Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
601 | Krystek Anna | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
602 | Serafin Ewa | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
603 | Zieliński Janusz | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | ELBLĄSKIE MORSY | |
604 | Kubera Joanna | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania Bydgoszcz | |
605 | Lewandowska Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania | |
606 | Cegielski Maciej Cegielski | Świekatowo | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania Bydgoszcz | |
607 | LEWANDOWSKA MIRKA | BYDGOSZCZ | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania | |
608 | LEWANDOWSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Polska | Udział w zlocie | NAGŁE MORSOWANIA | |
609 | Kędzierski Waldemar | Pigża | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
610 | Paszta Kalina | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy Warszawa - Jeziorko Czerniakowskie | |
611 | Chrubczyńska Mariola | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy Warszawa - Jeziorko Czerniakowskie | |
612 | Przybysz Maciej | Szamocin | Polska | Udział w zlocie | Dzikie Morsy Szamocin | |
613 | Chmiel Hanna | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | Elbląskie Morsy | |
614 | Sawicka Henryka | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | Elbląskie Morsy | |
615 | Rotta Marcin | Kuźnica | Polska | Udział w zlocie | Kusfelskie morsy | |
616 | Lorkowska Maria | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania | |
617 | Oniśko Paweł | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
618 | Oniśko Ewa | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
619 | Ociepa Żaneta | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
620 | Zając Izabela | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
621 | Modzelewska Julia | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
622 | Modzelewski Jarek | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
623 | Zając Natalia | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
624 | Modzelewska Agnieszka | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
625 | Wijacinski Arkadiusz | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
626 | Zając Paweł | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
627 | Wijacinska Marta | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
628 | Kosiarz Dorota | Mosty | Polska | Udział w zlocie | Mechelińskie Morsy | |
629 | Pospieszna Daria | Wejherowo | Polska | Udział w zlocie | Wejherowski Klub Morsòw | |
630 | Aszyk Aldona | Wejherowo | Polska | Udział w zlocie | Wejherowski Klub Morsòw | |
631 | Klajbor Anna | Więcbork | Polska | Udział w zlocie | ||
632 | Bobrowski Krzysztof | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Bory Tucholskie | |
633 | Schefler Irena | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Bory Tucholskie | |
634 | Schefler Zbigniew | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Bory Tucholskie | |
635 | Sochacki Jakub | Trzebnica | Polska | Udział w zlocie | ||
636 | Sochacki Andrzej | Trzebnica | Polska | Udział w zlocie | ||
637 | Mach Zuzanna | Minkowice | Polska | Udział w zlocie | WOLNE MORSY | |
638 | Klechowicz Urszula | GDAŃSK | Polska | Udział w zlocie | ||
639 | Faryński Rafał | Przedecz | Polska | Udział w zlocie | Morsy Lubień Kujawski | |
640 | Górska Weronika | Sopot | Polska | Udział w zlocie | ||
641 | Stasik Daniel | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | ||
642 | Madej Małgorzata | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Piassecziussets | |
643 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Polska | Udział w zlocie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |
644 | Multan Jarosław | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy Warszawa - Jeziorko Czerniakowskie | |
645 | Burgs Dorota | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy Warszawa - Jeziorko Czerniakowskie | |
646 | Kopaczewska Sylwia | Karczowiska Górne | Polska | Udział w zlocie | Elbląskie Morsy | |
647 | Lewandowska Magdalena | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | Elbląskie Morsy | |
648 | Gorzkiewicz Karolina | Puck | Polska | Udział w zlocie | ||
649 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Udział w zlocie | Rewa 12:15 | |
650 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE | |
651 | Araźna Ania | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Sopocki Klub Morsów | |
652 | Linkowska Danuta | Świerczynki | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
653 | Banaszewska Monika | Toruń | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
654 | Maciejewska Maria | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
655 | Kweczke Elżbieta | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
656 | Kolasińska Adrianna | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI | |
657 | Rzepka Beata | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | ELBLĄSKIE MORSY | |
658 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Udział w zlocie | - | |
659 | Bartosik Katarzyna | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | |
660 | Domaradzki Jan | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Gdański Klub Morsów | |
661 | Dziwnik Jolanta | Gdansk | Polska | Udział w zlocie | Gdański Klub Morsów | |
662 | Bobkowska Krzysztof | Przejazdowo | Polska | Udział w zlocie | Gdański Klub Morsów | |
663 | Bobkowska Gabriela | Przejazdowo | Polska | Udział w zlocie | Gdański Klub Morsów | |
664 | Adamski Artur | Wągrowiec | Polska | Udział w zlocie | Klub Morsów "Krzywaglandyna" Wągrowiec | |
665 | Adamdka Izabela | Wągrowiec | Polska | Udział w zlocie | Klub Morsów "Krzywaglandyna" Wągrowiec | |
666 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | ||
667 | Burchart Monika | Wejherowo | Polska | Udział w zlocie | Team Deaf | |
668 | Dębińska Maria | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | |
669 | ĆWIK Krystyna | MALBORK | Polska | Udział w zlocie | ||
670 | Kalinowska Teresa | Gościszewo | Polska | Udział w zlocie | ||
671 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Udział w zlocie | ||
672 | Rusin Tomasz | Świecie | Polska | Udział w zlocie | ||
673 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Elite Team | |
674 | Łabędź Kacper | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy Warszawa - Jeziorko Czerniakowskie | |
675 | Łabędź Jacek | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy Warszawa-Jeziorko Czerniakowskie | |
676 | Łabędź Danuta | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | Morsy Warszawa-Jeziorko Czerniakowskie | |
677 | Karasiński Jaś | Biskupice wlkp | Polska | Udział w zlocie | Wielkopolskie Morsy Alaska | |
678 | Karasiński Piotr | Biskupice wlkp | Polska | Udział w zlocie | ||
679 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Udział w zlocie | Step by Step Trójmiasto | |
680 | Struck Ryszard | Jastarnia | Polska | Udział w zlocie | Morsy Jastarnia | |
681 | Dybowski Mateusz | Rumia | Polska | Udział w zlocie | Komando flaki | |
682 | Kuczawski Mikołaj | Zamek Bierzglowski | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
683 | Czapiewski Andrzej | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Gdyńskie Morsy | |
684 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | BIEGAMYRAZEM.PL / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO | |
685 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | |
686 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | Udział w zlocie | ||
687 | Topolski Grzegorz | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Wild Morsy | |
688 | Ostojska Krystyna | Luzino | Polska | Udział w zlocie | ||
689 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
690 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
691 | Sochacki Barłomiej | Trzebnica | Polska | Udział w zlocie | ||
692 | SYPNIEWSKI ROLAND | GDYNIA | Polska | Udział w zlocie | ||
693 | tadda Liliana | Reda | Polska | Udział w zlocie | Morsy Puck | |
694 | tadda bartek | celbowo | Polska | Udział w zlocie | Nordowe Morsy | |
695 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Udział w zlocie | Drużyna Słonecznego Poranka | |
696 | Rogozińska Natalia | Wałbrzych | Polska | Udział w zlocie | ||
697 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | Udział w zlocie | Team Deaf | |
698 | Wijaciński Sylwester | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w zlocie | Wierzejskie Morsy | |
699 | Potrac Sławomir | Warszawa | Polska | Udział w zlocie | ||
700 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Udział w zlocie | Drużyna Słonecznego Poranka |
Wyświetleń: 19659