Wyniki NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 215 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K 1 K OPEN 1 MALBORK 4,6km NW 0:35:18 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
2 219 POSIM DARIUSZ M 1 M OPEN 1 DUBIEL WATAHA 4,6km NW 0:35:26 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
3 203 BŁĄDEK RAFAŁ M 2 M OPEN 2 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 4,6km NW 0:35:29 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
4 229 WIADERSKI WOJCIECH M 3 M OPEN 3 ELBLĄG 4,6km NW 0:35:45 7.72 [km/h] 0:07:46 [min/km]
5 227 TELEGA MAŁGORZATA K 2 K OPEN 2 KWIDZYN 4,6km NW 0:36:05 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
6 205 FORYŚ KATARZYNA K 3 K OPEN 3 KWIDZYN 4,6km NW 0:36:28 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
7 212 LEWANDOWSKA JADWIGA K 4 K OPEN 4 KWIDZYN 4,6km NW 0:37:03 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
8 211 KOWALSKI TOMASZ M 4 M OPEN 4 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 4,6km NW 0:38:06 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
9 202 BARSKA-MOJEK BEATA K 5 K OPEN 5 GRUPA MOJASKI 4,6km NW 0:39:18 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
10 210 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 6 K OPEN 6 KWIDZYN 4,6km NW 0:39:20 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
11 208 GINTER MAŁGORZATA K 7 K OPEN 7 GARDEJA 4,6km NW 0:39:51 6.93 [km/h] 0:08:40 [min/km]
12 214 LEWANDOWSKI ROMAN M 5 M OPEN 5 KWIDZYN 4,6km NW 0:39:52 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km]
13 225 STASZAK DARIUSZ M 6 M OPEN 6 BIAŁE BŁOTA 4,6km NW 0:40:10 6.87 [km/h] 0:08:44 [min/km]
14 220 RODACKA IWONA K 8 K OPEN 8 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 4,6km NW 0:40:18 6.85 [km/h] 0:08:46 [min/km]
15 226 SZPALERSKA MIRA K 9 K OPEN 9 SZTUM /RUNWITHYOU/ 4,6km NW 0:40:31 6.81 [km/h] 0:08:48 [min/km]
16 206 GIMIŃSKA MARZENA K 10 K OPEN 10 GARDEJA 4,6km NW 0:43:44 6.31 [km/h] 0:09:30 [min/km]
17 209 GINTER KATARZYNA K 11 K OPEN 11 GARDEJA 4,6km NW 0:43:44 6.31 [km/h] 0:09:30 [min/km]
18 204 FAŁKOWSKA WERONIKA K 12 K OPEN 12 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 4,6km NW 0:43:44 6.31 [km/h] 0:09:30 [min/km]
19 222 TACZYŃSKA ALDONA K 13 K OPEN 13 GARDEJA 4,6km NW 0:43:44 6.31 [km/h] 0:09:30 [min/km]
20 218 PODWOJSKA MARLENA K 14 K OPEN 14 GRUDZIĄDZ 4,6km NW 0:45:14 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km]
21 228 WIADERSKA GRAŻYNA K 15 K OPEN 15 ELBLĄG 4,6km NW 0:46:11 5.98 [km/h] 0:10:02 [min/km]
22 217 PLUWAK MARLENA K 16 K OPEN 16 GARDEJA 4,6km NW 0:50:16 5.49 [km/h] 0:10:56 [min/km]
23 230 WRÓBEL BOŻENA K 17 K OPEN 17 GARDEJA 4,6km NW 0:50:16 5.49 [km/h] 0:10:56 [min/km]
24 207 GINTER MAGDALENA K 18 K OPEN 18 GARDEJA 4,6km NW 0:50:17 5.49 [km/h] 0:10:56 [min/km]
25 223 SKRAJDA IWONA K 19 K OPEN 19 PAWLICE NIEZRZESZONY 4,6km NW 0:52:48 5.23 [km/h] 0:11:29 [min/km]

Wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 86 KOTOWICZ BARTOSZ M 1 M 40-49 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:38:37 15.54 [km/h] 0:03:52 [min/km]
2 176 SOSNOWSKI WIESŁAW M 2 M 40-49 GNISZEWO ACTIVE MALBORK 10km 0:39:58 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
3 164 RONOWSKI MATEUSZ M 3 M 0-29 GRUDZIĄDZ MAT KIN RUN 10km 0:40:33 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
4 54 GRETKOWSKI JACEK M 4 M 0-29 1 KWIDZYN 10km 0:41:18 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km]
5 50 GIEMBICKI JAN M 5 M 30-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:25 14.49 [km/h] 0:04:09 [min/km]
6 40 DUDEK MARIUSZ M 6 M 50+ 1 WĄBRZEŹNO 10km 0:41:52 14.33 [km/h] 0:04:11 [min/km]
7 17 CEBULA BOGDAN M 7 M 50+ 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:13 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
8 191 WESIORA MARIUSZ M 8 M 50+ 3 DRZYCIM BIEGAM BO CHCĘ 10km 0:44:22 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
9 34 DĄBROWSKI STANISŁAW M 9 M 0-29 2 LASKOWICE HUSARIA RACE TEAM 10km 0:44:40 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
10 168 SERWACZAK GRZEGORZ M 10 M 30-39 2 GOLUB-DOBRZYŃ 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
11 179 SULIŃSKI DAREK M 11 M 0-29 3 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:45:06 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
12 28 CZARNECKI PIOTR M 12 M 40-49 1 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 10km 0:45:12 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
13 97 KULPA MARCIN M 13 M 40-49 2 GRUDZIĄDZ 10km 0:45:42 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
14 61 IGIELSKI ARMIN M 14 M 40-49 3 GRUDZIĄDZ TANCIA TEAM 10km 0:45:57 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
15 127 MICHNA DANIEL M 15 M 30-39 3 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:46:13 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
16 134 MOTOFA MARCIN M 16 M 30-39 4 WĄBRZEŹNO 10km 0:46:23 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
17 194 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M 17 M 30-39 5 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 0:46:44 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
18 14 BRZUSZKIEWICZ MARCIN M 18 M 30-39 6 KWIDZYN 10km 0:46:46 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
19 39 DUCHAŁA PIOTR M 19 M 40-49 4 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:47:13 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
20 77 KAWCZYNSKI DANIEL M 20 M 0-29 4 GRUPA 10km 0:47:34 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
21 41 DULSKI TADEUSZ M 21 M 50+ 4 GRUDZIĄDZ SP 8 10km 0:47:47 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
22 13 BRZUSZKIEWICZ BARTEK M 22 M 40-49 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
23 6 GUMKOWSKI MATEUSZ M 23 M 0-29 5 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:48:07 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
24 75 KAMIŃSKI ARKADIUSZ M 24 M 40-49 6 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:48:19 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
25 69 JASKÓLSKI LESZEK M 25 M 0-29 6 WĄBRZEŹNO 10km 0:48:27 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
26 126 MICHALSKI KRZYSZTOF M 26 M 40-49 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
27 20 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 27 M 50+ 5 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:48:57 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
28 170 JANOWSKI ADAM M 28 M 50+ 6 LISEWO TKKF CHEŁMNO 10km 0:49:04 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
29 154 POŻYWIŁKO MARCIN M 29 M 40-49 8 GRUDZIĄDZ 10km 0:49:07 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
30 120 MARKOWSKI TOMASZ M 30 M 40-49 9 GRUDZIĄDZ 10km 0:49:14 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
31 42 DUNAJSKI FILIP M 31 M 30-39 7 GRUDZIĄDZ 10km 0:49:30 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
32 105 WIERNICKA PAULINA K 1 K 30-39 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:49:33 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
33 187 TRACZYK KRZYSZTOF M 32 M 40-49 10 KWIDZYN 10km 0:49:36 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
34 195 WOJAS ANETA K 2 K 30-39 GRUDZIADZ 10km 0:49:42 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
35 71 JEŻOWSKI GRZEGORZ M 33 M 40-49 11 GRUDZIADZ 10km 0:49:54 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
36 15 BULIK GRAŻYNA K 3 K 40-49 LASECZNO 10km 0:49:57 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
37 65 JANOWSKI PIOTR M 34 M 50+ 7 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA 10km 0:50:21 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
38 4 BANASZEWSKI MARIUSZ M 35 M 30-39 8 KWIDZYN 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
39 145 PAKUŁA PATRYK M 36 M 0-29 7 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
40 52 GOŁĘBIEWSKI JANUSZ M 37 M 50+ 8 ROGÓŹNO 10km 0:50:56 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
41 174 SKWERES ADRIANA K 4 K 30-39 1 PELPLIN ADA BIEGA 10km 0:51:02 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
42 110 ŁUCKA ANNA K 5 K 40-49 1 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:51:13 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
43 108 ŁATOSZYŃSKI GRZEGORZ M 38 M 30-39 9 KWIDZYN ŁATOSZYŃSCY TEAM 10km 0:51:18 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
44 111 ŁUCKI MIROSŁAW M 39 M 40-49 12 GRUDZIĄDZ 10km 0:51:25 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km]
45 159 PULKOWSKI SŁAWOMIR M 40 M 50+ 9 ROGÓŹNO 10km 0:51:32 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
46 45 FELSKI ŁUKASZ M 41 M 30-39 10 GRUDZIĄDZ 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
47 70 JERZYK ROBERT M 42 M 40-49 13 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:51:44 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
48 10 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 43 M 50+ 10 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:52:02 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
49 186 TORBOWSKI DAMIAN M 44 M 30-39 11 GRABOWO KP PSP KWIDZYN / OSP KANICZKI 10km 0:52:08 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
50 200 ZUBRZYCKI TOMASZ M 45 M 0-29 8 WĄBRZEŹNO 10km 0:52:10 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
51 60 HILLAR JACEK M 46 M 40-49 14 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:52:21 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
52 76 KANIECKI KAROL M 47 M 30-39 12 KWIDZYN 10km 0:52:30 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
53 177 STEFANIAK WOJCIECH M 48 M 30-39 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:52:31 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
54 136 MROCZEK ADAM M 49 M 0-29 9 GARDEJA AMBITIOUS RUNNERS TEAM 10km 0:52:37 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
55 160 PUZIO DAMIAN M 50 M 0-29 10 GRUDZIĄDZ 10km 0:52:43 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
56 18 CELEGRAT ANDRZEJ M 51 M 30-39 14 GRUPA 10km 0:53:05 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
57 102 LANGOWSKI TOMASZ M 52 M 40-49 15 GRUDZIĄDZ 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km]
58 37 DĘBSKI TOMASZ M 53 M 50+ 11 KWIDZYN 10km 0:53:18 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
59 56 GRZELAK ROBERT M 54 M 50+ 12 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:53:19 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
60 66 JARZĘBSKI IRENEUSZ M 55 M 50+ 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:53:20 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
61 92 KOZIOŁ MICHAŁ M 56 M 30-39 15 GARDEJA 10km 0:53:21 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
62 5 BARTOSIAK RYSZARD M 57 M 50+ 14 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:53:23 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
63 117 MARKOWSKA KATARZYNA K 6 K 30-39 2 GRUDZIĄDZ 10km 0:53:24 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
64 80 KLEPACZ ADAM M 58 M 50+ 15 KWIDZYN 10km 0:53:27 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
65 43 DZIEDZIC ANDRZEJ M 59 M 0-29 11 GRABÓWKO 10km 0:53:30 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
66 84 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 60 M 50+ 16 KWIDZYN IP KWIDZYN TEMA 10km 0:53:35 11.20 [km/h] 0:05:22 [min/km]
67 81 KOGUT PIOTR M 61 M 40-49 16 KWIDZYN IP KWIDZYN TEMA 10km 0:53:36 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
68 114 MAŃKOWSKI WALDEMAR M 62 M 50+ 17 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:53:36 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
69 51 GOLIŃSKI PIOTR M 63 M 30-39 16 GRUDZIĄDZ 10km 0:53:38 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
70 63 JANIK ROMAN M 64 M 50+ 18 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:53:47 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
71 83 KOSIŃSKA ANNA K 7 K 30-39 3 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 10km 0:53:50 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
72 153 PLEWA BARTOSZ M 65 M 40-49 17 GRUDZIĄDZ 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
73 144 OSINSKI TOMASZ M 66 M 30-39 17 GRUPA 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
74 116 MARKOWSKA ANNA K 8 K 30-39 4 GRUDZIĄDZ SP 8 10km 0:53:59 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
75 199 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 67 M 50+ 19 JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
76 172 SKRAJDA SZYMON M 68 M 50+ 20 PAWLICE NIEZRZESZONY 10km 0:54:13 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
77 96 KULCZYK IZABELA K 9 K 30-39 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:54:22 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
78 113 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 69 M 0-29 12 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:54:29 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
79 100 LAJS BARTOSZ M 70 M 30-39 18 KAMIONKA IP TEAM KWIDZYN 10km 0:54:32 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
80 124 MEHLBERG KATARZYNA K 10 K 30-39 6 CYGANY 10km 0:54:33 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
81 125 MIAZGA ROBERT M 71 M 0-29 13 OTLOWIEC 10km 0:54:36 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
82 118 MARKOWSKI KAMIL M 72 M 30-39 19 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:54:38 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
83 146 PARAFINIUK KRZYSIA K 11 K 30-39 7 SZTUM /RUNWITHYOU/ 10km 0:54:38 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
84 31 DAHL BARTOSZ M 73 M 40-49 18 GRUDZIĄDZ 10km 0:54:52 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
85 106 LIS JANUSZ M 74 M 50+ 21 GRUDZIĄDZ 10km 0:55:13 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
86 35 DĄBROWSKI BARTOSZ M 75 M 30-39 20 KWIDZYN 10km 0:55:24 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
87 2 ANISZEWSKI DARIUSZ M 76 M 40-49 19 MORAWY 10km 0:55:25 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km]
88 197 ZABOROWSKA BEATA K 12 K 40-49 2 DRZYCIM BIEGAM BO LUBIĘ 10km 0:55:40 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
89 8 BIAŁKOWSKI PAWEŁ M 77 M 0-29 14 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:55:41 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
90 46 FOTEK ROMAN M 78 M 50+ 22 LIMŻA 10km 0:55:46 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
91 79 JAGODZIŃSKI PIOTR M 79 M 50+ 23 KWIDZYN KWIDZYB BIEGA 10km 0:55:49 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
92 129 MIŁOSZEWSKI ANDRZEJ M 80 M 50+ 24 GRUDZIĄDZ 10km 0:56:00 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
93 74 KALKOWSKI ŁUKASZ M 81 M 30-39 21 GRUDZIĄDZ 10km 0:56:03 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km]
94 135 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 82 M 40-49 20 MALBORK 22.BLT 10km 0:56:04 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km]
95 166 SANKIEWICZ KAROLINA K 13 K 0-29 1 WĄBRZEŹNO 10km 0:57:00 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
96 128 MILAS MARIUSZ M 83 M 50+ 25 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:57:32 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
97 148 PEPLIŃSKI DARIUSZ M 84 M 30-39 22 GRUDZIĄDZ 10km 0:57:38 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
98 192 WILLMA PIOTR M 85 M 50+ 26 KWIDZYN 10km 0:58:46 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
99 178 STOLAREK KAMIL M 86 M 0-29 15 GRUDZIĄDZ 10km 0:58:47 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
100 189 TUMIŁOWICZ JERZY M 87 M 50+ 27 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:58:55 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
101 101 LANGOWSKA KATARZYNA K 14 K 40-49 3 GRUDZIĄDZ 10km 0:58:57 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
102 158 CHMIELOWSKI ROMAN M 88 M 50+ 28 CYGNANY 0 10km 0:59:50 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
103 68 JASIŃSKA MONIKA K 15 K 40-49 4 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 10km 1:00:16 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
104 163 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA K 16 K 30-39 8 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 10km 1:00:17 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km]
105 138 MURAWSKI SYLWESTER M 89 M 0-29 16 GRUDZIĄDZ DRUNK RUNNER'S TEAM 10km 1:00:44 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
106 151 PIOTROWSKA JUSTYNA K 17 K 40-49 5 BUTOWO 10km 1:00:52 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
107 103 LASKOWSKI ŁUKASZ M 90 M 30-39 23 GRUPA 10km 1:01:30 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
108 122 MATHIAK ARIEL M 91 M 30-39 24 SALNO 10km 1:01:37 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
109 188 TUL PAULINA K 18 K 0-29 2 KWIDZYN 10km 1:01:46 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
110 29 CZARNEWICZ ALFRED M 92 M 40-49 21 GRUDZIĄDZ BIEGAM Z ALFREDEM 10km 1:01:56 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
111 140 NALASKOWSKA ANNA K 19 K 40-49 6 GRUDZIĄDZ 10km 1:01:56 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
112 1 ALBEKIER KAROLINA K 20 K 30-39 9 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 1:02:09 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
113 165 RUCHLEWICZ URSZULA K 21 K 50+ 1 SZTUM 10km 1:03:27 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
114 185 TOMASZEK MARITA K 22 K 0-29 3 GARDEJA 10km 1:03:41 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
115 196 WOJCIECHOWSKA DARIA K 23 K 0-29 4 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 1:03:44 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
116 9 BISKUP AGNIESZKA K 24 K 0-29 5 JAROMIERZ 10km 1:03:44 9.41 [km/h] 0:06:22 [min/km]
117 162 RAKOWSKI MAREK M 93 M 40-49 22 GRUDZIADZ 10km 1:04:29 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
118 161 RABESZKO WIOLETTA K 25 K 40-49 7 PRABUTY 10km 1:05:04 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km]
119 112 MACIOSZEK WIOLETTA K 26 K 40-49 8 ROGÓŹNO 10km 1:05:18 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
120 104 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 94 M 50+ 29 BĄDKI 10km 1:05:34 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
121 130 MOJEK RADOSŁAW M 95 M 40-49 23 GRUPA MOJASKI 10km 1:05:37 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
122 26 CZARNECKA MONIKA K 27 K 30-39 10 KORONOWO BRZOZA BIEGA 10km 1:06:09 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
123 27 CZARNECKI GRZEGORZ M 96 M 30-39 25 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 10km 1:06:11 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
124 183 ŚWISTOWSKA MAŁGORZATA K 28 K 40-49 9 GRUPA RUNWOMEN 10km 1:06:48 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
125 109 ŁOŚ TADEUSZ M 97 M 50+ 30 KWIDZYN 10km 1:06:48 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
126 7 BEJMA KRZYSZTOF M 98 M 40-49 24 WAŁDOWO SZLACHECKIE 10km 1:06:58 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
127 87 KOWALSKA ANNA K 29 K 40-49 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:07:23 8.90 [km/h] 0:06:44 [min/km]
128 167 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 30 K 50+ 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:07:23 8.90 [km/h] 0:06:44 [min/km]
129 12 BORKOWSKA NATALIA K 31 K 0-29 6 GRUDZIĄDZ 10km 1:07:28 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
130 23 KOLAŚ ALEKSANDRA K 32 K 40-49 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:08:13 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
131 156 PRESS-MARCZYK MARTA K 33 K 30-39 11 KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN 10km 1:09:15 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
132 155 PRESS MONIKA K 34 K 30-39 12 KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN 10km 1:09:15 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
133 115 MARCZYK ADAM M 99 M 30-39 26 KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN 10km 1:09:15 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
134 193 WISNIOCH KASIA K 35 K 0-29 7 OTŁOWIEC 10km 1:09:38 8.62 [km/h] 0:06:58 [min/km]
135 142 NOWICKA TATIANA K 36 K 40-49 12 ŚWIECIE 10km 1:09:43 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
136 175 SŁAWIŃSKA MONIKA K 37 K 30-39 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:10:15 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km]
137 147 PAWLAK MAGDALENA K 38 K 30-39 14 GRUDZIĄDZ 10km 1:10:23 8.52 [km/h] 0:07:02 [min/km]
138 150 PĘKALA WIOLETTA K 39 K 40-49 13 KWIDZYN 10km 1:10:39 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
139 73 KALACHURKA WIOLETTA K 40 K 40-49 14 ŚWIECIE NAD OSĄ 10km 1:10:46 8.48 [km/h] 0:07:05 [min/km]
140 22 CICHERSKA PAULINA K 41 K 30-39 15 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 10km 1:11:00 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
141 88 KOWALSKA MARTA K 42 K 40-49 15 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 10km 1:11:01 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
142 85 KOŚCIECHA EMILIA K 43 K 0-29 8 CZARNE GÓRNE 10km 1:12:14 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
143 141 NOGOWSKA MAŁGORZATA K 44 K 30-39 16 KWIDZYN 10km 1:12:14 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
144 21 CHUDECKA BEATA K 45 K 40-49 16 GRÓDEK 10km 1:12:34 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km]
145 49 JAWIK-NAZOREK EWA K 46 K 30-39 17 KWIDZYN 10km 1:12:35 8.27 [km/h] 0:07:16 [min/km]
146 180 SZYMAŃSKA BEATA K 47 K 40-49 17 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:13:25 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
147 139 NADARZEWSKA MAGDALENA K 48 K 30-39 18 TRUMIEJE 10km 1:13:30 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
148 152 PIÓRKOWSKA WIOLETTA K 49 K 40-49 18 OKRĄGŁA ŁĄKA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 1:15:01 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
149 131 MORCZYŃSKA GABRIELA K 50 K 50+ 3 GRUPA RUNWOMEN 10km 1:19:45 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km]
150 89 KOWALSKA-CZARNEWICZ MONIKA K 51 K 40-49 19 GRUDZIĄDZ BIEGAM Z ALFREDEM 10km 1:19:47 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km]
151 30 DAGOW-TUSIEŃ JUSTYNA K 52 K 40-49 20 NOWE DOBRA BIEGAM Z ALFREDEM 10km 1:19:47 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km]
152 19 CHOJNACKA JOLANTA K 53 K 50+ 4 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:21:57 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
153 169 KLAWIŃSKA HALINA K 54 K 40-49 21 NOWA WIEŚ MALBORSKA 22.BLT 10km 1:22:00 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
154 16 BURNICKA-ZIELIŃSKA MAGDALENA K 55 K 30-39 19 KWIDZYN 10km 1:22:00 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ