Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zubrzycki Tomasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
2 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Bieg (10 km) | zgubiłem sponsora | |
3 | Zieliński Tomasz | Mokre | Polska | Bieg (10 km) | Akademia Biegania Grudziądz | |
4 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg (10 km) | biegam bo lubię | |
5 | Wróbel Bożena | Gardeja | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
6 | Wojciechowska Daria | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
7 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | Bieg (10 km) | ||
8 | Wisnioch Kasia | Otłowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
9 | Willma Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
10 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
11 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
12 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg (10 km) | Biegam bo chcę | |
13 | Walczyk Sybilla | Toruń | Polska | Bieg (10 km) | Marmel Toruń | |
14 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg (10 km) | Traktor team gmina Kwidzyn | |
15 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
16 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
17 | Torbowski Damian | Grabowo | Polska | Bieg (10 km) | KP PSP Kwidzyn / OSP Kaniczki | |
18 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg (10 km) | ||
19 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
20 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Amator | |
21 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | RunWomen | |
22 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg (10 km) | ||
23 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg (10 km) | ||
24 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
25 | Szpalerska Mira | Sztum | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | /RunWithYou/ | |
26 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | Bieg (10 km) | Rozbiegany Susz | |
27 | Stolarek Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
28 | Stefaniak Wojciech | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
29 | Staszak Dariusz | Białe Błota | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
30 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg (10 km) | Active Malbork | |
31 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
32 | Skweres Adriana | PELPLIN | Polska | Bieg (10 km) | Ada biega | |
33 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
34 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg (10 km) | ||
35 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg (10 km) | Niezrzeszony | |
36 | Skrajda Iwona | Pawlice | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | Niezrzeszony | |
37 | Simson Ireneusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
38 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg (10 km) | ||
39 | Sikora Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg (10 km) | 22.BLT | |
40 | Serwaczak Grzegorz | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg (10 km) | ||
41 | Semczuk Halina | Gardeja | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
42 | SCHWEDA JUSTYNA | TORUŃ | Polska | Bieg (10 km) | brak | |
43 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
44 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | ||
45 | Ronowski Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Mat Kin Run | |
46 | Rodacka Wiśniewska Martyna | Malbork | Polska | Bieg (10 km) | AbsofuckinlutelyTeam | |
47 | Rodacka Michalina | Malbork | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | AbsofuckinlutelyTeam | |
48 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | AbsofuckinlutelyTeam | |
49 | Rakowski Marek | Grudziadz | Polska | Bieg (10 km) | ||
50 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Polska | Bieg (10 km) | ||
51 | Puzio Damian Puzio | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
52 | Pulkowski Sławomir | Rogóźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
53 | Przybyszewska Karolina | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
54 | Prządka Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
55 | Press-Marczyk Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | KTR Ventus Kwidzyn | |
56 | Press Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | KTR Ventus Kwidzyn | |
57 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
58 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | Wataha | |
59 | Podwojska Marlena | Grudziądz | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
60 | Pluwak Marlena | Gardeja | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
61 | PLEWA Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
62 | Piórkowska Wioletta | Okrągła Łąka | Polska | Bieg (10 km) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
63 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg (10 km) | ||
64 | Pękala Wioletta | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
65 | PĘK Małgorzata | Grupa | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
66 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | Bieg (10 km) | ||
67 | pepliński dariusz | grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
68 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
69 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | /RunWithYou/ | |
70 | Pakuła Patryk | Gardeja | Polska | Bieg (10 km) | Gmina Gardeja Biega | |
71 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | ||
72 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg (10 km) | ||
73 | Nowalińska Aleksandra | Malbork | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
74 | Nogowska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
75 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
76 | NADARZEWSKA MAGDALENA | TRUMIEJE | Polska | Bieg (10 km) | ||
77 | Murawski Sylwester | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | Drunk Runner's Team | |
78 | Mroczkowska Monika | Gardeja | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | ||
79 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
80 | Mroczek Adam | Gardeja | Polska | Bieg (10 km) | Ambitious Runners Team | |
81 | Motylewski Radosław | MALBORK | Polska | Bieg (10 km) | 22.BLT | |
82 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Polska | Bieg (10 km) | ||
83 | MOSKWIK PIOTR | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg (10 km) | ||
84 | Moritz Karol | Mokre | Polska | Bieg (10 km) | Biegiem Dla Magdy | |
85 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | RunWomen | |
86 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | Bieg (10 km) | MOJASKI | |
87 | MOJEK Aleksandra | GRUPA | Polska | Nordic Walking (4,6 km) | MOJASKI | |
88 | Miłoszewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
89 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg (10 km) | Rozbiegany Susz | |
90 | Michna Daniel | Pelplin | Polska | Bieg (10 km) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
91 | Michalski Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | Kwidzyn Biega | |
92 | Miazga Robert | Otlowiec | Polska | Bieg (10 km) | ||
93 | Mehlberg Katarzyna | Cygany | Polska | Bieg (10 km) | ||
94 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg (10 km) | LKS ZANTYR SZTUM | |
95 | Mathiak Ariel | Salno | Polska | Bieg (10 km) | ||
96 | Masiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg (10 km) | ||
97 | Markowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
98 | Markowski Kamil | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | LKS ZANTYR SZTUM | |
99 | Markowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | ||
100 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | SP 8 |
Wyświetleń: 11632