IV   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kot Tomasz Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
2 Trautmann Bogusia Zbrosławice Marsz NW 5km Ofiarny Kamieńca opłacono on-line
3 Grzanka Mateusz Zawiercie Bieg Główny 10km tom-ener opłacono on-line
4 Stolorz Arkadiusz Imielin Bieg Główny 10km opłacono
5 Kozioł Paweł Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
6 Walaszczyk Piotr Chorzów Bieg Główny 10km opłacono
7 Przybyła Marcelina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
8 Niedziela Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
9 Wroński Jarosław Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
10 Marcinkowska Agnieszka Lubliniec Marsz NW 5km UNIA MIAST opłacono on-line
11 Sędzik Katarzyna Bytom Marsz NW 5km Lecymy Durś opłacono on-line
12 Kędzior Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono on-line
13 Ślązok Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
14 Frej Sebastian Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
15 Marędziak Wojciech Leszczyny Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
16 Harbacz-Mbengue Sylwia Chorzów Marsz NW 5km opłacono on-line
17 Szajnowska Agnieszka Gliwice Marsz NW 5km ZDROWE KROKI ZPM 4 GLIWICE opłacono
18 Mrowiec Maria Bytom Osoby niepełnosprawne Stadion slaski opłacono
19 Kamiński Rafał Radzionków Bieg Główny 10km opłacono on-line
20 Borowska Aleksandra Katowice Bieg Główny 10km opłacono on-line
21 Maruchniak Leszek Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono on-line
22 Szołtysik Rafał Radzionków Bieg Główny 10km Eko Tech Triathlion Team opłacono on-line
23 Brol Henryk Glinica Bieg Główny 10km opłacono
24 Hodor Robert Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
25 Szczuka Marcel Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
26 Trela Andrzej Trela Piaski Bieg Główny 10km Grandpagang opłacono on-line
27 Iskrzak Izabela Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
28 Osadnik Adam Bytom Marsz NW 5km Ekipa na Kijach opłacono on-line
29 ziecina Lucyna czerwionka Marsz NW 5km opłacono on-line
30 Mróz Dariusz Radzionków Marsz NW 5km opłacono on-line
31 Drechsler Oskar Drechsler Nakło Śląskie Bieg Główny 10km opłacono on-line
32 Wylenzek Maria Manchester Bieg Główny 10km Swinton RC opłacono on-line
33 Gierlotka - Buk Barbara Chorzów Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
34 BUKOWSKI EDWARD KLUCZBORK Bieg Główny 10km Kluczborska Grupa Biegowa opłacono on-line
35 Kozicki Tomasz Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
36 Frączek Anna Radzionków Marsz NW 5km opłacono on-line
37 Sebastian Łukasz Zabrze Bieg Główny 10km opłacono on-line
38 Więzik Leszek Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
39 Galiczek Lidia Gliwice Marsz NW 5km Opel Active Team opłacono on-line
40 Galiczek Bronisław Gliwice Marsz NW 5km Opel Active Team opłacono on-line
41 Kaminiorz Katarzyna Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
42 Tyczka GABRIEL Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
43 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś opłacono on-line
44 Szumal Jakub Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
45 Nowicz Anna Księży Las Marsz NW 5km opłacono on-line
46 Franki Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 5km Lecymy Durś opłacono on-line
47 Skalski Robert Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono
48 KOZŁOWSKI JACEK 42-600 tarnowskie góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
49 Fryc Adrian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono on-line
50 Janoszka Tomasz Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono on-line
51 Redzik Dorota Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono on-line
52 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
53 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono on-line
54 Barański Rafał Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono on-line
55 Zadora Maciej Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
56 Włochowicz Olga Piekary Śląskie Marsz NW 5km Lecymy Durś opłacono on-line
57 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg Główny 10km opłacono on-line
58 Wręczycka Iwona Kalety Bieg Główny 10km O co biega w Kaletach opłacono on-line
59 Mieczkowska Katarzyna Koziegłowy Marsz NW 5km Stowarzyszenie Kijomaniacy opłacono on-line
60 Ujejski Zbigniew Myszków Marsz NW 5km Stowarzyszenie Kijomaniacy opłacono on-line
61 majchrzyk natalia gliwice Marsz NW 5km cidry lotajom opłacono on-line
62 Wichary Marcin Kalety Bieg Główny 10km opłacono on-line
63 Drozd Stanisław Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
64 Czakiert Marek Częstochowa Marsz NW 5km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
65 Świrski Andrzej Bytom Bieg Główny 10km Krupnioki i Żymloki opłacono on-line
66 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW 5km opłacono on-line
67 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW 5km opłacono on-line
68 Niewalda Marcin Radzionków Bieg Główny 10km CrossBox Thorium90 opłacono on-line
69 Ślusarski Darek Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono on-line
70 Kandora Anna Radzionkow Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
71 Konik Justyna Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono
72 Mazgaj Grażyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
73 WIATR Magdalena Bytom Bieg Główny 10km IB Team/MGB opłacono on-line
74 Kowalik Wojciech Nowe Chechło Bieg Główny 10km opłacono on-line
75 Stańczyk Adam Radzionków Bieg Główny 10km opłacono on-line
76 Youssef Anna Ruda Śląska Bieg Główny 10km opłacono on-line
77 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Osoby niepełnosprawne
78 Gansiniec Kazimiera Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom opłacono on-line
79 Sagan Oliwia Zawiercie Marsz NW 5km opłacono on-line
80 Ziółkowska Katarzyna Bytom Marsz NW 5km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
81 Szołtysik Marta Radzionków Bieg Główny 10km opłacono on-line
82 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz NW 5km opłacono on-line
83 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Osoby niepełnosprawne Lecymy Durś
84 Kaleta Ewelina Bytom Marsz NW 5km opłacono on-line
85 Oboz Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono on-line
86 Kerger Izabela Kerger Siemianowice Śląskie Marsz NW 5km opłacono on-line
87 Pac Jan Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
88 Kożuch Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś opłacono on-line
89 Sokołowska Anita Katowice Marsz NW 5km Lecymy durś opłacono on-line
90 Stępak Piotr Zbylitowska Góra Marsz NW 5km LUX TORPEDA Małopolska opłacono on-line
91 Konik Ireneusz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
92 Żurecki Tomasz Bytom Marsz NW 5km opłacono on-line
93 Gorczycki Arkadiusz Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
94 Osadnik Rafał Orzech Bieg Główny 10km opłacono on-line
95 Lizurek Agnieszka Orzech Bieg Główny 10km opłacono on-line
96 Litwiński Tomasz Piekary śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono on-line
97 Zawadzki Bartosz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono on-line
98 Osadnik Magdalena Orzech Bieg Główny 10km opłacono on-line
99 Rówiński Artur Bytom Bieg Główny 10km opłacono on-line
100 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line


Wyświetleń: 14927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ