Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Sousa Jorge | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
102 | Pranschke Patrycja | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
103 | BRZEZIK Damian | WEJHEROWO | Polska | Biegi dla dzieci | ||
104 | BRZEZIK Michał | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
105 | BRZEZIK Jarosław | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
106 | BRZEZIK ILONA | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
107 | Sajna Slawek | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
108 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Polska | Bieg główny | Kuba Pędziwiatr | |
109 | Żelewska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg główny | Sp9 | |
110 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | Bieg główny | Wataha łączy nas bieganie | |
111 | Reszke Klaudia | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
112 | Kreczmer Monika | Bolszewo | Polska | Bieg główny | ||
113 | Pobłocka Amelia | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | ||
114 | Pobłocka Marta | Wierzchucino | Polska | Bieg główny | ||
115 | Materak Bartosz | Gościcino | Polska | Bieg główny | ||
116 | Prena KONRAD | Rumia | Polska | Biegi dla dzieci | Prency na trasie | |
117 | Chruścik Wiktor | Gniewowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
118 | Chruścik Jagoda | Gniewowo | Polska | Bieg główny | ||
119 | Chruścik Ewelina | Gniewowo | Polska | Bieg główny | ||
120 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | Bieg główny | Morsy Puck | |
121 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Bieg główny | Run Babys | |
122 | Mucha Agata | Nadole | Polska | Bieg główny | ||
123 | Betańska Beata Betańska | Lisewo | Polska | Bieg główny | ||
124 | Konkel Bartosz | Domatówko | Polska | Biegi dla dzieci | ||
125 | Konkel Kszysztof | Domatówko | Polska | Biegi dla dzieci | ||
126 | Konkel Grzegorz | Domatówko | Polska | Biegi dla dzieci | ||
127 | SUŁEK Aldona | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
128 | Busłowicz Katarzyna | Choczewo | Polska | Bieg główny | ||
129 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
130 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Drużyna Słonecznego Poranka | |
131 | Gąska-Dzióbek Bogusława | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
132 | Posański Patryk | CHOCZEWO | Polska | Bieg główny | Runners Choczewo | |
133 | Kunz Ola | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | Biegający las | |
134 | Kunikowski Marcin | Wejherowo | Nigeria | Bieg główny | ||
135 | Kreft Vanessa | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
136 | Skowronek Rafał | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | Biegający las | |
137 | Kunz Łukasz | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | Biegający las | |
138 | Skocka Anna | Rumia | Polska | Bieg główny | Parkrun Rumia | |
139 | Wrzeszczynska Marianna | Bolszewo | Polska | Bieg główny | ||
140 | Wenta Dorota | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
141 | Styn Wioleta | Smolno | Polska | Bieg główny | ||
142 | Ellwart Anna | Żelistrzewo | Polska | Bieg główny | ||
143 | Wiśniewska Bernadeta | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |
144 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Bieg główny | Prency na trasie | |
145 | Hewelt Ewelina | Gościcino | Polska | Bieg główny | ||
146 | Miszka Gracjana | Gościcino | Polska | Bieg główny | ||
147 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Rumunia | Bieg główny | Run Babys | |
148 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg główny | Run Babys | |
149 | Melzer Sylwia | Reda | Polska | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | |
150 | Bychowski Blazej | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
151 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Bieg główny | Greif Team Władysławowo | |
152 | Szlas Mateusz | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
153 | Szlas Kaja | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
154 | Stępiński Paweł | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
155 | Stępiński Jakub | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
156 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo / ART | |
157 | derylak bozena | choczewo | Polska | Bieg główny | ||
158 | Lendzion Alexander | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola nr 42 Gdańsk | |
159 | Polska | Bieg główny | ||||
160 | Ciskowska Ewelina | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
161 | Ciskowski Jakub | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
162 | Ciskowska Zuzanna | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
163 | Lejkowski Łukasz | Gowino | Polska | Bieg główny | ||
164 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | Bieg główny | ||
165 | Borowczak Arkadiusz | Bolszewo | Polska | Bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |
166 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
167 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
168 | Wasilke Julia | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
169 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
170 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Bieg główny | ||
171 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg główny | ||
172 | Brilla Marta | Strzebielino | Polska | Bieg główny | ||
173 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
174 | Janus Lucyna | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
175 | Rostankowski Stanisław | Kębłowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
176 | Rostankowski Antoni | Kębłowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
177 | Rostankowska Joanna | Kębłowo | Polska | Bieg główny |
Wyświetleń: 8080