Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bidler Marta Kretlewo 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
2 Bielawska Iwona Kamień Pomorski 1963 m
3 Borek Marcin Maszewo 1963 m
4 Caban Kacper Kozielice 1963 m Aktywni Wysoka Kamieńska
5 Chudzicka Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m Baszta Golczewo
6 Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska 1963 m RAZ Szczecin
7 Domaradzka Urszula Wysoka Kamieńska 1963 m
8 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół Szkół Łączności Szczecin
9 Frankowska Magdalena Wolin 1963 m
10 Garbacz Maja Golczewo 1963 m Baszta Golczewo
11 Garbacz Nikola Golczewo 1963 m Baszta Golczewo
12 Gocłowski Andrzej Wysoka Kamieńska 1963 m
13 Grudzińska Aleksandra Wysoka Kamieńska 1963 m Baszta Golczewo
14 Grudziński Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
15 Jaros Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m
16 Kaczmarek Andrzej Wysoka Kamieńska 1963 m
17 Kaczmarek Beata Wysoka Kamieńska 1963 m
18 Kaczmarek Zuzanna Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
19 klysewicz MARIOLA WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m
20 KLYSEWICZ STAS wysoka kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
21 Kmiotczyk Stanisław Dobropole 1963 m
22 Leus Grzegorz Wysoka Kamieńska 1963 m
23 Leus Hanna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
24 Leus Sabina Wysoka Kamieńska 1963 m
25 Majewski Dawid Wysoka Kamieńska 1963 m
26 Major Jakub Samlino 1963 m
27 Matecka Kamila Wysoka Kamieńska 1963 m
28 Musiał Ela Wysoka Kamieńska 1963 m
29 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
30 Muszyński Klaudiusz Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół szkół im. Macieja Rataja w Gościnie
31 Młyńska Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
32 Neska Magdalena Kretlewo 1963 m
33 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
34 Okoń Maciek Marianowo 1963 m SP Marianowo
35 Opowicz Tomasz Kretlewo 1963 m
36 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska 1963 m
37 Orszulak Piotr Wysoka Kamienska 1963 m
38 Ostapko Mateusz Wysoka Kamieńska 1963 m
39 Pakiet Organizator Wysoka Kamieńska 1963 m
40 Pakiet Organizator Wysoka Kamieńska 1963 m
41 Pakiet Organizator Wysoka Kamieńska 1963 m
42 Pastryk Beata Baczysław 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
43 Pastryk Konrad Baczysław 1963 m
44 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m Technikum Ekonomiczne nr1 w Szczecinie
45 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła podzlstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
46 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m
47 Pawełczyk Olaf Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
48 Pawlicki Bogusław Wysoka kamienska 1963 m
49 Piasecki Rafał Wołczkowo 1963 m Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
50 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
51 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
52 Stefańska Iwona Wysoka Kamieńska 1963 m
53 Stefańska Zofia Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół Szkół Publicznych w Golczewie
54 Świerzbin Klaudia Wysoka Kamieńska 1963 m
55 Świerzbin Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
56 SZABAT JUSTYNA Wysoka Kamienska 1963 m
57 SZABAT Pawel Wysoka Kamienska 1963 m
58 SZABAT Urszula Wysoka Kamienska 1963 m
59 Szabuńko Jarosław Trzechel 1963 m
60 Typek Sebastian Ostromice 1963 m Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Przybiernowie


Wyświetleń: 1047

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ