Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Cherek Oliwia Dolne maliki 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
102 Szyca Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
103 Lotterhoff Szymon Brzeźno Wielke 1963 m
104 Makiła Tymoteusz Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
105 Pepliński Dawid Owidz 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
106 Szurgot Szymon Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
107 Babiński Kamil Czarna woda 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące Im. Ziemii Kociewskiej
108 Boschke Magdalena Pelplin 1963 m
109 Bahr Kasper Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
110 Bienkowski Damian Starogard Gdański 1963 m
111 Wałaszewski Dawid Starogard Gdański 1963 m
112 Szyplewski Marcin Starogard Gdański 1963 m
113 Szarmach Anna Lubichowo 1963 m Szarmach Team
114 Szarmach Grzegorz Ocypel 1963 m Szarmach Team
115 Szarmach Sylwia Ocypel 1963 m Szarmach Team
116 Pozorski Bartłomiej Starogard Gdański 1963 m II LO STG
117 Różyńska Dominika Jabłowo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
118 Serocka Karolina Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
119 Grzonka Patrycja Lipinki Szlacheckie 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
120 Wątka Katarzyna Owidz 1963 m
121 Śliwka Ksawery Owidz 1963 m
122 Demski Paweł Owidz 1963 m
123 Zblewski Julian Rokocin 1963 m
124 Papke Nikola Starogard Gdański 1963 m ZSE nr1 im. Noblistów polskich w Starogardzie Gdańskim
125 Zblewska Barbara Rokocin 1963 m
126 Michna Paulina STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
127 Pawella Anna Starogard Gdański 1963 m
128 Kobus Michał Brusy 1963 m
129 Kambach Julian Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
130 Hołub Agnieszka Starogard Gdański 1963 m II LO STG
131 Pozorski Maciej Starogard Gdański 1963 m
132 Mokwa Kacper Okole 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
133 Godlewska Ewa Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
134 Kwidzińska - Kulas Krystyna Starogard Gdański 1963 m Straż Miejska
135 Kurasiak Kasia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
136 Keister Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
137 Bontor Julia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
138 Gdaniec Anna Starogard Gdański 1963 m
139 Stopikowski Alexander Starogard Gdański 1963 m 2 LO
140 Krzyżanowska Nikola Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
141 Birna Aleksander Ocypel 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
142 Cejrowska Patrycja Starogard Gdański 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
143 Koska-Czapiewska Emilia Zabagno 1963 m
144 Dering Paula Kokoszkowy 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
145 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański 1963 m
146 Muszarski Łukasz Muszarski Kokoszkowy 1963 m
147 Stosik Artur Pączewo 1963 m
148 Bogulski Piotr Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
149 Przybysz Oskar Starogard Gdański 1963 m Młodzieżowa Szkółka Rycerska
150 Parciany Magdalena Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
151 Makowski Jan Sumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
152 Goździelewski Przemek Krąg 1963 m Press Glass Biegamy i Wspieramy
153 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
154 Stanisławski Patryk Starogard Gdański 1963 m
155 Kubacki Jacek Starogard Gdański 1963 m
156 Wojtasik Mateusz Starogard Gdański 1963 m
157 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1963 m
158 Matejuk Anna MALBORK 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
159 Matejuk Arkadiusz Malbork 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
160 Patelczyk Agata Demlin 1963 m
161 Patelczyk Karol Demlin 1963 m
162 Patelczyk Sławomir Demlin 1963 m
163 Dering Marcin Demlin 1963 m
164 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
165 Ruskań Lucyna Starogard Gdański 1963 m
166 Reszke Jakub Starogard Gdański 1963 m Reszke TEAM Starogard Gdański
167 Wiśniewski Jonasz Sucumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
168 Giolda Stefan Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
169 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
170 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
171 Szczepaniak Katarzyna Kokoszkowy 1963 m SKL Filippides
172 Lorenc Aleksandra Pelplin 1963 m
173 Borowska-Lorenc Beata Pelplin 1963 m
174 Lorenc Roman Pelplin 1963 m
175 Czerwiak Robert Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
176 Nowak Andrzej Starogard Gdański 1963 m
177 Nowak Emilia Starogard Gdański 1963 m
178 Fułat Karol Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
179 Gromowska Michalina Cekcyn 1963 m
180 Gromowska Grażyna Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
181 Ostrowski Konrad Bietowo 1963 m SP Lubichowo
182 Ostrowski Adam Bietowo 1963 m SP Lubichowo
183 Ostrowski Zbigniew Bietowo 1963 m
184 Grzonka Kamila Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo
185 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
186 Szczubełek Maciej starogard gdański 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk
187 Szmyt Dawid Starogard Gdański 1963 m
188 Suwalska Katarzyna Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
189 Reszke Mateusz Bydgoszcz 1963 m KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański
190 Piesik Sławomir Starogard Gdański 1963 m Sławomir biega
191 Kaca Paweł Kaca Starogard Gdański 1963 m
192 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 1963 m CrossElite EbroGym
193 Rysiewski Robert Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
194 Marszalec Mateusz Starogard Gdański 1963 m Kociewski Klub Biegacza
195 Piotrowska Agata Wielgłowy 1963 m
196 Piotrowska Lucyna Wielgłowy 1963 m
197 Fierka Adam Zblewo 1963 m KS SOKÓŁ ZBLEWO
198 Jasnoch Robert Starogard Gdański 1963 m
199 Bloch Emilia Starogard Gdański 1963 m
200 Bloch Bartek Starogard Gdański 1963 m


Wyświetleń: 4852

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ