Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żardecka Sabina Starogard Gdański 1963 m
2 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 1963 m GK STG
3 Hoffmann Daniel Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
4 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 1963 m Aktywni Kociewiacy
5 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 1963 m BBL Starogard Gd
6 Ebertowski Michał Starogard Gdański 1963 m
7 Dubiella Karolina Mościska 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk
8 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski 1963 m
9 Takaśka Tomasz Starogard Gdanski 1963 m
10 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 1963 m PSP 6 Starogard Gdański
11 Petka Lucyna Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
12 Bloch Bartek Starogard Gdański 1963 m
13 Bloch Emilia Starogard Gdański 1963 m
14 Jasnoch Robert Starogard Gdański 1963 m
15 Fierka Adam Zblewo 1963 m KS SOKÓŁ ZBLEWO
16 Piotrowska Lucyna Wielgłowy 1963 m
17 Piotrowska Agata Wielgłowy 1963 m
18 Marszalec Mateusz Starogard Gdański 1963 m Kociewski Klub Biegacza
19 Rysiewski Robert Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
20 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 1963 m CrossElite EbroGym
21 Kaca Paweł Kaca Starogard Gdański 1963 m
22 Piesik Sławomir Starogard Gdański 1963 m Sławomir biega
23 Reszke Mateusz Bydgoszcz 1963 m KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański
24 Suwalska Katarzyna Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
25 Szmyt Dawid Starogard Gdański 1963 m
26 Szczubełek Maciej starogard gdański 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk
27 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
28 Grzonka Kamila Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo
29 Ostrowski Zbigniew Bietowo 1963 m
30 Ostrowski Adam Bietowo 1963 m SP Lubichowo
31 Ostrowski Konrad Bietowo 1963 m SP Lubichowo
32 Gromowska Grażyna Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
33 Gromowska Michalina Cekcyn 1963 m
34 Fułat Karol Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
35 Nowak Emilia Starogard Gdański 1963 m
36 Nowak Andrzej Starogard Gdański 1963 m
37 Czerwiak Robert Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
38 Lorenc Roman Pelplin 1963 m
39 Borowska-Lorenc Beata Pelplin 1963 m
40 Lorenc Aleksandra Pelplin 1963 m
41 Szczepaniak Katarzyna Kokoszkowy 1963 m SKL Filippides
42 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
43 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
44 Giolda Stefan Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
45 Wiśniewski Jonasz Sucumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
46 Reszke Jakub Starogard Gdański 1963 m Reszke TEAM Starogard Gdański
47 Ruskań Lucyna Starogard Gdański 1963 m
48 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
49 Dering Marcin Demlin 1963 m
50 Patelczyk Sławomir Demlin 1963 m
51 Patelczyk Karol Demlin 1963 m
52 Patelczyk Agata Demlin 1963 m
53 Matejuk Arkadiusz Malbork 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
54 Matejuk Anna MALBORK 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
55 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1963 m
56 Wojtasik Mateusz Starogard Gdański 1963 m
57 Kubacki Jacek Starogard Gdański 1963 m
58 Stanisławski Patryk Starogard Gdański 1963 m
59 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
60 Goździelewski Przemek Krąg 1963 m Press Glass Biegamy i Wspieramy
61 Makowski Jan Sumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
62 Parciany Magdalena Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
63 Przybysz Oskar Starogard Gdański 1963 m Młodzieżowa Szkółka Rycerska
64 Bogulski Piotr Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
65 Stosik Artur Pączewo 1963 m
66 Muszarski Łukasz Muszarski Kokoszkowy 1963 m
67 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański 1963 m
68 Dering Paula Kokoszkowy 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
69 Koska-Czapiewska Emilia Zabagno 1963 m
70 Cejrowska Patrycja Starogard Gdański 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
71 Birna Aleksander Ocypel 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
72 Krzyżanowska Nikola Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
73 Stopikowski Alexander Starogard Gdański 1963 m 2 LO
74 Gdaniec Anna Starogard Gdański 1963 m
75 Bontor Julia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
76 Keister Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
77 Kurasiak Kasia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
78 Kwidzińska - Kulas Krystyna Starogard Gdański 1963 m Straż Miejska
79 Godlewska Ewa Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
80 Mokwa Kacper Okole 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
81 Pozorski Maciej Starogard Gdański 1963 m
82 Hołub Agnieszka Starogard Gdański 1963 m II LO STG
83 Kambach Julian Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
84 Kobus Michał Brusy 1963 m
85 Pawella Anna Starogard Gdański 1963 m
86 Michna Paulina STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
87 Zblewska Barbara Rokocin 1963 m
88 Papke Nikola Starogard Gdański 1963 m ZSE nr1 im. Noblistów polskich w Starogardzie Gdańskim
89 Zblewski Julian Rokocin 1963 m
90 Demski Paweł Owidz 1963 m
91 Śliwka Ksawery Owidz 1963 m
92 Wątka Katarzyna Owidz 1963 m
93 Grzonka Patrycja Lipinki Szlacheckie 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
94 Serocka Karolina Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
95 Różyńska Dominika Jabłowo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
96 Pozorski Bartłomiej Starogard Gdański 1963 m II LO STG
97 Szarmach Sylwia Ocypel 1963 m Szarmach Team
98 Szarmach Grzegorz Ocypel 1963 m Szarmach Team
99 Szarmach Anna Lubichowo 1963 m Szarmach Team
100 Szyplewski Marcin Starogard Gdański 1963 m


Wyświetleń: 3720

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ