Sopocki bieg im."Inki"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gumowski Marcin Gdansk START Guma Team opłacono on-line
2 Tokarska Wiktoria Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
3 Tokarska Laura Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
4 Czerwińska Agnieszka Gdańsk START 15.00 PLN
5 Kozlowski Roman Gdansk START 65+ darmowy udział
6 Sulewska Monika Rusocin START opłacono on-line
7 Sulewski Olgierd Rusocin START opłacono on-line
8 Sulewska Beata Rusocin START opłacono on-line
9 Stachnik Paulina Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
10 Szymański Bartosz rumia START uks rumia 15.00 PLN
11 Stachnik Bartłomiej Sopot START z Kartą Sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
12 Deik Elżbieta Przyjaźń START 65+ darmowy udział
13 Pałasz Edmund Rumia START 65+ darmowy udział
14 Jachimczyk Andrzej Sopot START LECHIA GDAŃSK opłacono on-line
15 Węglicka Anastazja Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
16 Węglicki Wilhelm Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
17 Cieślik Magdalena Cieślik Gdańsk START opłacono on-line
18 Lipska Urszula Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
19 Niwiński Stanisław Gdańsk START 65+ darmowy udział
20 Karnat Jacek Gdańsk START 15.00 PLN
21 Olejniczak Paweł Gdynia START opłacono on-line
22 Wolska Aleksandra Mosty START opłacono on-line
23 ŁĘCKI JAN GDYNIA START z Kartą Sopocką ELITE TEAM opłacono on-line
24 Janeczko Małgorzata Elbląg START POBIEGANY opłacono on-line
25 Tekliński Adrian Grudziądz START POBIEGANY opłacono on-line
26 Szubartowicz Marek Gdynia START opłacono on-line
27 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk START opłacono on-line
28 Dzióbek Lech Gdańsk START opłacono on-line
29 Antoniewicz Marcin Elbląg START opłacono on-line
30 Tałuć Łukasz Elbląg START opłacono on-line
31 Ostrowski Nathan Elbląga START dzieci i młodzież do 18 lat Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow darmowy udział
32 Ostrowska Karolina Elbląga START opłacono on-line
33 Gitner Marcin Gdynia START Piękni i Bestie opłacono on-line
34 Reichstein Anna Gdynia START 15.00 PLN
35 Grądziel Lucyna Gdańsk START opłacono on-line
36 Kotrych Jarosław Ciechocinek START opłacono on-line
37 Moczyńska Malwina Ciechocinek START opłacono on-line
38 HOFMANN HEIKO ELBLĄG START 15.00 PLN
39 Turzyńska Beata Gdynia START opłacono on-line
40 Adamowski Andrzej Elbląg START opłacono on-line
41 Miłkowska Jolanta Gdynia START deaf team 15.00 PLN
42 Landowski Mateusz Gdynia START 49BLot opłacono on-line
43 Burzyński Jakub Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
44 Laskowska Nikola Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
45 Lipinski Mateucz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
46 Supiński Dawid Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
47 Teschner Marcel Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
48 Wrzesińska Adrianna Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej darmowy udział
49 Szymkowiak Wojciech Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
50 Forst Matylda Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
51 Magierewicz Marcelina Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
52 Walichniewicz Nikolas Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
53 Szarkiel Oliwa Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
54 Roj Nadia Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
55 Zieńczuk Piotr Gdańsk START Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
56 Kottke Bartosz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej darmowy udział
57 Malewicz Aleksander Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
58 Badowicz Oskar Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej darmowy udział
59 Kreft Daria Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" darmowy udział
60 Słowikowska Klaudia Gdańsk START Towarzystwi Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" opłacono on-line
61 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT START z Kartą Sopocką opłacono on-line
62 Toporek Rafał Przodkowo START Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
63 Hajduk Kamil Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
64 Hajduk Dariusz Gdańsk START opłacono on-line
65 Kamińska Joanna Malbork START 7PBOT 15.00 PLN
66 Grzywacz Karol Gdynia START opłacono on-line
67 Towarnicka Izabela Gdynia START Team Deaf 15.00 PLN
68 Szenk Szymon Kosakowo START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
69 Szenk Sebastian Kosakowo START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
70 Szenk Agnieszka Kosakowo START opłacono on-line
71 Szenk Artur Gdynia START opłacono on-line
72 Polikowski Patryk Sopot START z Kartą Sopocką opłacono on-line
73 KOWALSKI ANDRZEJ SOPOT START 65+ darmowy udział
74 Wasilewski Michał Gdańsk START WATAHA opłacono on-line
75 Szymaniuk Małgorzata Sopot START z Kartą Sopocką opłacono on-line
76 Lorkowski Tadeusz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie darmowy udział
77 Dzik Cezary Elblag START opłacono on-line
78 Dzik Ksawery Elbląg START dzieci i młodzież do 18 lat darmowy udział
79 Rzepecka Aleksandra Elblag START opłacono on-line
80 Śliwińska Edyta Kosakowo START Team Deaf 15.00 PLN
81 Góra Beata Gdańsk START opłacono on-line
82 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK START 65+ STEP BY STEP TRÓJMIASTO darmowy udział
83 Kołaczyńska Monika Pogórze START Step by Step Trójmiasto 15.00 PLN
84 Panek Aneta Gdynia START opłacono on-line
85 Gomółka Maria Gdynia START 65+ Step by step Trójmiasto darmowy udział
86 Gomółka-Bigus Monika Gdynia START Step by step Trójmiasto opłacono on-line
87 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START opłacono on-line
88 Lendzion Alexander Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat Szkola nr 42 Gdańsk darmowy udział
89 Kopicka Eliza Gdańsk START 15.00 PLN
90 Roszczyk Anna Warszawa START opłacono on-line
91 Sikora Daniel Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot darmowy udział
92 Okoń Mateusz Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot darmowy udział
93 Wietek Adrian Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot darmowy udział
94 Wenta Adrian Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot darmowy udział
95 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk START Sapiące Gazele opłacono on-line
96 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot START z Kartą Sopocką opłacono on-line
97 Niemiec Marek Gdynia START ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line


Wyświetleń: 568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ