Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miazga Robert | Otlowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
2 | Murawski Sylwester | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Drunk Runner's Team | |
3 | Stolarek Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
4 | Łatoszyński Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Łatoszyńscy Team | |
5 | Kawczynski Daniel | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | ||
6 | Mehlberg Katarzyna | Cygany | Polska | Bieg (10 km) | ||
7 | Burnicka-Zielińska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
8 | Kaniecki Karol | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
9 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
10 | Albekier Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Parkrun Grudziądz | |
11 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | LKS Zantyr Sztum | |
12 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
13 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg (10 km) | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | |
14 | Jarzębski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
15 | kalachurka wioletta | Świecie nad Osą | Polska | Bieg (10 km) | ||
16 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
17 | Kszczot Łukasz | Cygany | Polska | Bieg (10 km) | ||
18 | Goliński Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
19 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
20 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | Bieg (10 km) | ||
21 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
22 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg (10 km) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
23 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Polska | Bieg (10 km) | ||
24 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg (10 km) | Traktor team gmina Kwidzyn | |
25 | Fotek Roman | Limża | Polska | Bieg (10 km) | ||
26 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg (10 km) | Rozbiegany Susz | |
27 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg (10 km) | ||
28 | Hausman Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
29 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Oracz z Kociewia | |
30 | Gąsior Adrian | Rakowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
31 | BISKUP Agnieszka | Jaromierz | Polska | Bieg (10 km) | ||
32 | Banaszewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
33 | Prządka Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
34 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg (10 km) | LKS ZANTYR SZTUM | |
35 | Chudecka Beata | Gródek | Polska | Bieg (10 km) | ||
36 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg (10 km) | ||
37 | Masiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
38 | dunajski filip | grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
39 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
40 | Pulkowski Sławomir | Rogóźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
41 | Miłoszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
42 | Walczyk Sybilla | Toruń | Polska | Bieg (10 km) | Marmel Toruń | |
43 | Torbowski Damian | Grabowo | Polska | Bieg (10 km) | KP PSP Kwidzyn / OSP Kaniczki | |
44 | Czajka Artur | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
45 | Fecowicz Łukasz | Grabówko | Polska | Bieg (10 km) | ||
46 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg (10 km) | Active Malbork | |
47 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
48 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Amator | |
49 | Igielski Armin | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Tancia Team | |
50 | Bączkowski Sławomir | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | V Runner | |
51 | Serwaczak Grzegorz | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg (10 km) | ||
52 | Borkowska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
53 | Jaskólski Leszek | wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
54 | Rakowski Marek | Grudziadz | Polska | Bieg (10 km) | ||
55 | Puzio Damian Puzio | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
56 | DAHL Bartosz | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg (10 km) | ||
57 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg (10 km) | ||
58 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg (10 km) | ||
59 | Dominikowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
60 | Skweres Adriana | PELPLIN | Polska | Bieg (10 km) | Ada biega | |
61 | Czarnecki Grzegorz Czarnecki | Bydgoszcz | Polska | Bieg (10 km) | Brzoza Biega | |
62 | Kowalski Krzysztof | Kruszyn Krajeński | Polska | Bieg (10 km) | OCELOTY Kruszyn Krajeński | |
63 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | Bieg (10 km) | ||
64 | Czarnecka Monika | Koronowo | Polska | Bieg (10 km) | Brzoza Biega | |
65 | Czarnecki Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg (10 km) | Brzoza Biega | |
66 | Markowski Kamil | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | LKS ZANTYR SZTUM | |
67 | Ciura Michał | iława | Polska | Bieg (10 km) | Iława biega | |
68 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg (10 km) | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
69 | Kozioł Michał | Gardeja | Polska | Bieg (10 km) | ||
70 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
71 | Bejma Krzysztof | Wałdowo Szlacheckie | Polska | Bieg (10 km) | ||
72 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg (10 km) | ||
73 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
74 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | |
75 | Kozak Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
76 | pepliński dariusz | grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
77 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Bieg (10 km) | zgubiłem sponsora | |
78 | Goska Wiktoria | Kisielice | Polska | Bieg (10 km) | ||
79 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg (10 km) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
80 | Dąbrowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
81 | Pękala Wioletta | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
82 | Wisnioch Kasia | Otłowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
83 | Jakóbczyk Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | PGB Sportowa Paczka | |
84 | MOSKWIK PIOTR | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg (10 km) | ||
85 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Bieg (10 km) | Husaria Race Team | |
86 | SCHWEDA JUSTYNA | TORUŃ | Polska | Bieg (10 km) | brak | |
87 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | Bieg (10 km) | ||
88 | Ronowski Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Mat Kin Run | |
89 | Ciesielski Mariusz | Gardeja | Polska | Bieg (10 km) | ||
90 | Nogowska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
91 | Kościecha Emilia | Czarne Górne | Polska | Bieg (10 km) | ||
92 | Simson Ireneusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
93 | Dejewski Tomasz | Nowa Wieś | Polska | Bieg (10 km) | WnW | |
94 | PLEWA Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
95 | Zubrzycki Tomasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
96 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
97 | Brzuszkiewicz Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
98 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
99 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
100 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | Born Runners - Chojnicki Team |
Wyświetleń: 11635