Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
2 | Miazga Robert | Otlowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
3 | Murawski Sylwester | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Drunk Runner's Team | |
4 | Stolarek Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
5 | Łatoszyński Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Łatoszyńscy Team | |
6 | Kawczynski Daniel | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | ||
7 | Mehlberg Katarzyna | Cygany | Polska | Bieg (10 km) | ||
8 | Burnicka-Zielińska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
9 | Kaniecki Karol | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
10 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
11 | Albekier Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Parkrun Grudziądz | |
12 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | LKS Zantyr Sztum | |
13 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Polska | Bieg (10 km) | ||
14 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg (10 km) | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | |
15 | Jarzębski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
16 | kalachurka wioletta | Świecie nad Osą | Polska | Bieg (10 km) | ||
17 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
18 | Kszczot Łukasz | Cygany | Polska | Bieg (10 km) | ||
19 | Goliński Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
20 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
21 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | Bieg (10 km) | ||
22 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
23 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg (10 km) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
24 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
25 | Kulpa Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
26 | Kowalska Marta | Malbork | Polska | Bieg (10 km) | AbsofuckinlutelyTeam | |
27 | Czarnewicz Alfred | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Biegam z Alfredem | |
28 | Dagow-Tusień Justyna | Nowe Dobra | Polska | Bieg (10 km) | Biegam z Alfredem | |
29 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
30 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg (10 km) | ||
31 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg (10 km) | ||
32 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | MOJASKI | |
33 | Cicherska Paulina | Malbork | Polska | Bieg (10 km) | AbsofuckinlutelyTeam | |
34 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | RunWomen | |
35 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | RunWomen | |
36 | Lonert Marcin | Grudziadz | Polska | Bieg (10 km) | ||
37 | Felski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
38 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
39 | Mathiak Ariel | Salno | Polska | Bieg (10 km) | ||
40 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Polska | Bieg (10 km) | ||
41 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | ||
42 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Bieg (10 km) | ||
43 | Sikora Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg (10 km) | 22.BLT | |
44 | Zieliński Tomasz | Mokre | Polska | Bieg (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | |
45 | Moritz Karol | Mokre | Polska | Bieg (10 km) | Biegiem Dla Magdy | |
46 | Laskowski Łukasz | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | ||
47 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | Born Runners - Chojnicki Team | |
48 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
49 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
50 | Brzuszkiewicz Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
51 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
52 | Zubrzycki Tomasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
53 | PLEWA Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
54 | Dejewski Tomasz | Nowa Wieś | Polska | Bieg (10 km) | WnW | |
55 | Simson Ireneusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
56 | Kościecha Emilia | Czarne Górne | Polska | Bieg (10 km) | ||
57 | Nogowska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
58 | Ciesielski Mariusz | Gardeja | Polska | Bieg (10 km) | ||
59 | Ronowski Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Mat Kin Run | |
60 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | Bieg (10 km) | ||
61 | SCHWEDA JUSTYNA | TORUŃ | Polska | Bieg (10 km) | brak | |
62 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Bieg (10 km) | Husaria Race Team | |
63 | MOSKWIK PIOTR | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg (10 km) | ||
64 | Jakóbczyk Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | PGB Sportowa Paczka | |
65 | Wisnioch Kasia | Otłowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
66 | Pękala Wioletta | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
67 | Dąbrowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
68 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg (10 km) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
69 | Goska Wiktoria | Kisielice | Polska | Bieg (10 km) | ||
70 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Bieg (10 km) | zgubiłem sponsora | |
71 | pepliński dariusz | grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
72 | Kozak Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
73 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | |
74 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Amator | |
75 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg (10 km) | Traktor team gmina Kwidzyn | |
76 | Fotek Roman | Limża | Polska | Bieg (10 km) | ||
77 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg (10 km) | Rozbiegany Susz | |
78 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg (10 km) | ||
79 | Hausman Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
80 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Oracz z Kociewia | |
81 | Gąsior Adrian | Rakowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
82 | BISKUP Agnieszka | Jaromierz | Polska | Bieg (10 km) | ||
83 | Banaszewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
84 | Prządka Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
85 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg (10 km) | LKS ZANTYR SZTUM | |
86 | Chudecka Beata | Gródek | Polska | Bieg (10 km) | ||
87 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg (10 km) | ||
88 | Masiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
89 | dunajski filip | grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
90 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
91 | Pulkowski Sławomir | Rogóźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
92 | Miłoszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
93 | Walczyk Sybilla | Toruń | Polska | Bieg (10 km) | Marmel Toruń | |
94 | Torbowski Damian | Grabowo | Polska | Bieg (10 km) | KP PSP Kwidzyn / OSP Kaniczki | |
95 | Czajka Artur | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
96 | Fecowicz Łukasz | Grabówko | Polska | Bieg (10 km) | ||
97 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg (10 km) | Active Malbork | |
98 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
99 | Skweres Adriana | PELPLIN | Polska | Bieg (10 km) | Ada biega | |
100 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg (10 km) |
Wyświetleń: 11620