Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pastryk Beata Baczysław 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
2 Pastryk Konrad Baczysław 1963 m
3 Kmiotczyk Stanisław Dobropole 1963 m
4 Garbacz Maja Golczewo 1963 m Baszta Golczewo
5 Garbacz Nikola Golczewo 1963 m Baszta Golczewo
6 Bielawska Iwona Kamień Pomorski 1963 m
7 Caban Kacper Kozielice 1963 m Aktywni Wysoka Kamieńska
8 Opowicz Tomasz Kretlewo 1963 m
9 Bidler Marta Kretlewo 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
10 Neska Magdalena Kretlewo 1963 m
11 Okoń Maciek Marianowo 1963 m SP Marianowo
12 Borek Marcin Maszewo 1963 m
13 Typek Sebastian Ostromice 1963 m Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Przybiernowie
14 Major Jakub Samlino 1963 m
15 Szabuńko Jarosław Trzechel 1963 m
16 Frankowska Magdalena Wolin 1963 m
17 Piasecki Rafał Wołczkowo 1963 m Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
18 Orszulak Piotr Wysoka Kamienska 1963 m
19 SZABAT JUSTYNA Wysoka Kamienska 1963 m
20 SZABAT Pawel Wysoka Kamienska 1963 m
21 SZABAT Urszula Wysoka Kamienska 1963 m
22 Pawlicki Bogusław Wysoka kamienska 1963 m
23 Stefańska Iwona Wysoka Kamieńska 1963 m
24 Stefańska Zofia Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół Szkół Publicznych w Golczewie
25 KLYSEWICZ STAS wysoka kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
26 klysewicz MARIOLA WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m
27 Musiał Ela Wysoka Kamieńska 1963 m
28 Leus Hanna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
29 Pakiet Organizator Wysoka Kamieńska 1963 m
30 Majewski Dawid Wysoka Kamieńska 1963 m
31 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół Szkół Łączności Szczecin
32 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
33 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m
34 Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska 1963 m RAZ Szczecin
35 Pawełczyk Olaf Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
36 Matecka Kamila Wysoka Kamieńska 1963 m
37 Młyńska Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
38 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
39 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
40 Świerzbin Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
41 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła podzlstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
42 Świerzbin Klaudia Wysoka Kamieńska 1963 m
43 Grudzińska Aleksandra Wysoka Kamieńska 1963 m Baszta Golczewo
44 Grudziński Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
45 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
46 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska 1963 m
47 Pakiet Organizator Wysoka Kamieńska 1963 m
48 Chudzicka Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m Baszta Golczewo
49 Jaros Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m
50 Domaradzka Urszula Wysoka Kamieńska 1963 m
51 Kaczmarek Beata Wysoka Kamieńska 1963 m
52 Kaczmarek Zuzanna Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
53 Kaczmarek Andrzej Wysoka Kamieńska 1963 m
54 Leus Sabina Wysoka Kamieńska 1963 m
55 Leus Grzegorz Wysoka Kamieńska 1963 m
56 Gocłowski Andrzej Wysoka Kamieńska 1963 m
57 Muszyński Klaudiusz Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół szkół im. Macieja Rataja w Gościnie
58 Ostapko Mateusz Wysoka Kamieńska 1963 m
59 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m Technikum Ekonomiczne nr1 w Szczecinie
60 Pakiet Organizator Wysoka Kamieńska 1963 m


Wyświetleń: 1416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ