Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | Bieg główny | Wataha łączy nas bieganie | |
2 | Stenka Piotr | Grzybno | Polska | Bieg główny | SzP Grzybno | |
3 | Lendzion Alexander | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola nr 42 Gdańsk | |
4 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny | SRS Szansa-Start Gdańsk | |
5 | Żelewska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg główny | Sp9 | |
6 | Posański Patryk | CHOCZEWO | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
7 | Hintzke Adrian | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
8 | Hintzke Katarzyna | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
9 | Kowalke Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
10 | Dettlaff Katarzyna | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
11 | Dettlaff Mateusz | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
12 | Dettlaff Julia | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
13 | Lica Julia | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
14 | Miksa Emilia | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
15 | Hintzke Antek | Choczewo | Polska | Biegi dla dzieci | Runners Choczewo | |
16 | Kowalke Zofia | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | Runners Choczewo | |
17 | Łuc Eva | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
18 | Dettlaff Kacper | Choczewo | Polska | Biegi dla dzieci | Runners Choczewo | |
19 | Łuc Szymon | Choczewo | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
20 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg główny | Run Babys | |
21 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Rumunia | Bieg główny | Run Babys | |
22 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Bieg główny | Run Babys | |
23 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | Bieg główny | Run babys | |
24 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Bieg główny | Prency na trasie | |
25 | Prena KONRAD | Rumia | Polska | Biegi dla dzieci | Prency na trasie | |
26 | Skocka Anna | Rumia | Polska | Bieg główny | Parkrun Rumia | |
27 | pranczke leszek | Kębłowo | Polska | Bieg główny | MTB Małe Trójmiasto Biega | |
28 | Borowczak Arkadiusz | Bolszewo | Polska | Bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |
29 | Wiśniewska Bernadeta | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |
30 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | Bieg główny | Morsy Puck | |
31 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Polska | Bieg główny | Kuba Pędziwiatr | |
32 | Stolińska Martyna | Reda | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
33 | Robakowski Tomasz | Brzyno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
34 | Nadolska Ewa | Czymanowo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
35 | Wór Danuta | Gniewino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
36 | Pranga Elżbieta | Chynowie | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
37 | Pilarska Renata | Słuchowo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
38 | Bronk Regina | Choczewo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
39 | Gaffke Beata | Żarnowiec | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
40 | Gren Ewa | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
41 | Gren Daria | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
42 | Gren Klaudia | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
43 | Drzeżdżon Danuta | Gniewino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
44 | Korosacki Łukasz | Strzebielinek | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
45 | Korenga Valentyna | Strzebielinek | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
46 | Gaffke Henryk | Żarnowiec | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
47 | Gaffke Paulina | Żarnowiec | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
48 | Wika Katarzyna | Słuchowo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
49 | Rohda Bernadeta | Lisewo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
50 | Koeppen Lucyna | Lisewo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
51 | Muttke Magdalena | Gniewino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
52 | Muttke Marcel | Gniewino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
53 | Muttke Jakub | Gniewino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
54 | Dettlaff Martyna | Starzyno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
55 | Nastały Krystian | Gniewino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
56 | Wołowiec Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
57 | Dettlaff Anatol | Starzyno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
58 | Fularczyk Marlena | Lisewo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
59 | Lessnau Daniel | Nadole | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
60 | Lessnau Kornelia | Nadole | Polska | Biegi dla dzieci | King Oscar | |
61 | Lessnau Hubert | Nadole | Polska | Biegi dla dzieci | King Oscar | |
62 | Stolińska Alicja | Reda | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
63 | Białek Ewa | Rumia | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
64 | Sadowski Piotr | Rumia | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
65 | Pieper Alicja | Kostkowo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
66 | Szlonszkiewicz Katarzyna | Rybno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
67 | Bach Wiesława | Lisewo | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
68 | Plichta Elżbieta | Tadzino | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
69 | Baran Edyta | Brzyno | Polska | Bieg główny | King Oscar | |
70 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Bieg główny | Greif Team Władysławowo | |
71 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Drużyna Słonecznego Poranka | |
72 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Polska | Bieg główny | BKR cyklista | |
73 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo / ART | |
74 | Melzer Sylwia | Reda | Polska | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | |
75 | Kunz Łukasz | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | Biegający las | |
76 | Skowronek Rafał | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | Biegający las | |
77 | Kunz Ola | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | Biegający las | |
78 | Bukat Ewa | Bolszewo | Polska | Bieg główny | ALFAZEN Masaż & Zdrowie | |
79 | Rostankowska Joanna | Kębłowo | Polska | Bieg główny | ||
80 | Rostankowski Antoni | Kębłowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
81 | Rostankowski Stanisław | Kębłowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
82 | Janus Lucyna | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
83 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
84 | Brilla Marta | Strzebielino | Polska | Bieg główny | ||
85 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg główny | ||
86 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Bieg główny | ||
87 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
88 | Wasilke Julia | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
89 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
90 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
91 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | Bieg główny | ||
92 | Lejkowski Łukasz | Gowino | Polska | Bieg główny | ||
93 | Ciskowska Zuzanna | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
94 | Ciskowski Jakub | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
95 | Ciskowska Ewelina | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
96 | Polska | Bieg główny | ||||
97 | derylak bozena | choczewo | Polska | Bieg główny | ||
98 | Stępiński Jakub | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
99 | Stępiński Paweł | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
100 | Szlas Kaja | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci |
Wyświetleń: 8095