Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ALFAZEN Masaż & Zdrowie | |||||||||
1 | Bukat Ewa | Bolszewo | Bieg główny | ALFAZEN Masaż & Zdrowie | |||||
BKR cyklista | |||||||||
2 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Bieg główny | BKR cyklista | |||||
Biegający las | |||||||||
3 | Kunz Ola | Dąbrówka | Bieg główny | Biegający las | |||||
4 | Skowronek Rafał | Dąbrówka | Bieg główny | Biegający las | |||||
5 | Kunz Łukasz | Dąbrówka | Bieg główny | Biegający las | |||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
6 | Melzer Sylwia | Reda | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Biegamy Razem Władysławowo / ART | |||||||||
7 | Kollek Anna | Władysławowo | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo / ART | |||||
Drużyna Słonecznego Poranka | |||||||||
8 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Bieg główny | Drużyna Słonecznego Poranka | |||||
Greif Team Władysławowo | |||||||||
9 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Bieg główny | Greif Team Władysławowo | |||||
King Oscar | |||||||||
10 | Baran Edyta | Brzyno | Bieg główny | King Oscar | |||||
11 | Plichta Elżbieta | Tadzino | Bieg główny | King Oscar | |||||
12 | Bach Wiesława | Lisewo | Bieg główny | King Oscar | |||||
13 | Szlonszkiewicz Katarzyna | Rybno | Bieg główny | King Oscar | |||||
14 | Pieper Alicja | Kostkowo | Bieg główny | King Oscar | |||||
15 | Sadowski Piotr | Rumia | Bieg główny | King Oscar | |||||
16 | Białek Ewa | Rumia | Bieg główny | King Oscar | |||||
17 | Stolińska Alicja | Reda | Bieg główny | King Oscar | |||||
18 | Lessnau Hubert | Nadole | Biegi dla dzieci | King Oscar | |||||
19 | Lessnau Kornelia | Nadole | Biegi dla dzieci | King Oscar | |||||
20 | Lessnau Daniel | Nadole | Bieg główny | King Oscar | |||||
21 | Fularczyk Marlena | Lisewo | Bieg główny | King Oscar | |||||
22 | Dettlaff Anatol | Starzyno | Bieg główny | King Oscar | |||||
23 | Wołowiec Grzegorz | Gdynia | Bieg główny | King Oscar | |||||
24 | Nastały Krystian | Gniewino | Bieg główny | King Oscar | |||||
25 | Dettlaff Martyna | Starzyno | Bieg główny | King Oscar | |||||
26 | Muttke Jakub | Gniewino | Bieg główny | King Oscar | |||||
27 | Muttke Marcel | Gniewino | Bieg główny | King Oscar | |||||
28 | Muttke Magdalena | Gniewino | Bieg główny | King Oscar | |||||
29 | Koeppen Lucyna | Lisewo | Bieg główny | King Oscar | |||||
30 | Rohda Bernadeta | Lisewo | Bieg główny | King Oscar | |||||
31 | Wika Katarzyna | Słuchowo | Bieg główny | King Oscar | |||||
32 | Gaffke Paulina | Żarnowiec | Bieg główny | King Oscar | |||||
33 | Gaffke Henryk | Żarnowiec | Bieg główny | King Oscar | |||||
34 | Korenga Valentyna | Strzebielinek | Bieg główny | King Oscar | |||||
35 | Korosacki Łukasz | Strzebielinek | Bieg główny | King Oscar | |||||
36 | Drzeżdżon Danuta | Gniewino | Bieg główny | King Oscar | |||||
37 | Gren Klaudia | Wierzchucino | Bieg główny | King Oscar | |||||
38 | Gren Daria | Wierzchucino | Bieg główny | King Oscar | |||||
39 | Gren Ewa | Wierzchucino | Bieg główny | King Oscar | |||||
40 | Gaffke Beata | Żarnowiec | Bieg główny | King Oscar | |||||
41 | Bronk Regina | Choczewo | Bieg główny | King Oscar | |||||
42 | Pilarska Renata | Słuchowo | Bieg główny | King Oscar | |||||
43 | Pranga Elżbieta | Chynowie | Bieg główny | King Oscar | |||||
44 | Wór Danuta | Gniewino | Bieg główny | King Oscar | |||||
45 | Nadolska Ewa | Czymanowo | Bieg główny | King Oscar | |||||
46 | Robakowski Tomasz | Brzyno | Bieg główny | King Oscar | |||||
47 | Stolińska Martyna | Reda | Bieg główny | King Oscar | |||||
Kuba Pędziwiatr | |||||||||
48 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Bieg główny | Kuba Pędziwiatr | |||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
49 | Wiśniewska Bernadeta | WEJHEROWO | Bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||
50 | Borowczak Arkadiusz | Bolszewo | Bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||
MTB Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
51 | pranczke leszek | Kębłowo | Bieg główny | MTB Małe Trójmiasto Biega | |||||
Morsy Puck | |||||||||
52 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Bieg główny | Morsy Puck | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
53 | Skocka Anna | Rumia | Bieg główny | Parkrun Rumia | |||||
Prency na trasie | |||||||||
54 | Prena KONRAD | Rumia | Biegi dla dzieci | Prency na trasie | |||||
55 | Prena Piotr | Rumia | Bieg główny | Prency na trasie | |||||
Run Babys | |||||||||
56 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Bieg główny | Run Babys | |||||
57 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Bieg główny | Run Babys | |||||
58 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Bieg główny | Run Babys | |||||
Run babys | |||||||||
59 | Małek Aleksandra | Kąpino | Bieg główny | Run babys | |||||
Runners Choczewo | |||||||||
60 | Łuc Szymon | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
61 | Dettlaff Kacper | Choczewo | Biegi dla dzieci | Runners Choczewo | |||||
62 | Łuc Eva | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
63 | Kowalke Zofia | Gdynia | Biegi dla dzieci | Runners Choczewo | |||||
64 | Hintzke Antek | Choczewo | Biegi dla dzieci | Runners Choczewo | |||||
65 | Miksa Emilia | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
66 | Lica Julia | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
67 | Dettlaff Julia | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
68 | Dettlaff Mateusz | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
69 | Dettlaff Katarzyna | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
70 | Kowalke Anna | Gdynia | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
71 | Hintzke Katarzyna | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
72 | Hintzke Adrian | Choczewo | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
73 | Posański Patryk | CHOCZEWO | Bieg główny | Runners Choczewo | |||||
SRS Szansa-Start Gdańsk | |||||||||
74 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Bieg główny | SRS Szansa-Start Gdańsk | |||||
Sp9 | |||||||||
75 | Żelewska Aleksandra | Rumia | Bieg główny | Sp9 | |||||
SzP Grzybno | |||||||||
76 | Stenka Piotr | Grzybno | Bieg główny | SzP Grzybno | |||||
Szkola nr 42 Gdańsk | |||||||||
77 | Lendzion Alexander | Gdansk | Biegi dla dzieci | Szkola nr 42 Gdańsk | |||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
78 | Żelewski Dariusz | Rumia | Bieg główny | Wataha łączy nas bieganie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
79 | Ziółkowska Katarzyna | Chełmża | Bieg główny | ||||||
80 | Płaczek Wojciech | Gniewino | Bieg główny | ||||||
81 | Płaczek Justyna | Gniewino | Bieg główny | ||||||
82 | Zienke Damian | Perlino | Bieg główny | ||||||
83 | Zienke Anna | Perlino | Bieg główny | ||||||
84 | Łaszewska Justyna | Gniewinko | Bieg główny | ||||||
85 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
86 | Garski Artur | Perlino | Bieg główny | ||||||
87 | Garska Magdalena | Perlino | Bieg główny | ||||||
88 | Wiśnicki Krystian | Gdynia | Bieg główny | ||||||
89 | Wiśnicka Anna | Gdynia | Bieg główny | ||||||
90 | Stenka Karolina | Grzybno | Bieg główny | ||||||
91 | Piotrowski Szymon | Karwieńskie Błoto Pierwsze | Bieg główny | ||||||
92 | Ostojska Krystyna | Luzino | Bieg główny | ||||||
93 | Amelia Janus | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
94 | Sułek Joanna | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
95 | Formela Agnieszka | Gniewowo | Bieg główny | ||||||
96 | Łupina Mariusz | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
97 | Grabowiec Konrad | Sasino | Biegi dla dzieci | ||||||
98 | Bieg główny | ||||||||
99 | Majkowska Inga | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
100 | Kubuszewska Ewa | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
101 | Petrow Urszula | Łętowo | Bieg główny | ||||||
102 | Holender Lucyna | Karczemka | Bieg główny | ||||||
103 | Miller Agnieszka | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
104 | Petrow Daniel | Choczewo | Bieg główny | ||||||
105 | Petrow Monika | Choczewo | Bieg główny | ||||||
106 | Grabowiec Dominika | Sasino | Bieg główny | ||||||
107 | Zachaj Marcin | Gdynia | Bieg główny | ||||||
108 | Staniszewska Julia | Biebrowo | Bieg główny | ||||||
109 | Westfal Dariusz | Zelewo | Bieg główny | ||||||
110 | Wypych Anna | Sasino | Bieg główny | ||||||
111 | Guss Karolina | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
112 | Ratke Beata | Reda | Bieg główny | ||||||
113 | Groth Tomasz | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
114 | Lenc Jan | Ciekocino | Bieg główny | ||||||
115 | SMYK ROBERT | BOLSZEWO | Biegi dla dzieci | ||||||
116 | Wypych Malwina | Sasino | Bieg główny | ||||||
117 | Kwidzińska Natalia | Lisewo | Bieg główny | ||||||
118 | Thiel Joanna | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
119 | Thiel Paweł | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
120 | Roda Emilia | Kochanowo | Bieg główny | ||||||
121 | Patelczyk Monika | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
122 | Sousa Jorge | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
123 | Pranschke Patrycja | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
124 | BRZEZIK Damian | WEJHEROWO | Biegi dla dzieci | ||||||
125 | BRZEZIK Michał | WEJHEROWO | Bieg główny | ||||||
126 | BRZEZIK Jarosław | WEJHEROWO | Bieg główny | ||||||
127 | BRZEZIK ILONA | WEJHEROWO | Bieg główny | ||||||
128 | Sajna Slawek | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
129 | Reszke Klaudia | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
130 | Kreczmer Monika | Bolszewo | Bieg główny | ||||||
131 | Pobłocka Amelia | Wierzchucino | Bieg główny | ||||||
132 | Pobłocka Marta | Wierzchucino | Bieg główny | ||||||
133 | Materak Bartosz | Gościcino | Bieg główny | ||||||
134 | Chruścik Wiktor | Gniewowo | Biegi dla dzieci | ||||||
135 | Chruścik Jagoda | Gniewowo | Bieg główny | ||||||
136 | Chruścik Ewelina | Gniewowo | Bieg główny | ||||||
137 | Mucha Agata | Nadole | Bieg główny | ||||||
138 | Betańska Beata Betańska | Lisewo | Bieg główny | ||||||
139 | Konkel Bartosz | Domatówko | Biegi dla dzieci | ||||||
140 | Konkel Kszysztof | Domatówko | Biegi dla dzieci | ||||||
141 | Konkel Grzegorz | Domatówko | Biegi dla dzieci | ||||||
142 | SUŁEK Aldona | WEJHEROWO | Bieg główny | ||||||
143 | Busłowicz Katarzyna | Choczewo | Bieg główny | ||||||
144 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
145 | Gąska-Dzióbek Bogusława | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
146 | Kunikowski Marcin | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
147 | Kreft Vanessa | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
148 | Wrzeszczynska Marianna | Bolszewo | Bieg główny | ||||||
149 | Wenta Dorota | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
150 | Styn Wioleta | Smolno | Bieg główny | ||||||
151 | Ellwart Anna | Żelistrzewo | Bieg główny | ||||||
152 | Hewelt Ewelina | Gościcino | Bieg główny | ||||||
153 | Miszka Gracjana | Gościcino | Bieg główny | ||||||
154 | Bychowski Blazej | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
155 | Szlas Mateusz | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
156 | Szlas Kaja | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
157 | Stępiński Paweł | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
158 | Stępiński Jakub | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
159 | derylak bozena | choczewo | Bieg główny | ||||||
160 | Bieg główny | ||||||||
161 | Ciskowska Ewelina | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
162 | Ciskowski Jakub | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
163 | Ciskowska Zuzanna | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
164 | Lejkowski Łukasz | Gowino | Bieg główny | ||||||
165 | Lejkowska Mirela | Gowino | Bieg główny | ||||||
166 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
167 | Skurtys Kornelia | REDA | Biegi dla dzieci | ||||||
168 | Wasilke Julia | Wejherowo | Biegi dla dzieci | ||||||
169 | Skurtys Amelia | REDA | Biegi dla dzieci | ||||||
170 | Skurtys Dagmara | REDA | Bieg główny | ||||||
171 | Skurtys Cezary | REDA | Bieg główny | ||||||
172 | Brilla Marta | Strzebielino | Bieg główny | ||||||
173 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Biegi dla dzieci | ||||||
174 | Janus Lucyna | Wejherowo | Bieg główny | ||||||
175 | Rostankowski Stanisław | Kębłowo | Biegi dla dzieci | ||||||
176 | Rostankowski Antoni | Kębłowo | Biegi dla dzieci | ||||||
177 | Rostankowska Joanna | Kębłowo | Bieg główny |
Wyświetleń: 8100