
83 Stępiński Jakub Wejherowo Biegi dla dzieci
84 Kunikowski Marcin Wejherowo Bieg główny
85 Stępiński Paweł Wejherowo Biegi dla dzieci
86 Szlas Kaja Wejherowo Biegi dla dzieci
87 Szlas Mateusz Wejherowo Biegi dla dzieci
88 BRZEZIK Michał WEJHEROWO Bieg główny
89 Bieg główny
90 Mucha Agata Nadole Bieg główny
91 Wypych Malwina Sasino Bieg główny
92 BRZEZIK Damian WEJHEROWO Biegi dla dzieci
93 Pranschke Patrycja Wejherowo Bieg główny
94 Sousa Jorge Wejherowo Bieg główny
95 Brilla Marta Strzebielino Bieg główny
96 derylak bozena choczewo Bieg główny
97 Chruścik Ewelina Gniewowo Bieg główny
98 Kubiak Jagoda Wejherowo Bieg główny
99 Patelczyk Monika Wejherowo Bieg główny
100 Roda Emilia Kochanowo Bieg główny


Wyświetleń: 4272

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ