Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Takaśka Tomasz Starogard Gdanski 1963 m
2 Szmyt Dawid Starogard Gdański 1963 m
3 Wałaszewski Dawid Starogard Gdański 1963 m
4 Rózga Mirosław Bnin 1963 m
5 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański 1963 m
6 Patra Katarzyna Elbląg 1963 m
7 Żardecka Sabina Starogard Gdański 1963 m
8 Gromowska Michalina Cekcyn 1963 m
9 Kobus Michał Brusy 1963 m
10 Piesik Krystian Starogard Gdański 1963 m
11 Pawella Anna Starogard Gdański 1963 m
12 Jasnoch Robert Starogard Gdański 1963 m
13 Pucek Artur Starogard Gdański 1963 m
14 Ebertowski Michał Starogard Gdański 1963 m
15 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1963 m
16 Bienkowski Damian Starogard Gdański 1963 m
17 Michna Paulina STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
18 Wojtasik Mateusz Starogard Gdański 1963 m
19 Delewski Piotr Rożental 1963 m
20 Kubacki Jacek Starogard Gdański 1963 m
21 Trapp Magda Pogódki 1963 m
22 Dering Marcin Demlin 1963 m
23 Patelczyk Sławomir Demlin 1963 m
24 Stanisławski Patryk Starogard Gdański 1963 m
25 Patelczyk Karol Demlin 1963 m
26 Patelczyk Agata Demlin 1963 m
27 Paul Michał Starogard Gdański 1963 m
28 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
29 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 1963 m
30 Grzonka Krzysztof Grzonka Starogard Gdański 1963 m
31 Boschke Magdalena Pelplin 1963 m
32 Koska-Czapiewska Emilia Zabagno 1963 m
33 Zblewska Barbara Rokocin 1963 m
34 Kużaj Jarosław Starogard Gdański 1963 m
35 Zblewski Julian Rokocin 1963 m
36 Piotrowska Lucyna Wielgłowy 1963 m
37 Piotrowska Agata Wielgłowy 1963 m
38 Ruskań Lucyna Starogard Gdański 1963 m
39 Piątkowski Michał Starogard Gdański 1963 m
40 Nagórski Maciej Starogard Gdański 1963 m
41 Demski Paweł Owidz 1963 m
42 Śliwka Ksawery Owidz 1963 m
43 Wątka Katarzyna Owidz 1963 m
44 Lotterhoff Szymon Brzeźno Wielke 1963 m
45 Stosik Artur Pączewo 1963 m
46 Kwiatkowski Janusz Starogard Gdanski 1963 m
47 Formela Damian Starogard Gdański 1963 m
48 Ostrowski Zbigniew Bietowo 1963 m
49 Kwiatkowski Andrzej Starogard Gdański 1963 m
50 Klofczyński Bogdan Starogard Gdański 1963 m
51 Treder Mariusz Starogard Gdański 1963 m
52 Rzeski Robert Starogard Gdański 1963 m
53 Machnikowski Szymon Starogard Gdanski 1963 m
54 Gdaniec Anna Starogard Gdański 1963 m
55 Szyplewski Marcin Starogard Gdański 1963 m
56 Zajączkowski Krzysztof Starogard Gdański 1963 m
57 Lorenc Roman Pelplin 1963 m
58 Borowska-Lorenc Beata Pelplin 1963 m
59 Lorenc Aleksandra Pelplin 1963 m
60 Górecki Tomasz Starogard Gdański 1963 m
61 burczyk Paulina Starogard Gdański 1963 m
62 Bloch Bartek Starogard Gdański 1963 m
63 KEŁPIN MONIKA KASZUBY 1963 m
64 Bloch Emilia Starogard Gdański 1963 m
65 Wilma Adam Starogard Gdański 1963 m
66 Kaca Paweł Kaca Starogard Gdański 1963 m
67 Pozorski Maciej Starogard Gdański 1963 m
68 Gros Andrzej Starogard Gdański 1963 m
69 Muszarski Łukasz Muszarski Kokoszkowy 1963 m
70 Nowak Emilia Starogard Gdański 1963 m
71 Kąkolewski Paweł Starogard Gdański 1963 m
72 Nowak Andrzej Starogard Gdański 1963 m
73 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski 1963 m
74 Kuhn Rafał Starogard Gdański 1963 m
75 Świątek Wiktoria Bączek 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
76 Spica Magdalena Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
77 Rynio Dominika Skarszewy 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
78 Szulc Weronika Bytonia 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
79 Gadziejewska Karolina Bączek 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
80 Murach Izabela Nowa Wieś Rzeczna 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
81 Kubkowski Bartek Starogard Gd. 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
82 Eggert Michał Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
83 Jedwabski Michał Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
84 Braun Marta Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
85 Grzonka Julianna Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
86 Kwaśniewska Kinga Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
87 Nurek Damian Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
88 Bahr Kasper Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
89 Mańkiewicz Dominika Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
90 Gębczyk Sebastian Pelplin 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
91 Babiński Kamil Czarna woda 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące Im. Ziemii Kociewskiej
92 Szurgot Szymon Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
93 Pepliński Dawid Owidz 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
94 Mostowy Jakub Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
95 Szyca Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
96 Marula Adrianna Klonówka 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
97 Cherek Oliwia Dolne maliki 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
98 Jabłonka Mateusz Jabłonka Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
99 Czapla Alina Zblewo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
100 Scharmach Wiktoria Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej


Wyświetleń: 5386

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ