Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalicki Dawid | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | SP nr 1 Sopot | |
2 | Kozel Adam | Donimierz | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Przedszkole Szemud | |
3 | Kozel Julia | Donimierz | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | 25 SDH Samarytanki | |
4 | Kozel Mikołaj | Donimierz | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | 70 SDH im. Zawiszy Czarnego | |
5 | Łytkowska Karola | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
6 | Włudyka Dawid | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
7 | Lejman Patrycja | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
8 | Hawrylik zuzanna | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ZSH Sopot | |
9 | Tiugeleva Vlada | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Gim 2 Sopot | |
10 | skorska marika | sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
11 | skorska zuzia | sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
12 | nietupski jakub | sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | James | |
13 | nietupski adam | sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | James | |
14 | Skopczyńska Marysia | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk | |
15 | Skopczyński Janek | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk | |
16 | Patała Ludwik | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
17 | Chudzik Oliwia | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
18 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family Pasłęk | |
19 | Słupczewski Konrad | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni | |
20 | Drelicharz Oliwia | Bojano | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
21 | Sosnowska Laura | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | SKLA sopot | |
22 | Czajka Maja | Rotmanka | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | TURBO Ptysie | |
23 | Kuchczyńska Dominika | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | SP 26 w Gdyni | |
24 | Kuchczyński Szymon | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Gim 2 Sopot | |
25 | Szymański Antoni | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | SP nr 81 Gdańsk | |
26 | Socha Rafał | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | SP nr 1 Sopot | |
27 | Adamowski Radek | Elbląg | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
28 | Szymańska Michalina | Łebcz | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
29 | Jaffke Patrycja | Łebcz | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
30 | Flis-Rokosz Marcin | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Step by step Trójmiasto | |
31 | Niwiński Paweł | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
32 | Majchrzak Anna | Lębork | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
33 | Majchrzak Agata | Lębork | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
34 | Paszkowski Stanisław | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Sp nr 8 w Sopocie | |
35 | Paszkowska Maja | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Sp nr 8 w Sopocie | |
36 | Niedźwiecka Karolina | cewice | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
37 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family Pasłęk | |
38 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family Pasłęk | |
39 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family Pasłęk | |
40 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
41 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
42 | Stachnik Paulina | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
43 | Węglicka Anastazja | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
44 | Węglicki Wilhelm | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
45 | Lipska Urszula | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
46 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow | |
47 | Burzyński Jakub | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
48 | Laskowska Nikola | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
49 | Lipinski Mateucz | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
50 | Supiński Dawid | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
51 | Teschner Marcel | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
52 | Wrzesińska Adrianna | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej | |
53 | Szymkowiak Wojciech | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
54 | Forst Matylda | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
55 | Magierewicz Marcelina | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
56 | Walichniewicz Nikolas | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
57 | Szarkiel Oliwa | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
58 | Roj Nadia | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
59 | Kottke Bartosz | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej | |
60 | Malewicz Aleksander | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
61 | Badowicz Oskar | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej | |
62 | Kreft Daria | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" | |
63 | Hajduk Kamil | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
64 | Szenk Szymon | Kosakowo | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
65 | Szenk Sebastian | Kosakowo | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
66 | Lorkowski Tadeusz | Sopot | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie | |
67 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
68 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Szkola nr 42 Gdańsk | |
69 | Sikora Daniel | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ZSH Sopot | |
70 | Okoń Mateusz | Gdańsk | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ZSH Sopot | |
71 | Wietek Adrian | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ZSH Sopot | |
72 | Wenta Adrian | Gdynia | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ZSH Sopot |
Wyświetleń: 10491