Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Patelczyk Agata Demlin 1963 m darmowy udział
2 Patelczyk Karol Demlin 1963 m darmowy udział
3 Patelczyk Sławomir Demlin 1963 m darmowy udział
4 Dering Marcin Demlin 1963 m darmowy udział
5 Chabowska Barbara Śliwice 1963 m darmowy udział
6 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI darmowy udział
7 Ruskań Lucyna Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
8 Reszke Jakub Starogard Gdański 1963 m Reszke TEAM Starogard Gdański darmowy udział
9 Wiśniewski Jonasz Sucumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański darmowy udział
10 Giolda Stefan Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz darmowy udział
11 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz darmowy udział
12 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz darmowy udział
13 Szczepaniak Katarzyna Kokoszkowy 1963 m SKL Filippides darmowy udział
14 Moeller Oskar Miradowo 1963 m AQ BIEG darmowy udział
15 Lorenc Aleksandra Pelplin 1963 m darmowy udział
16 Borowska-Lorenc Beata Pelplin 1963 m darmowy udział
17 Lorenc Roman Pelplin 1963 m darmowy udział
18 Czerwiak Robert Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI darmowy udział
19 Nowak Andrzej Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
20 Nowak Emilia Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
21 Fułat Karol Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz darmowy udział
22 Gromowska Michalina Cekcyn 1963 m darmowy udział
23 Gromowska Grażyna Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz darmowy udział
24 Ostrowski Konrad Bietowo 1963 m SP Lubichowo darmowy udział
25 Ostrowski Adam Bietowo 1963 m SP Lubichowo darmowy udział
26 Ostrowski Zbigniew Bietowo 1963 m darmowy udział
27 Grzonka Kamila Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo darmowy udział
28 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides darmowy udział
29 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański 1963 m DAMA darmowy udział
30 Szczubełek Maciej starogard gdański 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk darmowy udział
31 Szmyt Dawid Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
32 Suwalska Katarzyna Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim darmowy udział
33 Reszke Mateusz Bydgoszcz 1963 m KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański darmowy udział
34 Piesik Sławomir Starogard Gdański 1963 m Sławomir biega darmowy udział
35 Kaca Paweł Kaca Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
36 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 1963 m CrossElite EbroGym darmowy udział
37 Rysiewski Robert Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides darmowy udział
38 Marszalec Mateusz Starogard Gdański 1963 m Kociewski Klub Biegacza darmowy udział
39 Piotrowska Agata Wielgłowy 1963 m darmowy udział
40 Piotrowska Lucyna Wielgłowy 1963 m darmowy udział
41 Fierka Adam Zblewo 1963 m KS SOKÓŁ ZBLEWO darmowy udział
42 Jasnoch Robert Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
43 Bloch Emilia Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
44 Bloch Bartek Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
45 Petka Lucyna Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides darmowy udział
46 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 1963 m PSP 6 Starogard Gdański darmowy udział
47 Takaśka Tomasz Starogard Gdanski 1963 m darmowy udział
48 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski 1963 m darmowy udział
49 Dubiella Karolina Mościska 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk darmowy udział
50 Ebertowski Michał Starogard Gdański 1963 m darmowy udział
51 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 1963 m BBL Starogard Gd darmowy udział
52 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 1963 m Aktywni Kociewiacy darmowy udział
53 Hoffmann Daniel Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo darmowy udział
54 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 1963 m GK STG darmowy udział
55 Żardecka Sabina Starogard Gdański 1963 m darmowy udział


Wyświetleń: 416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ