Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świątek Wiktoria Bączek 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
2 Gadziejewska Karolina Bączek 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
3 Ostrowski Zbigniew Bietowo 1963 m
4 Ostrowski Adam Bietowo 1963 m SP Lubichowo
5 Ostrowski Konrad Bietowo 1963 m SP Lubichowo
6 Rózga Mirosław Bnin 1963 m
7 Suwalska Katarzyna Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
8 Makiła Tymoteusz Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
9 Narloch Marta Borzechowo 1963 m ZSE nr1 im. Noblistów polskich w Starogardzie Gdańskim
10 Grabowska Wiktoria Borzechowo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
11 Kobus Michał Brusy 1963 m
12 Lotterhoff Szymon Brzeźno Wielke 1963 m
13 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
14 Giolda Stefan Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
15 Reszke Mateusz Bydgoszcz 1963 m KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański
16 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
17 Szulc Weronika Bytonia 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
18 Grzonka Szymon Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo
19 Grzonka Kamila Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo
20 Gromowska Grażyna Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
21 Gromowska Michalina Cekcyn 1963 m
22 Fułat Karol Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
23 Babiński Kamil Czarna woda 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące Im. Ziemii Kociewskiej
24 Bohla Kaja Czarna Woda 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
25 Dering Marcin Demlin 1963 m
26 Patelczyk Sławomir Demlin 1963 m
27 Patelczyk Karol Demlin 1963 m
28 Patelczyk Agata Demlin 1963 m
29 Cherek Oliwia Dolne maliki 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
30 Patra Katarzyna Elbląg 1963 m
31 Różyńska Dominika Jabłowo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
32 KEŁPIN MONIKA KASZUBY 1963 m
33 Marula Adrianna Klonówka 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
34 Szczepaniak Przemysław Kokoszkowy 1963 m CrossElite
35 Engler Zuzanna Kokoszkowy 1963 m SKL Filippides
36 Dering Paula Kokoszkowy 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
37 Muszarski Łukasz Muszarski Kokoszkowy 1963 m
38 Szczepaniak Katarzyna Kokoszkowy 1963 m SKL Filippides
39 Goździelewski Przemek Krąg 1963 m Press Glass Biegamy i Wspieramy
40 Grzonka Patrycja Lipinki Szlacheckie 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
41 Moritz Seweryn Lubichowo 1963 m Shuto Karate Team
42 Szarmach Anna Lubichowo 1963 m Szarmach Team
43 Matejuk Arkadiusz Malbork 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
44 Matejuk Anna MALBORK 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
45 Dubiella Karolina Mościska 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk
46 Murach Izabela Nowa Wieś Rzeczna 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
47 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna 1963 m UKS Ósemka Starogard Gdański
48 Birna Aleksander Ocypel 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
49 Szarmach Sylwia Ocypel 1963 m Szarmach Team
50 Szarmach Grzegorz Ocypel 1963 m Szarmach Team
51 Mokwa Kacper Okole 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
52 Demski Paweł Owidz 1963 m
53 Śliwka Ksawery Owidz 1963 m
54 Pepliński Dawid Owidz 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
55 Wątka Katarzyna Owidz 1963 m
56 Stosik Artur Pączewo 1963 m
57 Cherek Patrycja Pączewo 1963 m II LO Starogard Gdański
58 Boschke Magdalena Pelplin 1963 m
59 Gębczyk Sebastian Pelplin 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
60 Lorenc Roman Pelplin 1963 m
61 Borowska-Lorenc Beata Pelplin 1963 m
62 Lorenc Aleksandra Pelplin 1963 m
63 Trapp Magda Pogódki 1963 m
64 Zblewska Barbara Rokocin 1963 m
65 Zblewski Julian Rokocin 1963 m
66 Delewski Piotr Rożental 1963 m
67 Delewski Jan Rożental 1963 m ZKiW Kulice
68 Delewska Hanna Rożental 1963 m ZKiW Kulice
69 Rynio Dominika Skarszewy 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
70 Redzimska Julia Skarszewy 1963 m II LO Starogard Gdański
71 Gajdus Leon Skórcz 1963 m Aktywni Kociewiacy
72 Jankowski Michał Skórcz 1963 m ZSE nr1 im. Noblistów polskich w Starogardzie Gdańskim
73 Stanisławski Patryk Starogard Gdański 1963 m
74 Gornowicz Amelia Starogard gd 1963 m II LO Starogard Gdański
75 Kubkowski Bartek Starogard Gd. 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
76 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 1963 m BBL Starogard Gd
77 Takaśka Tomasz Starogard Gdanski 1963 m
78 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 1963 m GK STG
79 Kwiatkowski Janusz Starogard Gdanski 1963 m
80 Machnikowski Szymon Starogard Gdanski 1963 m
81 kwasniewska jagoda starogard gdanski 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
82 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski 1963 m
83 Kuchta Jakub Starogard Gdański 1963 m Młodzieżowa Szkółka Rycerska
84 Szmyt Dawid Starogard Gdański 1963 m
85 Wałaszewski Dawid Starogard Gdański 1963 m
86 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański 1963 m
87 Spica Magdalena Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
88 Żardecka Sabina Starogard Gdański 1963 m
89 Czerwiak Robert Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
90 Piesik Krystian Starogard Gdański 1963 m
91 Pawella Anna Starogard Gdański 1963 m
92 Eggert Michał Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
93 Bury Marcin Starogard Gdański 1963 m ŻEBY CI SIĘ CHCIAŁO
94 Jasnoch Robert Starogard Gdański 1963 m
95 Jedwabski Michał Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
96 Reszke Jakub Starogard Gdański 1963 m Reszke TEAM Starogard Gdański
97 Parciany Magdalena Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
98 Pozorski Bartłomiej Starogard Gdański 1963 m II LO STG
99 Pucek Artur Starogard Gdański 1963 m
100 Braun Marta Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej


Wyświetleń: 4740

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ