IV   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosmała Aneta Lisów Marsz NW 5km 35.00 PLN
2 Waligóra-Wylężek Monika Świerklaniec Bieg Główny 10km UFOKI Świerklaniec opłacono on-line
3 Cyl Joanna Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI Świerklaniec 35.00 PLN
4 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 5km Czeladzki Duch Harpagana opłacono on-line
5 Jureczko-Grzebiela Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica 35.00 PLN
6 Grzebiela Artur Tarnowskie Gory Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica 35.00 PLN
7 Grzenia Olivia Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
8 Grzenia Urszula Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
9 Wójcik Dariusz Żory Bieg Główny 10km RUNwDAL opłacono on-line
10 Musialik Sabina Piekary sl Marsz NW 5km Lecymy Durś 35.00 PLN
11 Breguła Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
12 Mika Tomasz Ruda śl Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach 35.00 PLN
13 hryndio jerzy katowice Marsz NW 5km STADION ŚLĄSKI 35.00 PLN
14 Tylka Edyta Racibórz Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
15 Duda Łukasz Chorzów Bieg Główny 10km Śląsk Runners 35.00 PLN
16 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz NW 5km opłacono on-line
17 Przybyła Mateusz Czerwionka-Leszczyny Bieg Główny 10km Luxtorpeda Czerwionka opłacono on-line
18 Weiss Dominik Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
19 Nowakowska Alina Żory Marsz NW 5km RUNwDAL opłacono on-line
20 Dobrzyńska Aldona Żory Marsz NW 5km RUNwDAL opłacono on-line
21 Małka Marian gliwice Osoby niepełnosprawne darmowy udział
22 Romańska Katarzyna Katowice Marsz NW 5km #czeladzbiega opłacono on-line
23 Kaszuba Katarzyna Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega 35.00 PLN
24 Kaszuba Łukasz Czeladz Bieg Główny 10km #czeladzbiega 35.00 PLN
25 Pisarska Barbara Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
26 Mroziński Tadeusz Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
27 Bogucka Kamila Katowice Marsz NW 5km 35.00 PLN
28 Hoła Barbara Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
29 Franki Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono on-line
30 Majza Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lecymy durś opłacono on-line
31 Goj Henryk Piekary śląskie Bieg Główny 10km MOSIR PIEKARY 35.00 PLN
32 Adamus Leszek Radzionków Bieg Główny 10km opłacono on-line
33 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica 35.00 PLN
34 Kobiela Daria Częstochowa Marsz NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
35 STILLER KAROL Kusięta Marsz NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
36 Tobor Beata Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
37 Bielska-Wraży Marta Bielska-Wraży Piekary Śląskie Marsz NW 5km Cidry Lotajom 35.00 PLN
38 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
39 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5km Nordicus Strzybnica opłacono on-line
40 Tumidajewicz Beata Zabrze Bieg Główny 10km Miraz Race Team opłacono on-line
41 Kowalski Marek Strzebiń Marsz NW 5km UNIA MIAST opłacono on-line
42 Marmura Marek CHORZÓW Bieg Główny 10km ChSBD 35.00 PLN
43 Ścisły Mateusz Świerklaniec Bieg Główny 10km UFOKI Świerklaniec opłacono on-line
44 Krol Artur Bytom Bieg Główny 10km NGK Running Team opłacono on-line
45 Tyczka Piotr Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
46 Radzionkowa Przyjaciel 5 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" opłacono
47 Radzionkowa Przyjaciel 4 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" opłacono
48 Radzionkowa Przyjaciel 3 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" opłacono
49 Radzionkowa Przyjaciel 2 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" opłacono
50 Radzionkowa Przyjaciel 1 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza opłacono
51 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km 35.00 PLN
52 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Marsz NW 5km Polskie Północne Pierze i Puch opłacono on-line
53 Cygoń Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km 35.00 PLN
54 Przyłucki Grzegorz Preczów Bieg Główny 10km opłacono on-line
55 Miśkowicz Anna Głogówek Marsz NW 5km Brak opłacono
56 Zawadzka-Kloska Marzena Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
57 Słupianek Sonia Katowice Marsz NW 5km 35.00 PLN
58 Darsicka-Mączka Roksana Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Team Urodzeni Biegacze opłacono on-line
59 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Bieg Główny 10km Ekipa Na Kijach opłacono on-line
60 Weber Dominik Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC opłacono on-line
61 BANEK KRZYSZTOF RADZIONKÓW Bieg Główny 10km TourSport Running Team opłacono on-line
62 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
63 Kandora Brygida Radzionków Marsz NW 5km opłacono on-line
64 Arendt Zdzisław Katowice Marsz NW 5km Stowarzyszenie Zakątek Dankowo opłacono on-line
65 Puskarz Angelika Balice Marsz NW 5km Włóczykij opłacono on-line
66 Niewiadomski Artur Radzionków Bieg Główny 10km Eko-Tech Triathlion Team opłacono on-line
67 Peteja Bartłomiej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
68 Wrodarczyk Łukasz Tworóg Bieg Główny 10km pieRUNy 35.00 PLN
69 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś opłacono on-line
70 Cichoń Anna Świerklaniec Bieg Główny 10km Appassionata opłacono
71 Hoła Paweł Bytom Bieg Główny 10km BTM Runners opłacono on-line
72 Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Eko Tech Triathlion Team opłacono on-line
73 Zając Wojciech Radzionków Bieg Główny 10km Eko Tech Triathlion Team opłacono on-line
74 Rosłaniec Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Amator opłacono on-line
75 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km 35.00 PLN
76 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Osoby niepełnosprawne darmowy udział
77 Jany Kamil Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
78 GÓRA MAREK Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
79 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Marsz NW 5km Tarnogórskie Łazęgi opłacono on-line
80 Mateja Agnieszka Radzionków Marsz NW 5km 35.00 PLN
81 Maryniak Ewelina BYTOM Bieg Główny 10km opłacono on-line
82 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durs 35.00 PLN
83 Cieszyński Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Ruch Radzionków opłacono on-line
84 Preficz Robert Radzionków Bieg Główny 10km opłacono on-line
85 Bazan Arkadiusz Bytom Marsz NW 5km 35.00 PLN
86 Bazan Ilona Bytom Marsz NW 5km 35.00 PLN
87 Kafka Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono on-line
88 Wróbel Wojciech Bytom Bieg Główny 10km Szombierki Dream Team 35.00 PLN
89 Wojtasiński Robert Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
90 Skaczyński Marcin Bytom Bieg Główny 10km Energokontrakt sp. z o.o. opłacono on-line
91 Matuć Dariusz Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
92 Thomalla Bogdan Zabrze Marsz NW 5km Silesia Nordic Team 35.00 PLN
93 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Marsz NW 5km Lecymy Durś opłacono on-line
94 Gillner Klaudia Gliwice Bieg Główny 10km E_miasto opłacono on-line
95 Adamczyk Ryszard Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
96 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW 5km opłacono on-line
97 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
98 Harwig Tomasz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
99 Harwig Patryk Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
100 Koloch Piotr Radzionków Bieg Główny 10km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW opłacono on-line


Wyświetleń: 5168

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ